Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Smartlipo kezelés. fórum

Smartlipo kezelés. (beszélgetős fórum)


6. ttunde72 (válaszként erre: 5. - EMENDEMSZ)
2010. nov. 4. 17:27
Szépüljünk zsírleszívás, ha ennyit beírsz a keresőbe kidobja a fórumot. Annyit megteszel, hogy ha valami érdemlegeset megtudsz, akkor azt ide vagy privibe megírod? Én sajnos csak dec 17-én megyek kontrollra a cicimmel, így akkor kapok róla részletesebb tájékoztatást a dokimtól. Ő nem ezt a módszert alkalmazza, de úgy gondolom őszintén elmondja majd, hogy mi az előnye és a hátránya. Az a gondom a fórumokkal, hogy nem tudom ki a "beépített" ember és csak reklámot csinál, illetve minden eset egyedi, így 1-1 ember tapasztalata kevés...jobb lenne szakmabelitől tájékozódni, de olyantól, akinek nem fűződik érdeke sem a rábeszéléshez sem a lebeszéléshez.
5. EMENDEMSZ (válaszként erre: 2. - Ttunde72)
2010. nov. 4. 16:44

Szia.

Melyik fórumon írnak róla?

4. ttunde72 (válaszként erre: 3. - Anyuci91)
2010. nov. 4. 10:22
Természetes, hogy ha valaki sokat eszik vissza hízza a régi testsúlyát, sőt akár akkorára is hízhat mint egy díjbirkózó. ))) Nekem már volt hagyományos zsírleszívásom és nem jön vissza a régi mértékben a zsír - bármennyit hízok is - a leszívott részekre. Most ez az új, kíméletesebb módszer érdekelne, de nem "fizetett hirdetés" formájában valamelyik TV műsorban.
2010. nov. 4. 09:34

Én azt hallottam csak akkor válik be az a zsírleszívás, ha állandóan odafigyelsz mit eszel és mennyit, mert ellenkező esetben visszahízod a régi testúlyodat. Egy ilyen műtét elégé költséges.

Figyelmedbe ajánlom a TV2-n a Két testőr című műsort ott is szoktak ilyenekkel foglalkozni, erre többféle módszer és kezelés létezik. Üdv.Ágnes

2. ttunde72 (válaszként erre: 1. - EMENDEMSZ)
2010. nov. 4. 09:21

Szia, most akadok rá másodjára a nevedre.))) Először a hentes plasztikai sebésznővel kapcsolatban...

Én pont tegnap kezdtem belemélyedni a smartlipo kezelések tanulmányozásába, egy másik fórumon elég sokat írnak róla, akik kipróbálták...állítólag.

Nekem zsírleszívással kapcsolatban kellene, így ha valakinek van tapasztalata én is jó szívvel venném, ha megírná. ))

2010. nov. 3. 10:23
Volt már valaki?Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook