Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sipol a gépem :( fórum

Sipol a gépem :( (beszélgetős fórum)


2010. okt. 17. 14:12
Azért a poszívózást nem kell szó szerint érteni. Amennyiben a porszívóhoz ragaszkodsz, akkor a csövet a másik végéhez csatlakoztatva "porfújózd" ki. A szívásnál odarántja a cső végét az alkatrészekhez és jóval nagyobb kárt okozol. A "porfújás" után takaríthatod a lakást. Ezért javaslok egy ecsetet vagy sűrített levegős palackot.
2010. okt. 17. 12:03

bekapcsolásnál sípolhat pl. ram-hiba miatt, vagy proci-hiba miatt is. én inkább a ram-ra tippelek, ha végül elindult, majd lefagyott és újra sípolt.


ha porszívózás, leporolás után sem lesz jó, érdemes megnézetni.

2010. okt. 17. 11:56
2010. okt. 17. 11:56
pórszívózd ki a gépházat mert teli lehet porral. a túlmelegedés miatt sípol, nálunk bevált mert nekünk is akkor sípolt ha teli volt porral.
2010. okt. 17. 11:50
Ma reggel amikor bekapcsoltam a gépet furán elkezdett sipolni,és a töltöcsik is lefagyott,vagy 10-er próbáltam újrainditani mire végre jólett,utánna müködött a gép 30 percig és újra lefagyott és sipolt tovább,és megint jó csak nemtidom meddig:(nemtudjátok mi lehet a baja a gépemnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook