Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Skorpió jegyű pasit hogyan hódítanál meg? fórum

Skorpió jegyű pasit hogyan hódítanál meg? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 14. 01:39
en nem meghoditanam inkabb elkerulnem oket,mertha mergesek..............
30. 2cc786c515 (válaszként erre: 16. - Girond)
2015. jan. 31. 19:34
:) ez így is van :)
2015. jan. 31. 18:49
sehogy
28. 04e95f637a (válaszként erre: 16. - Girond)
2011. jan. 26. 16:53
Az utolsó milyen iiigaaz! :)
2011. jan. 26. 16:50
Sehogy. Isten mentsen tőle! Nálunk két skorpió! Nem működött! Életünk legnagyobb tragédiáját okozta nekem és a fiamnak, amivel életünk utolsó percéig együtt kell élnünk. Mert a fájdalom, a tudat, követ, mint az árnyék.
2010. okt. 14. 14:41
Szexuális túlfűtöttség és erős vonzódás az elvonatkoztatott, "túloldali " dolgok iránt. Szntem ezek a fő jellemzőik, hát ezek mentén.
2009. jún. 23. 20:47
Nekem is volt már skorpió pasim, de az eléggé egyszerűen működött ehhez képest. :D
24. 15a86c078b (válaszként erre: 23. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 23. 19:51
Köszönöm! :)
23. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 21. - Korall33)
2009. jún. 23. 19:49
A skorpió nők rosszabbak...no comment!:)
2009. jún. 23. 19:49

Skorpió nőként annyit tudok mondani, hogy férfi megfelelőim szeretik az olyan nőket, akik túlfűtöttek szexuálisan, de nem közönségesek, hanem csábítóak és titokzatosak.

Szép fehérneműk és sok igényesség!

21. korall33 (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2009. jún. 23. 19:47
Az egyik fiam skorpió a másik ikrek , szép kilátások a jövőt illetően.Szegény lányok!
2009. jún. 23. 19:34

Hosszútávra biztos nem terveznék velük. Egyszerűen nem férnék velük össze.

De röpke kalandra bármikor...:D

Hódítás: ha tetszel nekik, megtalálnak maguktól. A csipkelődős megjegyzéseikkel támadnak - velem legalábbis így volt -, amiket viszonozni "illik", szóval a labdát vissza kell adni. Ha jól forog a nyelved, nyert ügyed van. Aztán ezek a csípős megjegyzések erotikus töltetűek és célzatúak lesznek... És ha már elviselhetetlenül izzik a levegő, akkor támad... Nem folytatom, a többit el tudjátok képzelni.

Hosszútávú kapcsolat reményében nem tudok tanácsot adni. Ott biztos más a stratégia.

2009. jún. 23. 19:08
Ma megláttam az utcán autóból............. Még most is összeugorva a gyomrom. Nem akarok én közeledni. De félek, hogy ő nem fog.
2009. jún. 21. 19:07
A skorpióknak (nőknek is)fontos, hogy dekoratív, csinos, elegáns, jó megjelenésű legyen a párjuk, akivel büszkén "villoghatnak" (bocs a szóhasználatért). Viszont eszedbe se jusson a jelenlétükben más férfira nézni.:)
17. fanniflóra (válaszként erre: 16. - Girond)
2009. jún. 21. 17:42
Az a baj, hogy ebben a kezdő, sőt semmilyen fázisban még korai testiségről beszélni. Abban kellene segíts, ha nem bánod, hogy hogyan lehet felkelteni a figyelmét, vagy lehetőleg ne elriasztani. Eddig ami volt: kértem tőle egy szívességet, amit ő több mint maximálisan teljesített, és amikor ezt megköszöntem neki, visszaírt, hogy ő meg a kedves szavaimat köszöni. Meg, hogy szeretne ő is elkérni tőlem valamit... majd. Na, ezt értelmezd, ha vannak ötleteid... :D Előre is köszi.
16. Girond
2009. jún. 21. 15:56
Mint skorpió ffi, azt mondom, szeretem az irányításom alatt tartani a dolgokat, és nagyon bánt, ha a partnerem ezt nem hagyja. Ha megpróbálsz túljárni az eszén, kegyetlenül megbüntet, mert a bizalom hiányaként értékeli. És valóban, a szexualitás az egyik legfontosabb a skorpió számára.
15. 867f9adc74 (válaszként erre: 1. - Fanniflóra)
2009. jún. 21. 13:52

Légy vadmacska!

Nem tudom, milyen fázisban jártok éppen, de egy skorpió pasit leginkább a jó szex fog meg...

Ezalatt nem azt értem, hogy meg kell játszanod magad, de nyugodtan legyél vele gátlástalan, úgyis azt imádják:-)

2009. jún. 21. 13:48
Huh, nekem nagyon-nagyon tetszik, de nem feltétlenül rövid távra szeretném. Sőt. Mert amit megismertem belőle, az sokkal több misét megérne, mintsem hogy egy forró kalanddal tönkretegyem...
13. Alexa77 (válaszként erre: 12. - 0292fff612)
2009. jún. 21. 11:37
Igaz.:-))
12. 0292fff612 (válaszként erre: 10. - Alexa77)
2009. jún. 21. 10:26
Hát igen,arra nem vonatkozott a kérdés,hogy milyen távú kapcsolatra szeretné meghódítani a férfit.
11. liza52
2009. jún. 21. 10:23
Rossz tapasztalatom van a skorpiókkal. Én elkerülném nagy ívben.Ha az érdeke máshogy kívánja, gátlástalanul beléd mar.
10. Alexa77 (válaszként erre: 9. - 0292fff612)
2009. jún. 21. 08:16
Igen, elég aktívak a testi szerelemben, de ha hódítani akarja őket valaki, akkor nem szabad túl hamar a hálószobában kikötni. Persze csak akkor, ha hosszabb távra tervezel vele. Ha rövid, intenzív és kellemes kalandra vágysz, akkor csak rajta, de hosszú távra nem terveznek olyan lánnyal, aki könnyen kapható.
2009. jún. 20. 17:33
Én is azt mondhatom,hogy csinosnak kell lenni,és nagyon kell szeretni a szexet.
8. chelsee (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2009. jún. 20. 14:59
Ezek a tulajdonságok teljesen igazak a páromra is.
7. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 6. - Alexa77)
2009. jún. 20. 11:18

Igen, valami ilyesmi.:)

A lényeg! Érezze, hogy ő hordja a nadrágot! Ezután kenyérre lehet kenni.

Nekem valahogy nagyon kijutott: a lányom is skorpió, a férjem is, apukám is az volt és a legjobb barátnőm is ebben a jegyben született.:) Imádom őket!

2009. jún. 20. 10:54

:-))))) Aranyosak az előző hsz-ek (Pitypang, krucifix) és némileg igazuk is van! Az én párom is skorpió. Nehéz természet. Csak neki lehet igaza, öntörvényű és egoista. De ha megkapja azt a szeretetet és odafigyelést, amire vágyik, akkor becéző, kényeztető, szerető partner. Jobb nem vitázni vele (úgyis te húzod a rövidebbet), időnként nagyot kell nyelni, viszont szereti a családját, abszolút családcentrikus, igyekszik mindent megadni, megfontolt pénzügyekben, képes és hajlandó a családfenntartó szerepét maximálisan felvállalni. Hiú, szereti ha dicsérik és büszke, ha olyan partnere van, akit más pasik is megnéznek. Viszont hajlamos kissé a féltékenységre.

Sajátos humora van, de időnként kifejezetten vicces tud lenni.

Ja, nem utólsó sorban az ágyban is igen kellemes partner. :-)))))))))

Ezeket a tulajdonságait kell szem előtt tartani a hódításhoz is! Viszont szereti a hagyományos udvarlást, tehát finoman kell jelezni felé, hagyni kell őt hódítani (és illik tőle elalélni:-) ).

2009. jún. 20. 10:35
skorpió jegyű pasit inkább sehogy :( sőt ikrek jegyüt se, soha többé
2009. jún. 20. 10:23

Én inkább sehogy. :D Egyszer volt, sokáig, csúnya ügy, jobb lett volna kihagyni. Egyedül a gyerekem miatt nem bánom. :) Elég öntörvényű ember volt, és akiket még ismerek skorpiókat, ők is hasonlóak. Kivételek meg biztosan vannak, de én a "sűrűjébe" akadtam. :)

Vonzó, érdekes, izgalmasnak tűnik, futó kalandra biztos tökéletes, de örök életet nem terveznék Skorpióval többet. A rossz élményem miatt.

2009. jún. 20. 10:21

Szia!

Az én pasim is Skorpió és én hódítottam meg ráadásul volt barátnője, na ez csak utólag derült ki. Hogy hogyan? Kacérkodással, de nem kihívóan, túlzásokba esve. Úgy fogtam neki, hogy nem sok esélyem van. Kacérkodtam vele, viccelődtem, egy picit féltékennyé tettem és ekkor meg is kaptam.

A skorpiók szeretik a biztonságot, a szeretet érzést, viszont kerülik az olyan embert, aki egyből rájuk akar mászni és magára tereli a figyelmet.

2009. jún. 20. 10:18
Én nem hinném hogy horoszkóp szerint mindenkit máshogy kellene meghódítani.És amúgy is sztem ez a Férfi dolga.Még a legfélénkebb Férfi is cselekszik ha igazán tetszik neki egy Nő.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook