Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkes és kozmetikus tételek!! fórum

Sminkes és kozmetikus tételek!! (beszélgetős fórum)


2. Odett89 (válaszként erre: 1. - Rozvil)
2011. márc. 6. 19:26
mi, kozmetikusok meg éhen is hallhatunk... köszi!
2009. dec. 6. 23:43

Sziasztok!

Azt hiszem sokunknak problémát jelent már az is, hogy kiválasszuk a bőrünknek a leginkább megfelelő arckrémet.

Nos, ha azt akarjuk, hogy késleltessük a ráncainkat, vagy, hogy a már meglévőket halványítsuk, vagy csak éppen szőrteleníteni szeretnénk otthon, vagy egy arckezelést elvégezni magunkon, vagy akár barátnőinken, rokonainkon a kozmetikus árak töredékéért, ahhoz elsősorban TUDÁS szükséges!

Kozmetikus tanfolyamok persze vannak, de kinek van 200-300 ft fölösleges pénze, hogy elvégezzen egy kozmetikus tanfolyamot?!

Nos nekem nincs!

Viszont szeretnék figyelni a bőrömre, szeretném ízlésesen, vagy éppen sexsisen sminkelni magam...

Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy pl. tételeket cserélgessünk egymás között, vagy aki elvégzett egy ilyen tanfolyamot az segítsen nekünk azzal, hogy a könyvet, amiből mindezeket megtanulta azt megosztja velünk, mivel ezek a könyvek könyvesboltban nem kaphatók!!


Nos én cserébe máris fel tudok ajánlani kidolgozott pedikűr, manikűr műkörömépítő tételeket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook