Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktanácsokat kérek! fórum

Sminktanácsokat kérek! (beszélgetős fórum)


2010. aug. 13. 11:02
Én kék szemű és festett vörös hajú vagyok.A narancsos barnás árnyalatokra esküszöm.Vörös hajhoz meleg árnyalatok illenek:Sötét barna szemceruza,esetleg a szemed sarkába egy kis gyöngyházfehér ceruza,csillogóvá teszi és nagyítja a szemet,rozsdásbarnás szemhéj,fekete spirál,kevés barackszínű púder,a szeplők szerintem is szexik.Persze ez csak az én véleményem...
6. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 13. 09:26
Ha nem vagy jártas a sminkelésben, akkor inkább a kozmetikust ajánlanám! Megis kérdezheted, Neked milyen szinek álhatnak még jól, aztán ráérsz majd otthon kísérletezni, próbálkozni, hogy a következő alkalomra te sminkeld ki magad!
5. melcsuuu (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 12. 22:38

Szia!

Én ugyanígy nézek ki, általában fekete tussal húzom ki a szemhéjam, fekete szempilla spirál, és fekete szemceruza.


Szerintem ez nagyon kiemeli a szemet, de a fehér csillámos szemhéj festék egy kis arannyal, fekete szempilla spirállal, és fekete szemceruzával is ki emeli a szemet.


Ajkak.. hm. én közepes rószaszínt ajánlok. :) használok.

2010. aug. 12. 22:33

A zöld szem a lilás-rózsaszínes árnyalatoktól lesz nagyon élénk. (nemrég sminkeltem a zöldszemű barátnőmet, és nagyon jó lett!) Szívem szerint szemceruzából szürkét választanék, a fekete valószínűleg túl sok lenne.

Ha a szemsminked feltűnő, a szádat kevésbé hangsúlyozd. Valami diszkrét szájfény tényleg jó lenne.

A szeplőknek tényleg maradni kell!

A fehér felső mellé vegyél valami színes kiegészítőt: hangsúlyosabb ékszer, vagy kendő, táska, öv.

2010. aug. 12. 22:33

Szia!


Én koumetikust ajánlanék,3000.-ft és nagyon szép sminket csinál.Diszkrétet és finomat.

Esetleg 3-4 tincs műszempilla a végére?? Hmm??)))

Én már profi módon feldobom magamnak ha úgy tartja kedvem:)))))

Szép legyél!

Szia)

2. ef7dc8407e (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. aug. 12. 22:23
A zöld szemhez ami tilos az a zöld szemhéj. Szerintem barnás árnyalatú szemhéj, fekete szempillaspirál és max szájfény. A szeplők tök jók én nem alapoznám le.
2010. aug. 12. 22:20
Sziasztok, legyetek szívesek segíteni! Szombaton esküvőre megyek, nem tudom, milyen színűre sminkeljem magam. Fehér felsőben leszek, fekete-fehér érdekes mintás szoknyában, a szemem zöld, a hajam vörös (festett). A bőröm fehér, bár most van némi színem, és van néhány szeplőm is. Szemhéjam? Ajkak? Milyenek legyenek? Kiegészítők?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook