Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Smokemate Pro-lung elektromos cigi vélemények? fórum

Smokemate Pro-lung elektromos cigi vélemények? (beszélgetős fórum)


12. judo64 (válaszként erre: 1. - Shota)
2011. dec. 4. 18:09

Na elolvastam ezeket a hozzászólásokat.Nem mondok rá semmit.Nekem van E cigim és használom is.Valóban ha szeretnél venni akkor olyat vegyél aminek a patronja integrált.Mert a nyitott végű szipkák csöpögnek,visszafolynak.Én is most akarok beruházni egy drágább készülékre.Az enyém E-healt.Ezt a webáruház oldalán is feltüntetik hogy csak próbacsomag az áráért.Az aksija sem mindegy hány Amh.

Lehetőleg a 190-et érje el.Mert akkor mindig töltheted.Én elég erős bagós voltam,de mióta ezt használom napi max 3 szál rendeset szívok el a kávém mellé.Nem mondom hogy leakarok szokni ugyanis 30 éve cigizek,de sajnos a pénztárcám már nem bírja a napi 3 dobozt,mivel a párom is cigizik.Ha csak kipróbálni szeretnéd van egyszer használatos is ha lemerül nem lehet feltölteni.ezer-egy-kétszáz forint.

Sok sikert!

11. 53dfddad18 (válaszként erre: 7. - Shota)
2011. aug. 8. 13:11

Úgy, hogy én megmondom. :)

Ezek a dolgok arra jók, hogy a bennük vetett hit kicsit rásegíthet az óriási akaraterőre.

2011. aug. 8. 12:10
Ez az elektromos cigaretta is ugyanolyan pénzlehúzás, mint bármi más pótlék (mint a guminő és a ....; inkább nem írom le :D
2011. aug. 8. 12:07

Nálunk a munkahelyen többen próbálkoztak elektromos cigivel, de mindenki lassan visszatért az eredetihez... Pedig mikor áttértek esküdtek, hogy az elektromos mennyivel jobb.

Én kipróbáltam egyik ismerősömét, egész jó volt, de szerintem a lassú elégés, füst, büdösség hiányzik a feelinghez :)

8. Shota (válaszként erre: 4. - Kedike)
2011. aug. 8. 11:38
Én is magamon:D
7. Shota (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. aug. 8. 11:36
Hát ez a baj, hogy ez nem jelent semmit sztem se , de akkor honnan fogom megtudni az igazat?:D
6. Shota (válaszként erre: 2. - Blerka)
2011. aug. 8. 11:33
Véletlen volt a cici, cigit akartam:D de ez még annyira új, hogy nem tudom átírni:D eddig mindig csak olvasó voltam:D
2011. aug. 8. 11:31
A leírás alapján parasztvakításnak tűnik
2011. aug. 8. 11:30
Ezen a témacímen röhögtem most vagy 10 percig :)))
3. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Shota)
2011. aug. 8. 11:28
Az hogy szabadalmaztatták (ha igaz), még nem jelenti automatikusan, hogy működik is.
2011. aug. 8. 11:24
MIndenesetre az elektromos cici jó ötlet!!!
2011. aug. 8. 11:22

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen elektromos cigit, amiről azt állítják, hogy még egészségesebbé is teszi a dohányos tüdőt, és hogy szabadalmaztatták is 30 országban. Nem tudom mennyit kell ebből elhinni, de jó lenne ha igaz lenne amit írnak róla. Bár nem találtam még egy embert se aki kipróbálta. Kérlek titeket akinek bármely véleménye van róla vagy tapasztalata az ossza meg velem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook