Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminkeljünk :) fórum

Sminkeljünk :) (beszélgetős fórum)


2013. márc. 18. 07:16
A Kryolan-nak van egy tökjó púdere, ami nem nehezíti el a bőrt, színtelen, természetesen mattít..és nem ül be a ráncokba. Nincs tőle az a "vakolat" feeling:)) /Kryolan-Transparent powder TL11/
2013. márc. 18. 07:11
Nagy szemeknél a cél, hogy optikailag kicsinyítsük, tehát a ceruca igenis jó ha használva van, hiszen azzal a szemeket körbe lehet rajzolni, ami úgymond beszűkíti őket... szemhéjtust is lehet nyugodtan használni! A lényeg, hogy ezek inkább egy sötétebb árnyalatból kerüljenek ki és ne a külső részén rajzoljuk meg a szemet, hanem minnél beljebb. Nah, most jó lenne ha lehetne kpet csatolni, mert ez így lehet, hogy kínai kicsit.:D
23. PöttömPanna (válaszként erre: 22. - Kislany2009)
2011. máj. 1. 09:14

Nem baj a nagy szem :) Az szép is lehet. Legfeljebb ne húzd ki szemcerkával.

Ha kidülledő, akkor kell más smink.

2011. máj. 1. 09:06

És a nagy szemeknél mire kell ügyelni? Főleg, hogy ne tűnjön még nagyobbnak a sminktől.. az szerintem olyan csúnya, legalábbis nálam.. vagy lehet csak én látom így nem tudom..

Nagy szeműek ti hogy sminkeltek? :)

21. agis
2011. ápr. 30. 20:24

Alapozool nekem a double wear valt be tokeletesen.


A sminkem nekem sokaknak eleg "vastagnak" tunhet, de nem az: alapozo, puder, pirosito, szemhejpuder, szemceruza, spiral, szajfeny.


A puder feher szinu, csak fiyalasra van. Az en sminkem kibir 10 orat. Titka az apolt arcbol es a a jo minosegu sminktermekek.

2011. ápr. 30. 19:36

Neked is csak annyit mondok, hogy próbáld ki a Chanelt. Én már az összes létezöt kipróbáltam: 18 éves korom körül Maybelline, Loreál és társait, majd jöttek a nagyok: Clinique, Lancome, Esteé Lauder, Clarins, YSL, Dior stb.

Csak Chanel vagy Shiseido!

2011. ápr. 30. 19:34

Ja, ez lemaradt:

A Douglas Varázslatra, a bőrápolási és sminktanácsadásra és az Átváltoztatjuk nevű programra bejelentkezni személyesen lehet április 22-től a rendezvény helyszínén található Douglas Parfümériában! A részvétel feltétele 1 db 3.000 Ft értékű Douglas ajándékutalvány vásárlása, mely korlátlan ideig beváltható bármely Douglas Parfümériában.

2011. ápr. 30. 19:33

2011. május 6-8. – Budapest, Arena Plaza

Bízza magát a Douglas szakembereire! Személyre szabott tanácsadás keretében megtudhatja, milyen ápolást igényel arcbőre, hogyan ápolhatja és teheti kezeit ragyogóvá, hogyan készítheti el sminkjét, megtanulhatja azokat az apró praktikákat, melyektől hétköznap is tündökölhet, akár egy sztár.

Számítógépes bőrdiagnosztizálás, arc- és testápolási tanácsadás:

Artemis, Himalaya Herbals, Méthode Jeanne Piaubert, Organique by Himalaya, Venus

Smink: BeYu, Clarins, IsaDora

Kéz- és körömápolási tanácsadás: Douglas nails hands feet, Microcell

17. PöttömPanna (válaszként erre: 16. - 5239d91094)
2011. ápr. 30. 19:29
Én is használtam Cliniquet, de annyira nem jobb mint egy olcsóbb alapozó. Ugyanúgy fénylett a bőröm tőle. Előtte Esté Laudert használtam, az jó volt érzésre, de nem takart eléggé. Most egy Max Factor-om van (most ezt próbálom ki) de ez sem az igazi. Még én is keresgélek :( Már évek óta. De egyszer csak "eljön" az igazi :D
16. 5239d91094 (válaszként erre: 14. - Zebracsikó)
2011. ápr. 30. 19:26

Teint Innocence. Egyébként mindegyik Chanel szuper!

Mikor zsírosabb böröm volt, én is Cliniquet használtam :)

15. PöttömPanna (válaszként erre: 2. - Kislany2009)
2011. ápr. 30. 19:23

A reklámokban profi smink cuccokka dolgoznak. Ezek a hétköznapokra nem épp a legmegfelelőbbek, mert nem hagyják szellőzni a bőrt. Néha viszont jó. Illetve ott retusálnak, és a fényekkel is játszanak.


Ha nem tudsz alapozót választani, és egy kicsit többet is rászánnál, akkor menj be egy Douglas parfümériába, és ott még ki is sminkelnek a bőrtípusodhoz illő alapozóval. Előtte elmondod, hogy milyen típusú a bőröd, hol csillog, hol zsírosodik, vagy száraz...erősebben fedőt, vagy ligt-osat szeretnél....Segítenek, és tanácsot is adnak. Viszont ott nem mondhatom olcsónak az alapozókat. Sőt...

Ha olcsóbbat szeretnél, akkor az avon-ból lehet kérni alapozómintát a tanácsadónőtől. Vagy ha nem ad, akkor rendelj, vagy menj be egy avon-os központba, ott tudsz kérni, vagy venni szerintem!!! sokkal olcsóbb mint egy alapozó, és kipróbálhatod otthon, megnézheted fényben is hogy áll, és érzésre, hogy jó e viselni. Egyébként azt hiszem 5-ös kiszerelésben vannak a minták, úgyhogy jó pár alkalomra elegendők.

14. zebracsikó (válaszként erre: 13. - 5239d91094)
2011. ápr. 30. 19:23

most Clinique alapozót használok, de nem vagyok megelgedve vele

ki fogom próbálni a Chanelt, ha ez elfogy, remélem, az jobban bejön. Van valami alneve? Vagy elégha a márkája alapján keresem?

2011. ápr. 30. 19:19

Sok alapozót próbáltam, de a kozmetikusom segítségével találtam meg az igazit, amihez már évek óta hü vagyok. Egy természetesen fedö Chanel.

Régen jobban sminkeltem magamm a púder és a szájfény sem maradt el. Most, hogy már anyuka vagyok és folyton puszilgatom a fiamat, elég a szájfény.

Alig látható sminket hordok minden nap:

alapozó, rózsaszínü pirosító, fehér és rosé színü szemhéjpúder, szürkés- barnás szemceruza, fehér szemceruza és fekete spirál.

Ha buliba mennék, merészebb lennék, de nem megyek.


Pár napja létrehoztam egy klubot divat és smink kedvelöknek, ha gondoljátok, gyertek. Eddig sajnos úgy néz ki senkit nem érdekel e téma. Érdekes...

2011. ápr. 30. 19:15

Hétköznap: folyékony alapozó, púder, arcpirosító, szemhéj púder világos gyöngyház alap, majd valami szín rá. De van, hogy nem is teszek rá más színt. Majd szempilla göndörítővel begöndörítem a pillákat, majd fekete szempillaspirál. Néha szemcerka, vagy tus-ez hangulat függő. Ajakcerka, és valami természetesebb színű rúzs.

Alkalmakra, vagy buliba erősebb szem festés, és esetleg sötétebb rúzs.

2011. ápr. 30. 19:14

Van egy klassz oldal a "jutubon"


Dorka sminkkel a címe.Blogot is vezet,és a sminkvideókat ide tölti fel.


[link]

10. f26ff63135 (válaszként erre: 6. - Kislany2009)
2011. ápr. 30. 19:10

Általában az lefixálja az alapozót, így szoktak. Nem tudom, nekem nem annyira jön be, mert én még nem láttam természetes hatású alapozót+púdert... olyan soknak tűnik. A reklámban meg profi megvilágitás meg stb... és persze nem is napi több órában vannak abban. Ha mindig topp szeretne lenni az ember, akkor napközben nem árt újra sminkelni.

Dehidratált lehet a bőröd. A szokásos dumák erre, igyál sok folyadékot, használj hidratáló krémet. És attól függ milyen típusú a bőrőd arcradírt is esetleg.

9. e705905164 (válaszként erre: 7. - Zizike babu)
2011. ápr. 30. 19:09
így van..
8. e705905164 (válaszként erre: 6. - Kislany2009)
2011. ápr. 30. 19:08
én csak alapozót teszek fel..folyékonyat..amit szépen lehet kenni..púdert nem..attól hamar "megráncosodik" a smink!hát ha jó minőségű,jó összetételű az alapozód,nem szárad ki.. a homlokodnál..nekem pl nem..ezért jó a folyékony..és max nem mattot veszel..azok hamar csúnyulnak..
7. Zizike babu (válaszként erre: 6. - Kislany2009)
2011. ápr. 30. 19:07
én alapozás alá szoktam kenni egy kis testápolot vagy hidratálo arc krémet és mindjárt szebb, a pudert meg csak a zsiros börüeknek ajánlanám mert az csak mattitonak jo am szárit...
2011. ápr. 30. 19:04

Az alapozó után kell púdert használni?

Nkem az a gond, hogy oké felteszem az alapozót, de utána olyan hamar kiszárad a homlokomnál a bőr, hogy utána olyan csúnyán néz ki.. ez ellen mit lehet tenni?

2011. ápr. 30. 19:00
persze nekem se ment sokáig..kitapasztaltam:)
4. e705905164 (válaszként erre: 2. - Kislany2009)
2011. ápr. 30. 18:59

nekem mindig jól sikerül..elmondom..

amikor megveszed ne csak a kezeden próbáld ki...kicsit tegyél az arcodra is bátran..egyből tudod jó e..

amúgy úgy kend rá,hogy pöttyözve..az ujjbegyeddel..minden hova..majd kend el szépen..ennyi..

2011. ápr. 30. 18:58

alapozó(kevés),szemhéjpúder...spirál,szemceruza szájfény..ennyi..


szemceruza:fekete

szájfény..világos rózsaszín

spirál:fekete..:D

tehát magyarul,szinte natúr smink...csak a szemem hangsúlyozom..buliba se nagyon sokat teszek magamra..szinte ugyanígy..talán kicsit csillámosabb a szemhéjpúder..de ugyanúgy a világosabb színből..vagy fekete a szemem..ennyi..

2011. ápr. 30. 18:56
Ti hogy választjátok ki a megfelelő alapozót? Mindig eltaláljátok az arcotokhoz megfelelő árnyalatot? Hogy lehet úgy ki sminkelni az arcot, hogy olyan jól sikerüljön, mint ahogy a reklámokban is látszik?
2011. ápr. 30. 18:53

Minden ami a sminkeléssel kapcsolatos!

Hogy szoktátok magatokak hétköznap vagy buliba festeni?

stb


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook