Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió nő, mérleg férfi? Milyen párost alkotnak? Tapasztalatokat kérnék. fórum

Skorpió nő, mérleg férfi? Milyen párost alkotnak? Tapasztalatokat kérnék. (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. jhade (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. dec. 27. 17:27
Humoros vagy krisz? Ezt eddig nem sikerült olyan jól előcsalogatni magadból, legalább is itt nem látszik..:D
24. Cucicsillag (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. dec. 27. 17:26
Merleg sztem is jo jegy :) a skorpio necces, bar a kisfiam is az... Chhh... De Ot ugye iamdom... :)
23. jhade (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. dec. 27. 17:26
Kedves vagy kössz!..:D
2013. dec. 27. 17:24
A mérleg elég jó jegy.Énikrek vok,a párom mèrleg.Imàdom aszevedélyességét,de avïzöntő èrzelmi zárkózottságát nem viseltem jól.A fiamét igen,de ő velem nem zárkózott.Viszont amit nagyon élvzek:az egész család levegőjegyű és a humorèrzék mindenkinél toppon van:)Skorpióról csak negatív tapasztalatom van,pl.nagyapám ritka gonosz ember volt,zsarnok és mindenkin keresztülgázolt.
21. jhade (válaszként erre: 18. - Artemisz59)
2013. dec. 27. 17:06
A többi jegyhez is.
20. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Beu23)
2013. dec. 27. 17:04
Gondolom, tevagy a halacska :)))
19. jhade (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2013. dec. 27. 17:01
Skorpió és vízöntő az nehéz ügy....és tényleg nem "illenek "össze.
18. Artemisz59 (válaszként erre: 12. - 5953ac0df8)
2013. dec. 25. 21:48

Ez nálunk is így van, 33 éve ! :)

Azért nem a horoszkóptól függ egy kapcsolat, de kell tolerancia a skorpióhoz.....

17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Beu23)
2013. dec. 25. 20:03
Szerintem nem a horoszkópokon múlik a párkapcsolatok alakulása!
16. Beu23
2013. dec. 25. 19:26
szerintetek a halak-oroszlán? lassan 4 éve küzdök az oroszlán pasimmal, nagy szerencséje, hogy simulékony vagyok és elnéző és könnyen megbocsátok. de az hogy nekem állandoan dicsérnem kell őt meg magasztalni meg ez a tipikus uralkodás...néha kiborít :D
2013. dec. 25. 19:23
Nekem minden vágyam volt nemrégiben egy skorpió pasi, hiszen én is skorpió vagyok, és 2 ilyen domináns jegy mit hozhat össze, hű. :) De a sráccal nem úgy alakultak a dolgok, folytonos cívódás volt már abban a fázisban is, hogy csak ismerkedünk. :) De nem bánom a mérlegem. :) Fura, hogy mennyire az ellentétem, és milyen jó összhang van köztünk. :)
14. tixtina (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2013. dec. 25. 18:11

Igen,ez így van:)

Nekem minden hosszabb kapcsolatom halak jegyűvel volt.Talán közrejátszik,hogy halak holdam van.

Egy vízöntővel évekig vívódtunk-se veled,se nélküled viszony volt,de izgalmas,változatos,izzó,szenvedéllyel teli kapcsolat volt.

Valami ilyesmire vágyom egy skorpióval:)

13. 5953ac0df8 (válaszként erre: 11. - A0c1361e44)
2013. dec. 25. 13:17
Én is ismerek ilyet,és semmi köze náluk a horoszkóphoz :)
2013. dec. 25. 13:16
Nem is tudom.Nálunk fordítva van. A nő vagyis én vagyok a mérleg,a férjem skorpió.Működik 6 éve.....
2013. dec. 25. 08:31

Jó szórakozás a horoszkóp, de semmi más. Ha tetszik a pasi és szereted, akkor mindent bele és ne a horoszkóp alapján alakítsd az életeteket.

Ismerek egy ilyen párosítást, a pasi el van nyomva teljesen. Szegény! A nő zsarnokoskodik rajta rendesen már 36 éve.:(

10. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Tixtina)
2013. dec. 25. 08:22

Hozzám sem passzol a skorpió, én is vízöntő vagyok. Ugyanakkor két hosszabb kapccsolatom is skorpió férfival volt. :)

Az ex férjem pedig ikrek, aki állítólag tökéletes párja egy vízöntőnek! Akkor most hogy is van ez??? :D

Engem biztos, hogy nem érdekelne, hogy kinek mi a horoszkópja, ha jól kijövök vele!

2013. dec. 25. 05:59
szegeny ffi...
2013. dec. 25. 01:32

Köszönöm nektek! :)

Ardilla, nem ez a fő szempont természetesen, de azért kíváncsi vagyok, hogy ha már így összekerültünk vajon mire lehet számítani. Míg én temperamentumos, domináns, nagyszájú, határozott egyéniség vagyok, mindig pörgök, ő nyugodt, csöndes, és a fura az, hogy valami jó hatása is van rám. Lenyugodtam picit mellette. :) Pedig én? Pont én lenyugodni? Ha valaki ezt mondja egy hónappal ezelőtt, biztosan körberöhögöm. :)

2013. dec. 25. 01:07
Én úgy gondolom, hogy a mérleg jegy jó egy ffi-nek, mert jól "kiegyensúlyoz-". :)
6. Ardilla (válaszként erre: 4. - Aville)
2013. dec. 25. 01:00
OK, neked az alja jutott, de azért nem minden Skorpió gonosz. ;-)
2013. dec. 25. 00:58

Ne ennek alapján válassz társat! Ez csak egy jelzés, ami azt mutatja, hogy a Nap melyik jegyben állt a születésetekkor. De van ott még pár másik bolygó, plusz a tengelyek, főleg az aszcendens és annak ura.


(Skorpióknál Nyilas érdekeltség is lehet. Ti. a Merkúr és a Vénusz alig távolodik el a Naptól, tehát vagy ugyanabban a jegyben, vagy a szomszédos jegyben vannak szinte mindig. A többi bolygó viszont szóródik a teljes égbolton. A Mérlegnél ugyanezért viszont lehet Skorpió érdekeltség, meg Szűz is, mivel ezek az ő szomszédos jegyei.)


Meg kell próbálni, hogy milyenek vagytok együtt. Sok sikert és boldog karácsonyt!

2013. dec. 25. 00:57

Hááát... jó szex max., de hosszú távon sztem a Mérleg pasi ki fog készülni a Skorpió nőtől... Legfőképp a kegyetlenségétől. Nem tudom elképzelni, h ebből egy hosszú, meghitt kapcsolat alakulna ki.

Én Mérleg nőként sehogyan sem tudom elviselni a Skorpiókat (és ez nem bántás), nagyon sok - számomra negatív - emberről utólag mindig kiderül, h Skorpió az illető, vagy az aszcendense az. Pl. menekülök az olyan munkahelyről, ahol Skorpió a főnök (nem tudatosan, utólag derül ki), pl. életem szerelme is a Skorpió aszcendense miatt nem maradt életem szerelme (kegyetlensége, cinizmusa, kiismerhetetlensége stb.)

2013. dec. 25. 00:16

Sajnos nem tudom-én vízöntő vagyok-hozzám állítólag nem passzol a skorpió pasi-pedig én nagyon szeretnék egyet:DDD

A barátnőm asztrológiát tanult,és szerinte a skorpióknál előfordul a mérleg érdekeltség-gyakran valamelyik bolygójuk a mérlegben áll.

Tudni kéne a születési dátumot percre pontosan,és utána lehet nézni:)

2013. dec. 25. 00:06

A merkeg manyushoz egyskorpio noooo eleg meredek.

Boldog karit :)

2013. dec. 24. 23:18
Kinek mi a tapasztalata, meglátása ebben a témában? Köszönöm, és Boldog Karácsonyt! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook