Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sipoly az 5 hónapos csecsemős popsiján fórum

Sipoly az 5 hónapos csecsemős popsiján (beszélgetős fórum)


7. cumma1 (válaszként erre: 6. - Judit__)
2011. máj. 19. 20:47

Szia!

Nem operálták meg Mátét. 3 hét múlva jegyezték elő műtétre. Visszamentünk a vér és vizelet eredményekkel de ennyi idő alatt beforrt neki. Valószínű mikor megszondázták a popsiján a sipolyt akkor kitisztulhatott (jött rajta genny és vér), legalábbis a doki ezt mondta.

Azóta hála égnek nem jött vissza, viszont amikor kenem a fenekét még mindig érzem ott a lyukat.

2011. máj. 14. 09:40
Szia Cumma1. Mi lett a babával végül? Megoperálták gondolom.
5. cumma1 (válaszként erre: 4. - Moncsa85)
2010. aug. 31. 17:42
ok :)
4. moncsa85 (válaszként erre: 3. - Cumma1)
2010. aug. 31. 16:16

ó szegényke!

hát ilyenek a "nem maszek" orvosok...:((((

ha van kedved majd megírhatnád hogy hogy alakul a picifiú dolga!

3. cumma1 (válaszként erre: 2. - Moncsa85)
2010. aug. 31. 11:51

Remélem nincs betegsége a kicsinek, nem tudok róla. Fogalmam sincs hogy alakulhatott ki neki ez a sipoly. Senkinek nincs a családban. Az a gáz, hogy még olyan kicsi, azt sem tudja megmondani ha esetleg fáj neki, vagy viszket.

Biztos jobb lenne ha többet tudna szellőzni, de a pelust nem lehet mellőzni.

Utánanéztem a neten, és olvastam, hogy crohn betegeknél tényleg gyakori a sipoly.

Veszprémben a gyereksebész elég gyorsan eldarálta mi van, én totálisan beparáztam. El kéne vinnem maszekhoz, most azután érdeklődök Veszprém környékén ki az aki lelkiismeretesen megnézné a kicsi babánkat. Gyógyszert nem szedhet, a műtéttel is azért kell várni míg 6 hónapos nem lesz, hogy addigis hadd erősödjön az immunrendszere.

2. moncsa85 (válaszként erre: 1. - Cumma1)
2010. aug. 31. 10:29

Szia!

Van valami betegsége a kicsinek???

Nem megijeszteni akarlak, én Crohn-beteg vagyok és ennél a betegségnél sokaknál előfordul a sipoly...

(nekem szerencsére még nem volt)

antibiotikumok vagy műtét...

de ilyen picinél nagyon nem szabad gyógyszerezni...

2010. aug. 31. 08:56

Sziasztok!

Sipoly van a még 5. hónapját be nem töltött kisfiam popsiján. Tegnap megint megnézte gyereksebész, azt mondta ha betölti a 6. hónapot és nem múlik el neki, akkor altatásban megműti. Tiszta frászban vagyok.

Betadinnal fertőtlenítem, azt mondta a doki ennyi a max. amit tehetek.

Mitől alakul ez ki?

Van valaki akinek a kisbabájával ugyanez volt??

Mit ajánlatok mivel kenjem?? Nagyon szeretném elkerülni a műtétet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook