Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sírás a saját esküvőmön fórum

Sírás a saját esküvőmön (beszélgetős fórum)


9. helguci23 (válaszként erre: 8. - Fincsi5)
2019. jan. 22. 21:18
Még a párom szüleivel nem beszéltünk a szülő köszöntésről, mi gondoljuk hogy rosszul esne nekik :) remélem megértik majd :D
8. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Helguci23)
2019. jan. 22. 11:26

De nem értik a párod szülei, hogy morbid a szülőköszöntés, ha nincsenek szüleid??

A szülők úgyis kapnak helyet az anyakönyvvezető beszédében, elég lenne annyi, minek az a cécó, búcsúzás /mikor nem is az, meg nincs is kitől/. voltam néhány ilyenen régen, hát rosszabb mint egy temetés.



Amúgy sírhatsz, de ezt hagyjátok ki.:)))

7. lapbarna (válaszként erre: 1. - Helguci23)
2019. jan. 22. 10:53

Tesóm végig sírt, amíg az anyakönyvezető beszélt. Én adogattam neki a pzs-ket (én voltam a tanú). Szép szertartás volt.

Kár, hogy elváltak.

2019. jan. 22. 08:53
Nálunk a szülőköszöntő kimaradt, mert az én szüleim már nem éltek. Előre mondtuk a férjem szüleinek, hogy ne számítsanak rá, nem volt belőle sértődés, megértették, hogy ez a nap nem róluk, hanem rólunk szól, és nekem nagyon rossz lenne. Ettől függetlenül az örömkönnyek megvoltak, akármerre néztem, mindenki sírt, beleértve bennünket is. ;)
2019. jan. 22. 07:26
Köszi csajok! :D próbáltam vidám zenéket keresni, de ilyen opció nincs a youtubeon! :D
4. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Helguci23)
2019. jan. 22. 06:26

Mondanam hogy legyen vidám, de sokszor a konnyek ellen az se segít.

Szerintem is legyen vizallo sminked. Illetve ha jut ra en a sminkest is meghivnam a cuccaival az eskuvore ezesetben :)

Es gratulalok!!

3. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - Helguci23)
2019. jan. 22. 06:21
Vízálló sminked legyen :)
2019. jan. 21. 22:51
Nincs abban semmi ha sírsz. Ne szégyeld
2019. jan. 21. 22:35
Sziasztok! Nyáron lesz az esküvőnk, már itthon a zenék kiválasztásánál is elsírtam magam, nyilván nem a szomorúság miatt :D polgári esküvő lesz szűk családi körben utána egy vacsorával. Rettegek hogy az esküvőn már a bevonuláskor folyni fog a könnyem arról nem is beszélve hogy a szülőköszöntéstől is nagyon félek, nevelőapukám fog,, képviselni,, édesanyám meghalt 2 éve, de ha kihagynánk ezt a részt a párom szüleinek tuti rosszul esne. Eltudnátok látni jobbnál jobb tanácsokkal sírás ellen és a szülőköszöntéssel kapcsolatban? :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook