Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális, aki 10 éves kislányt kisminkel? fórum

Normális, aki 10 éves kislányt kisminkel? (beszélgetős fórum)

1 2 3
78. Érdekes73 (válaszként erre: 73. - 9b10f3d7ff)
2022. ápr. 4. 23:11
Részleteket láttam én is ebből a TLC sorozatból. Hát elrettentően tanulságos.
2022. ápr. 4. 08:58
Szerintem is vegyél valami jó minőségű, természetes összetevőkből álló gyerek sminket. Ha otthon azzal kiélheti magát, többé már nem lesz olyan érdekes számára. Minél jobban tiltod, annál inkább akarni fogja. Ha hagyod kicsit játszani vele, akkor úgyis hamar jön valami új téma, amire rákkatnahat.
2022. ápr. 3. 19:57
Igen. Erről beszéltem én is. 👍
75. dfc04c70e4 (válaszként erre: 74. - Scherlock)
2022. ápr. 3. 19:54
Tudom, hogy nem erről van szó. De Elizábesz feltehetően ugyanarra a műsorra utalt, mint én. És abban valóban öregítette a kislányokat a smink.
2022. ápr. 3. 19:50
Csak itt nem erről van szó.
2022. ápr. 3. 19:50

Ezeket láttam én is, fogaikat fehérítik, vagy protézist tesznek a fogaikra, hogy hófehér tökéletes 'vicsoruk legyen. Barnító folyadékokkal, spriccelik, barnítják a bőrüket,műszempillák,póthajak, természetellenes sminkek.

Az állatokat jobban védik, hogy ne lehessen őket színezni, cirkuszokban mutogatni, ezek meg 6 hónapos kortól és 12 éves korig, gyerekeket öltöztetnek úgy, mintha prostik lennének. Undorító, mit tesznek a gyerekekkel.

Agyrém.

2022. ápr. 3. 19:41

Tudom, mire gondol.

Pár éve én is néztem olyan műsort (gőzöm sincs, melyik csatornán ment), amiben egészen kicsi, óvodáskorú kislányokat készítettek fel a szülők szépségversenyekre. Na, az tényleg szörnyű volt. Idióta anyukák a csöppségekből törpe felnőtteket "varázsoltak" szörnyű sminkekkel. Némelyik kislány tiltakozott, nem volt kedve az egészhez, de a többnyire hájas anyukáik (szinte minden anyuka erősen túlsúlyos volt) erőltették a kislányukat. Tetszik vagy nem, csinálni kell. A saját meg nem valósult álmukért szerettek volna elégtételt venni.

Na, azokból a természetes szépségű kislányokból koravén gyerekeket csináltak. Szánalmas volt.

71. Léna123 (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
2022. ápr. 3. 15:05
Ez tök jó, nekem még kisebbek a lànyaim, de nyáron a gyerekeknek való sima nedves törlővel letörölhető körömlakkot megengedtük, hogy kenegessék, mint ahogy a csillámtetkót is, mikor nincs ovi. Ez a közös, játékos sminkelés is abban a korban, ahogy írod,biztos buli a gyereknek otthon, semmi rossz nincs benne. Ha túlzottan tiltva van, annál inkàbb szeretné. Itt a sztoriban viszont apuka is igencsak bunkó, ha az anya kifejezett kérésére, miszerint ne tegyék, azért is sminkelik. Mondjuk azt nem olvastam,hogy hol van a kislány kisminkelve, mert az sem mindegy. Otthon szórakozásból, vagy esetleg így megy ki az utcára? Azt azért túlzásnak találom, főleg ha rendszeres.
2022. ápr. 3. 14:55
Nem
69. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 68. - Michelle.r)
2022. ápr. 3. 14:34
Milyen aranyos sztori. :)
68. michelle.r (válaszként erre: 63. - 9b10f3d7ff)
2022. ápr. 3. 14:28
De még milyen jó program. Erről eszembe jutott egy jó kis sztori. 8-9 éves lehetett a lányom, amikor sminkest játszottunk. Valahol vannak is fotók a végeredményről. A férjem meglátott, és blazírt pofával csak annyit kérdezett, próbafelvétel az Adams familybe? Második ajtó balra. És közben rázkódott a röhögéstől.
67. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 64. - Panna.33)
2022. ápr. 3. 14:27
A lényeg kitudta valamin élni a kislányos kíváncsiságát.
66. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 65. - Érdekes73)
2022. ápr. 3. 14:26
Itt szó sem volt utcáról, nem válaszolt rá a FI. amikor rákérdeztek.
2022. ápr. 3. 13:57
Felesleges és veszélyes szerintem utcára. Farsangra , alkalomra táncversenyre szülői felvigyázással belefér.
64. Panna.33 (válaszként erre: 63. - 9b10f3d7ff)
2022. ápr. 3. 13:43

Az én lányom kiütéses lett a gyereksminktől.

A felnőttől meg nem. 😃

2022. ápr. 3. 13:22

Kedves FI. Vegyél a kislányodnak gyermek sminket. Otthon hagyd, hogy próbálgassa.

Sőt lehet ez egy közös program is, hogy ő sminkel téged is. Jókat nevethettek közben. Természetesen utcára lemossátok a sminkjét.

Ha a gyerek otthon kiélvezheti, pont abból nem lesz gond talán.

Van lányom és nagyon jól szórakozott, szórakoztam vele. Közben lehet nagyon jól beszélgetni, finoman felhívni a figyelmét, mi az, ami már sok és mi az , ami még belefér, formáld az ízlését!

Természetesen sosem ment óvodába, iskolába sminkelve , én annak tudtam be, hogy otthon kiélhette eme szenvedélyét. Középiskolásan már cseppet sem érdekelte a smink, lovagolt és nem igazán kellett neki az izzadt bőrére a smink.

2022. ápr. 3. 13:11

Nem tudom van-e gyermeked és főleg van-e kislányod?


Egy szülő nem aláz kettesben sem, de főleg nem, hogy más előtt tegye nevetségessé a saját gyermekét. Egy normális szülő, észérvekkel, jó példával nevel. Akkor majd a gyereke is őszinte tud lenni a szülővel.

2022. ápr. 3. 12:54
A lányod jól érzi magát az új macával, ez zavar. Az új maca valószínűleg fiatalabb és szebb nálad, ez is. Te meg próbálsz most erkölcsös anyuka lenni, de sajnos gondolom észrevetted, hogy most te vagy a rossz zsaru.
2022. ápr. 3. 11:09
Jaj, a legszebb kislányt is öregiti elcsúfitja a smink, csak nézzétek meg az amcsi filmeket ...DE gondolom a sminkelő személynek is van szeme, előbb utóbb majdcsak leáll.
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Panna.33)
2022. ápr. 3. 10:58
Köszönöm Panna a választ és hogy nem azzal jössz, én mit gondolok vagy érzek. Hiszen ezt csak én tudom, nem mások.
58. unom (válaszként erre: 39. - Michelle.r)
2022. ápr. 3. 10:56
A nagylányom az 5. szülinapján csinálta meg a barátnőjével. Szerencsére fénykép is van róla😈
2022. ápr. 3. 10:53

Alapvetően semmi kára nem lesz belőle, hidd el.

Később meg úgyis azt a példát fogja követni, amit jónak lát. Papolni tök felesleges. Jó példával jár előtte, és főleg ne háborogj.

2022. ápr. 3. 10:51

Ha én elégedett vagyok magammal akkor nem tehénmacázok le senkit. Erről ennyit.


A bőrhiba meg nem a sminktől lesz. Sosem sminkeltem, nem sminkelek mégis van.


Ami a gyereket illeti, miért ne lehetne néha egy kis smink. Nyilván nem suliba, de otthon, vagy lánybuliba simán. Egy 10 éves bőven megérti ha nyugodtan elmagyarázod neki, hogy hova lehet és hova nem. Próbálgatja a szárnyait.

2022. ápr. 3. 10:50

Nem, nem egészséges egy gyereket megalázni. Még kettesben sem.

Érdekes, hogy minden ellenvélmény ellenére még okosabbnak is tartod magad. 😁

54. Bichi (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 10:26
Szerintem a lányod kimondottan élvezte, és nem akarata ellenére történt. Ha szerinted helytelen, akkor beszélgess vele erről, de ne felejtsd el, hogy az "úri tehénmaca" lesz a méginkább kedvelt valaki...
2022. ápr. 3. 10:22

És furcsa módon mindig igaza is van.

Az ahogy beszélsz az új feleségről, tényleg nagyon beszédes. Vedd le róluk a fókuszt, azt az energiát inkább fektesd magadba.

2022. ápr. 3. 10:20
😀😀😀
2022. ápr. 3. 10:04

Pedig igaza van.


Én ugyanebben a helyzetben voltam csak gyerekként. "Csodás volt"

50. 37e1ff8723 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 3. 09:55
Szerintem annyit tehetsz, hogy szoros kapcsolatot ápolsz a lányoddal, érezteted vele, hogy szereted. De nem kéne rágörcsölni. Van, amit nem értek. Mondjuk nem olvastam el az összes hozzászólást... Szabadidejében van kisminkelve, vagy úgy jár suliba??? Ha ott szóvá tennék... Nem teszik? (A körömlakk nem nagy cucc.)
49. 37e1ff8723 (válaszként erre: 48. - Andi6020)
2022. ápr. 3. 09:46
🤣
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook