Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktanfolyam Szeged fórum

Sminktanfolyam Szeged (beszélgetős fórum)


3. miel77 (válaszként erre: 2. - Veronika27)
2011. febr. 27. 14:17

Sziaaa!!!


Igen érdekelne, jól hangzik :) Megköszönném, ha meg adnád az elérhetőséget, ahol utána tudok nézni! Egy próbát megér, hátha lenne itt Szegeden is :) Egy 2napos képzés is jobb, mint a semmi :)

Köszi!!!

2011. febr. 26. 21:41

Szió!

Iwiw-en kaptam!


Tisztelt Szalonvezető!


Gyimesi Szilvia vagyok, az MF smink suli tulajdonosa és vezető sminkese. Amerikában 12 évet sminkmesterként és a MAC oktató sminkeseként dolgoztam. Iskolánk nagyon sikeresen működik Budapesten, de sajnos minden képzés Pesten és a környékén érhető csak el. Nagy érdeklődésre való tekintettel, tervbe vettük, hogy más nagy városokban is tartanánk képzéseket, hogy Önök is lehetőséget kapjanak, hiszen a sminkes szakma virágzik.

Kozmetikus végzettség nem szükséges.


Terveztünk egy 2 napos képzést, aminek témája a nappali, alkalmi és esküvői sminkek és technikák.

MAC professzionális sminkekkel dolgozunk. A tanfolyamról bejegyzett oklevelet adunk.

A képzés ára:40000 Ft


Ha érdekel, megadom hol lehet érdeklődni.

2011. febr. 25. 13:34

Sziasztok!

Olyanoktól szeretnék infót kérni, akik Szegeden vagy Szegedhez könnyen megközelíthető helyen végeztek sminktanfolyamot. Nagyon érdekel a téma, de sajnos nem tudom hol lehetne ezzel kapcsolatban infót gyűjteni, valamint tanfolyamot végezni. köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook