Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás érdeklődés fórum

Sminktetoválás érdeklődés (beszélgetős fórum)


6. Mse04 (válaszként erre: 5. - Jucusmucus)
2013. nov. 14. 17:41
Köszönöm, hogy írtál :)
5. jucusmucus (válaszként erre: 1. - Mse04)
2013. nov. 4. 09:42

Szia !

Nekem múlt héten csinálták, igaz nem pesten, hanem 1 kis vidéki faluban.

Alsó-felső szemhéj kb. 1 óra volt. Szerencsére már leesett a teteje, gyönyörű lett alatta, lehet nem is kell visszamennem korrekcióra. Felül nekem elég vastagra lett húzva, de ilyet szerettem volna.

A szám is meg lett csinálva, míg le nem esett, addig sötétbordó volt, szörnyen néztem ki :D. De hétvégére nagyon szép halvány lett.

Nekem eléggé fájt, bár kibírható volt a fájdalom. Iszonyatosan be volt dagadva napokig, de a legrosszabb, hogy a szemeim környéke csupa lila volt, mára már alig látszik.

Potom pénzért csinálták, a hölgy munkái fent vannak a fészen, ha érdekel meg tudom írni priviben az elérhetőségét.

Nézegettem én is már régóta árakat, tényleg döbbenet, hogy kész vagyont képesek elkérni a smiktetoválásért.... :(


Üdv.

2013. nov. 3. 14:15
Köszönöm a válaszokat.
3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Mse04)
2013. nov. 3. 10:27

Szia! 1999-ben csináltattam alsó felső szemhéjtetoválást,ami azóta is ugyanabban a formában ott van.

Fájt,mivel nem csak tőben és vékonyan van húzva.A felső szemhéjon kifelé vastagodik eléggé és pipában záródik,alul pedig szempillatőbe van karcolva.

4órás volt nekem anno ez a mutatvány.

2013. nov. 2. 21:15

Szia!

Nekem nincs szemhéj csak szemöldök tetoválásom,de már nagyon régen készült,ezért én éppenséggel a legjobb helyet ill. kozmetikust keresem és meg is találtam.:)


Ezt a pár sort már a hölgy oldaláról másolom.

Az első kérdésed: Mennyire fáj?

Nem állítom, hogy minden kellemetlenségtől mentes lenne, azonban az egész tetoválás ideje alatt érzéstelenítőt használok – ez által elviselhetővé válik. A szemed csukva van, még az alsó szemhéj tetoválásakor is, közben én lefeszítem a bőrödet. Így végig biztonságban vagy. Leginkább a fájdalomtól való félelem a jellemző, mely, ahogy elkezdem a tetoválást, megszűnik. Gyakran mondják a vendégeim, hogy ennél sokkal rosszabbra számítottak! A végeredmény pedig mindenképpen kárpótol a kellemetlenségekért!


Szemhéjkontúr tetoválások:

Felső szemhéj vékony kontúrvonallal, szempillasűrítéssel: 50.000 Ft. Korrekció 3 hónapon belül 5.000 Ft.

Felső szemhéj normál kontúrvonallal, szempillasűrítéssel: 55.000 Ft. Korrekció 3 hónapon belül 5.000 Ft.

Felső szemhéj vastag kontúrvonallal, szempillasűrítéssel: 60.000 Ft. Korrekció 3 hónapon belül 5.000 Ft.

Alsó szemhéj vékony kontúrvonallal a szempillák tövében: 25.000 Ft /ha a felső szemhéjtetoválással együtt készül/. Korrekció 3 hónapon belül 3.000 Ft.

Alsó szemhéj vékony kontúrvonallal a szempillák tövében: 28.000 Ft /ha felső szemhéjtetoválás nélkül önállóan csak ezt kéred/. Korrekció 3 hónapon belül 3.000 Ft.


Elkészítési idő: felső szemhéj 2-3 óra, alsó szemhéj 0,5-1 óra



Ha gondolod megírom neked a hölgy nevét ill. elérhetőségét.Face...on is fent van,nem ismerem , egyáltalán nem,csak a képeit nézegetve nekem rá esett a választásom,báááár elég drága Borsodi viszonylathoz képest,de ez pont az a dolog amire az ember nem sajnálja a pénzt.:)

2013. nov. 2. 18:49

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy valaki csináltatott-e már alsó-felső szemhéj tetoválást? Mennyi ideig készül? Gondolom elég fájdalmas.. Begyulladt-e a szemetek...stb. Kérlek osszátok meg velem,amit tapasztaltatok. Esetleg ha tudtok ajánlani priviben budapesti szalont vagy kozmetikust az nagy örömmel venném. Előre is köszönöm a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook