Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sinus 701M hordozható vonalas készülék fórum

Sinus 701M hordozható vonalas készülék (beszélgetős fórum)


2013. aug. 15. 20:10
Ha van valakinek ilyen készüléke amit már nem használ szívesen átvenném. Nekem a billentyűzet kellene, kiesett egy gomb belőle.
11. rnit
2010. szept. 29. 15:23

Sziasztok!

Kb. nekünk is májusban, egy vihar alatt ment tönkre a teló. Akkor ennek most tényleg annyi? Folyamatosan keresi a bázist, de nem találja. Semmit nem lehet vele csinálni? Nagyon sajnálom, mert 1 éves volt, s nagyon drága, ahhoz, hogy így tönkre menjen.

2010. máj. 27. 20:37
Délután nem volt se vonal, se net (nálunk ha telefon vonal nincs, azért a net jó vagy fordítva, bejelentettem mobilon, kb. 2 óra alatt kijavították. De, a hordozható telefon továbbra sem jó, nekem is azt tanácsolták a T-Home-nál, vegyek másikat:) Csak arra gondolok, hogy a vihar tett kárt benne.
9. brigibaba (válaszként erre: 8. - Csilla.56)
2010. máj. 27. 15:31
nekünk is jó a volnal, mert netünk az van!!!!
2010. máj. 27. 12:25
Nekem sem működik még mindég! Akkor ennek is annyi:( Pedig reménykedtem! Vonal jó, mert a másik vezetékes telefont tudom használni.
2010. máj. 27. 09:27
na fain! sikerült felhívni a T-home-t! bekrepált a telefon! :( vegyünk újat!!
2010. máj. 27. 08:58
sajnos már mindent megpróbáltam de sehogy nem jó!! :(
5. brigibaba (válaszként erre: 4. - Csilla.56)
2010. máj. 26. 22:49

én sem tudom, mert a menü is csak egy részében jelenik meg!! :S

reméljük helyreáll! írtam a thome ügyfélszolgálatnak!

4. Csilla.56 (válaszként erre: 3. - Brigibaba)
2010. máj. 26. 22:27
Nálunk csatlakoztatva, és áram alatt is van, úgy hogy én is csak reménykedem, hogy a hiba nem a mi készülékünkben van:) Ha nyomkodom, néha bejönnek a telefonszámok, egymás után hosszú sorokban. Fogalmam sincs, hogy mi történhetett!
3. brigibaba (válaszként erre: 2. - Csilla.56)
2010. máj. 26. 22:20

azt nekünk akkor írta ki, mikor nem volt a modem bedugva!! nem tudom mi baja lehet, de köszi!!

Ráadásul így a T-home-nak sem tudok telefonálnik!! Reméljük megoldódik a baj!!

2010. máj. 26. 22:15

Szia Brigibaba!

Nekünk SINUS 701 K a hordozható vonalas telefonunk, sajnos az sem működik tegnap óta. Lehet a sok vihar kavart be? Még kikapcsolni sem tudom, mert semmire nem reagál:(

Csak villog: bázis 1. látható a kijelzőn.

Tudom ez Neked nem segítség, csak leírtam, hogy nálunk is ez van.

2010. máj. 26. 21:54

Megbolondult a hordozható vonalas telefonkészülékem (Sinus 701 M tipusu), folyton azt írja ki, hogy "Jelentkeztesse be!". Nem tudom mit kellene csinálni, nem lehet vele telefonálni és a így a tudakozót sem tudom felhívni.


Jártatok már így? Mit kell tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook