Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Siófok-Sóstó! Kisgyermekkel ajánljátok? (És egyáltalán, milyen?-még sosem jártam ott) fórum

Siófok-Sóstó! Kisgyermekkel ajánljátok? (És egyáltalán, milyen?-még sosem jártam ott) (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 29. 13:59
Mi is ott nyaraltunk két éve, szerintem nagyon klassz, ha csendes nyugodt helyre vágysz. Szép a strandja és nincsenek sokan. A víz nagyon klassz, kisgyerekkel ideális!
2009. júl. 28. 13:15
Lehet, mi is odamegyünk az idén.
2009. júl. 28. 13:09
Mi többször is voltunk ott tavaly az akkor még egy év alatti csemeténkkel, és nagyon élvezte :)... mi is :)
2009. júl. 28. 13:01
nekünk ott van nyaralónk! szuper! gyerekkel is jó
2009. júl. 28. 12:59
Én táboroztatni jártam oda, a strandja szép, a gyerekek imádták. Van játszótér, vízicsúszda, és nincs(!) tömeg. Meg talán kevés a fa, ami árnyékot adhat, de ha visztek félsátrat, vagy napernyőt, akkor nincs gond. Én csak ajánlani tudom. Jó nyaralást! :))
2009. júl. 28. 12:58

Mi régebben szoktunk oda járni strandolni, szerintem tök jó. Azegyik ismerősünknagyijánakvan ott nyaralója egyszer voltunk is pár napot, mi nagyon élveztük.

Gyerekkel még nem voltunk, vele az északi-partra járunk.

2009. júl. 28. 12:57
szerintem nyugodtan jöhetsz gyerkőccel, itt a galérius élményfürdő rossz idő esetére, a víz szint is kicsi! sok kisgyerekes nyaral itt....
2009. júl. 28. 12:53
Siófok-Sóstó! Kisgyermekkel ajánljátok? (És egyáltalán, milyen?-még sosem jártam ott)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook