Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség fórum

SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség

1 2 3 4 5 6
2011. márc. 25. 11:07
Nagyon elszomorított a cikked. Remélem még nagyon sokáig veletek lesz a kisgyermeked!!
2011. márc. 25. 11:02
Drukkolok értetek!
2011. márc. 25. 11:00
En tudom, hogy vannak Csodak! Veletek is meg fog törtenni!Ki kell tartani!
2011. márc. 25. 10:58
Kívánok Nektek kitartást és a CSODÁT, hogy a kicsi lányotok minél hamarabb meggyógyuljon!
2011. márc. 25. 10:56

Uramisten! Ilyen nem történhet!

Kívánom,hogy legyen tiétek a csoda!

2011. márc. 25. 10:54
Kitartás kívánok nektek. Csodák vannak csak hinni kell benne , én is azt teszem a kisfiamnál. Kitartás neked.
2011. márc. 25. 10:51
Kitartás....
2011. márc. 25. 10:46

Kedves Ági!


Találtam neked egy Blogot, gondolom neten mindent megprobáltok megmozgatni. Remélem tudok ezzel segíteni egy kicsit.


[link]


Sok egészséget kívánok, és kitartást!

2011. márc. 25. 10:36

hát nem igazán tudom mit is írhatnék a cikked után csak azt tudm mondani hogy nagyon sok erőt kitartást és csodát kívánk nektek..


Felháborítónak tartom az orvos viselkedését...

2011. márc. 25. 10:27

Őszintén sajnálom a helyzetet, és a legjobbakat kívánom az elkövetkezendőkre!


Erről a betegségről van szó: [link]


Ill. részletesebben angolul: [link]

2011. márc. 25. 10:20
szia!hát ez borzasztó amit itt leírsz,de én bízom abban,hogy ez csak egy téves diagnózis és még nagyon sokáig veletek lesz és sok örömet fog nektek szerezni!nektek meg nagy erőt kívánok és sok kitartást!vigyázzatok magatokra!
2011. márc. 25. 10:17

Szia


Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Nem is nagyon tudok mit írni,csak azt kívánom Nektek: sok-sok erőt és kitartást,

csodák pedig vannak:-)


A neten van egy SMA-bug freeblog,ami erről a betegségről szól,Zsófinak hívják a kislányt,hátha ők tudnak segíteni nektek.

2011. márc. 25. 10:13

A hideg végigfutott a hátamon,és mindenemen!

Nem is tudok mit írni igazán.

Kívánok Nektek hitet,gyógyulást,egészséget,boldogságot,CSODÁT!!!!

2011. márc. 25. 10:08
Egy gyermekkórházban eltöltött borzalmas 3 hét, majd a még kegyetlenebb diagnózis története. Hogyan lesz egy egészséges kisbabából egyszerre gyógyíthatatlan beteg?
Kis történetem 2010. november 12-én kezdődött, amikor is megszületett az én tündéri kislányom, Emma. Teljesen normális terhesség után, egy óra alatt bújt ki a kis tündérke. Mivel minden rendben volt velünk, három nap után nagy izgalommal végre hazahoztuk a mi kis drágaságunkat.

Ugrás a teljes írásra: SMA - egy gyógyíthatatlan genetikai betegség
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook