Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Simon megérkezett fórum

Simon megérkezett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Simon megérkezett

1 2
10. pf01
2009. jún. 28. 21:46

Fantasztikus módon léptél át minden nehézséget!

Gratulálok!

Minden nap olvasom a naplód,egy Angyal érkezett közénk,Simon egy tüneményes baba.

Sok-sok erőt és egészséget,s ilyen boldogságot kívánok amit nap mint nap megéltek.

2009. jún. 28. 21:44

Kedves Szaabina!


Gratulálok a gyönyörű Családodhoz! Nagyon szép pár vagytok a férjeddel a gyermeketek is csak gyönyörű lehetett, mint ahogyan az is! Egészséget, boldogságot és minden földi jót nektek!

8. Szisza13 (válaszként erre: 7. - 9461d5d8fe)
2009. jún. 28. 21:40
Sajnos teljesen egyet értek veled :-( A ciginél én is megakadtam! Mi is mostanra tervezzük, hogy legyen egy bébi a pocimban, de én mindent kerülök ami nem tesz jót a szervezetemnek/szervezetének. Semmi alkohol és semmi cigis környezet. A baba az első! Érte mindent!
2009. jún. 28. 21:30

Én végig se olvastam a cikked.Ne haragudj de a ciginél nem érdekelt tovább.Gyereket akarsz és dohányzol???

Remélem egészséges a fiatok,adj hálát az égnek érte!Nem a te érdemed!

2009. jún. 28. 19:23
Nem semmi terhességed volt és akkor még a szülés se volt zökkenőmentes!Nagy gratula!
2009. jún. 28. 18:42
Köszönjük szépen:)
2009. jún. 28. 18:39
Gratulálok, jó egészséget az egész családnak. Már túl vagy a nehezén, gyönyörű babád van. Nagyon édes, szoktam nézni a naplótokat. Baba szépség ez a kis babucika.
2009. jún. 28. 16:48
Gratulálok a kifiadhoz gyönyörű kisbaba.:D Jó egészséget nektek!
2009. jún. 28. 16:44

Gratulálok, hogy kibírtad, ügyes voltál. Az ember a gyermekéért sok mindent kibír és végigcsinál!:o)


Csak egy megjegyzés:valamit elírtál, mert 2009 augusztus, még csak most lesz!!!:o))))

2009. jún. 28. 16:03
Egész életemben egy dolog vezérelt. Boldog családban élni. Rendes férj, legalább egy gyerek, lakás kocsi, azaz maga a biztonság. Hála Istennek, szép sorjában meg is adatott ez nekünk.

Ugrás a teljes írásra: Simon megérkezett
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook