Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Slim Flash Karcsúsító szett fórum

Slim Flash Karcsúsító szett (beszélgetős fórum)


15. Tünde1974 (válaszként erre: 14. - Nagyreni)
2009. máj. 9. 10:53
Köszi Reni! Én infraszaunába járok, és tornázok:) még 2-3 kg súlyfeleslegem van. LEgyen szép napotok!
2009. máj. 9. 06:52

Nekem van, de még mindig ott tartok, ha rendszeresen használnám, talán lenne valami eredmény. Mindenesetre a "kezelésenként akár 1 cm", ami rá van írva, nálam nem jött be.

Javaslom, étkezzetek egészségesen és sportoljatok, ez mindkettő súlycsökkenéshez vezet és a bőrt is feszesen tartja.

2009. máj. 9. 01:02
Sziasztok! Javasolja valaki a slim flash karcsusító szett megrendelését? Én is várom a tapasztalatokat! Előre is köszönöm!
2009. márc. 24. 11:02

Hű, ez izgi :)

Várom a fejleményeket!

2009. márc. 24. 06:25
Tegnap magamra kentem a slim flash-t.. nagyon finom puha a bőröm (még most is), kíváncsi vagyok, ha rendesen csinálom, tényleg eltűnik-e a narancsbőr...
2009. márc. 23. 17:25

Nekem a 2in1 van, mert a sima karcsúsitó éppen kifogyott az üzletekben, ahol kerestem.

A simát akartam venni, de lehet megveszem azért. Legfeljebb ezt kenem a hátsómra, a simát (ha meglesz)meg majd a hasamra. :)

2009. márc. 23. 17:13
Melyik van neked? A sima karcsúsító vagy a 2in1? A boltban mondta a csaj, hogy az egyikben van valami, amire sokan allergiások lettek, de már nem tudom, hogy melyikre mondta, nekem egyiktől sem volt semmi bajom szerencsére. Akkor esetleg próbáld ki a másikat, csak mondjuk ahhoz drágák, hogy aztán esetleg a másikkal is befuccsolj.
8. nagyreni (válaszként erre: 7. - Morkika)
2009. márc. 23. 17:10
Szerintem mindenképpen várj kicsit, amíg újra megpróbálod. Ha akkor is, és teljesen tuti lesz, hogy a dr. Kelentől van, akkor felejtős:-(
7. morkika (válaszként erre: 6. - Nagyreni)
2009. márc. 23. 17:08

Én is sajnálom, mert nagy bizalommal voltam/vagyok iránta.

Én is edzés előtt kentem be magam, meg este lefekvés előtt, de a kiütések miatt nem tudom merjem-e tovább használni. A fenekemen meg a combomon nincs semmi negativum, csak a hasam kiütéses. Szerinted próbálkozzak vele tovább a hasamon is, vagy akkor az sztornó?

6. nagyreni (válaszként erre: 5. - Morkika)
2009. márc. 23. 16:25
Kár, pedig az tényleg jó, másoktól is hallottam. Én torna előtt kentem csak magamra és úgy vettem fel a gumiövet.
5. morkika (válaszként erre: 4. - Nagyreni)
2009. márc. 23. 15:18

Helyes! Várom a tapasztalatodat!

Én most ráfáztam a Dr Kelen féle karcsúsitó géllel, mert az egész hasamon apró érdes kiütések jöttek ki 2 nap után...

4. nagyreni (válaszként erre: 3. - Morkika)
2009. márc. 23. 06:46
Én párszor kentem magamra belőle, de már hetek óta elő sem vettem, de jó, hogy most eszembe juttattad, újra nekiállok:-)
2009. márc. 22. 22:57

ez engem is érdekelne...

valakinek tapasztalat?

2. nagyreni (válaszként erre: 1. - Belle)
2008. dec. 12. 21:21
Sikerült azóta már esetleg kipróbálnod?
2008. ápr. 24. 17:22
Mi a véleményetek róla? Ki próbálta már valaki? Ha igen milyen eredménnyel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook