Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikerült valakinek egy alkalom után, fekete hajból vöröset csináltatni? Lehetséges hogy nem kell sokszor menni? fórum

Sikerült valakinek egy alkalom után, fekete hajból vöröset csináltatni? Lehetséges hogy nem kell sokszor menni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. aug. 11. 17:02
Köszi,még messze vagyok a kivánt szintöl de nem adom fel,majd csinálok képet ha már jo lesz,A töve már szép de azért még nagyrészt sötét,de jo ez a festék.
31. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 30. - Vanianyu)
2009. aug. 10. 14:19

:)))))

De jó! Akkor még 1x-2x bekened és döglenek utánad a pasik.:)

Jó hogy írtad, a világosító festéket...egyelőre leragadtam a kávébarnánál, de sosem lehet tudni.:) Mindig is a gyengém volt a vörös, csak a gyakori festés nem tett jót a hajamnak...én meg annyira szeretem, ha selymes és fényes, de a legtöbb festék kiszárítja.:(

Sok sikert az új külsőddel!:))))

2009. aug. 9. 19:51
Morris szia ha látod. tegnap találtam tescoba egy olyan festéket ami világosit is.speciálisan sötét hajra valo. elsö alkalom után egész jo lett. na nem tök vörös de már nem is fekete,még egyszer megismétlem és szerintem jo lesz. és nem is volt drága.
2009. aug. 8. 23:00

Nekem is egy "kezelésre" sikerült a feketéből vöröset csinálni. De ezt ne csináljátok: van valami dobozos cucc, ami elvileg melírozó. Nna, ezt kenték a fejemre, azzal szedték le a kb. 4éves feketét. Erre került a vörös festék, ami jó is lett volna, ha nem valami gyógynövényes vackot találok és kenetek rá a fejemre... :(

Szóval lehetséges, csak az alapanyagokat jól nézd meg! ;)

2009. aug. 8. 20:22
10 éven keresztül fekete ill.kékes fekete volt a hajam, de allergiás tüneteim voltak,viszketés sebes fejbőr.egy reklámban lettem figyelmes egy hajfestékre aminek az volt a lényege hogy a sötét hajat is be fogja a festék anélkül hogy előtte hidrogénnal le lenne szivatva a sok réteg fekete. ez a paletta color xxl.nem is kimondottan vörös inkább különleges pink ami egy kicsit hasonló mint a vörös valamelyik árnyalata.egy sötét haju nöi fej van a képen és ezzel a különleges szinnel van melir a hajában,a számát most nem tudom de esetleg utánna nézhetek,azóta meg szünt minden féle allergiás tünetem még a bizsu ékszereket is tudom hordani,amiket eddig soha.a fekete festék okoza allergia a test többi részére is ki terjedt,de 1 éve tünet mentes vagyok és örülök a különleges hajszinnek ami miatt sokszor meg állitanak az utcán és meg kérdezik milyen szin ez és mi a márka neve.
27. 99279bb06f (válaszként erre: 26. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 8. 18:18

Mindent meg lehet csinálni, csak egy értő fodrász kell hozzá.


Az erős színeket nem hordhatom, amióta beteg vagyok, mert még jobban kiemeli az arcot. Maradok mostanában a világosabbnál, ami ráadásul még fiatalít is, így 20 év felett :)))

26. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 25. - 99279bb06f)
2009. aug. 8. 17:55
Igen, tuti, hogy intenzívebb lesz a színe. A keveréshez nem értek, eddig a vörös volt két színből kikeverve (bükk és padlizsán), de nálam a sötét hajat kellett befognia.:)
25. 99279bb06f (válaszként erre: 24. - 95a0f7ade3)
2009. aug. 8. 17:50

Hát nem csak vörös festékkel kenném be, hanem kevernék egy világosabb színt, mert a fehér hajat erősebben fogja bekapni.

Nem csak vöröset, de világosbarnát, szőkét is kevernék egybe - a kívánt színnél legalább 3 árnyalattal világosabbat készítenék, kb. akkor lesz olyan, amilyent szeretne.

24. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 23. - 99279bb06f)
2009. aug. 8. 17:28
A fehéret a szőke szépen befogja, vöröset ráfestve viszont paradicsomszőke lesz...hacsak nem ez a cél.:)
2009. aug. 8. 17:08

Nekem a sötétbarnából egy szívatással fehéret csinált a fodrászom, utána speciális hamvas szőkére festette.

Nem hullott ki, nem károsodott olyan mértékben, hogy le kellett volna tövig vágnia.

2009. aug. 8. 15:56
Köszi remélem összejön és a hajam is megmarad,majd teszek fel képet a végeredményröl.
21. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 20. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:55

Érdekes, hogy a leszívatás utáni végeredmény nálam egy erős középbarna szín lett, közben szép fényes, selymes maradt a hajam, nem kellett zsákkal a fejemen járnom.:) De a padlizsánvörös (egy kicsit világosabb volt, inkább bükkvörös és padlizsán keveréke) az valami eszméletlen jó lett!:)

Esetleg kérj meg egy fodrászt, hogy S.O.S segítsen valami csodaszerrel.

Ha türelmetlen vagy és már végleg elszántad magad, akkor csak óvatosan.:)

Sok sikert!

2009. aug. 8. 12:38
Hát sajna nem vagyok türelmes tipus,én bizony ki nem birom azt a sok leszivást,mire van némi eredmény,már volt benn részem és mégsem lett jo a szin.Majdnem ugyanolyan volt mint elötte.
2009. aug. 8. 12:33
Nekem 6 év fekete korszak után jutott eszembe, hogy padlizsánvöröset szeretnék. 4 alkalommal voltam fodrásznál, nem szőkítést végeztek, csak leszívatták (festéklemosóval)viszont a hajam szerkezetén egyáltalán nem lehetett észrevenni, hogy milyen művelet alatt állok. Utána gyönyörűen befogta a vörös. A legtöbb szőkítés nagyon igénybe veszi a hajat (nem lesz fényes, töredezik, szálkásodik, szárad), és a festék sem lesz tartós. Gondold meg!
2009. aug. 8. 12:29
Köszi jövö héten veszek remélem lesz,és majd megirom sikerült e. jo lenne mert költözünk külföldre,és uj élet uj külsöt szeretnék.
17. fbb53e1d99 (válaszként erre: 6. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:28
én simán lszedtem magamnak.Elmentem a boltba, vettem 6%-os oxit, mellé szőkítőport, és befestettem vele a hajam, úgy mintha festeném.......szép vörös lett 25 perc múlva. Sűrűn kell fésülni az a lényeg....
2009. aug. 8. 12:27
Köszi megnézem a dm-be. És mennyi?
2009. aug. 8. 12:27
Én annak idején azt hiszem, drogériában vettem. Szerintem ahol árulnak Garnier hajfestékeket, ott kell, hogy legyen ez is. Most néztem meg az árát neten, 800ft.
2009. aug. 8. 12:26
Garnier color naturals Kiszőkítő (E0) - hivatalosan ez a neve :)
2009. aug. 8. 12:26
Te hol vetted és mennyi?
2009. aug. 8. 12:26
Garnier E0 - kiszőkítő. :)
2009. aug. 8. 12:25
christine mi a neve pontosan?
10. Christine1979 (válaszként erre: 9. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:25
Garnier E0 - ez a neve. :)
2009. aug. 8. 12:24
Hát akkor nem tudom nem nem fogta be pedig volt hogy rákentem egy hoba 2 dobozzal,Baromijokedv mi már irtunk itt egymásnak,azota már kérdeztem fodrászokat és azt mondták hát nem garantállják,meg idö meg ez meg az. Nem értem mit tanultak ezek,??
8. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:22

Persze, mert a tövét, ami le van nőve, azt fogta csak be.

Szerintem próbáld meg ezt a Garnier-t. Olyan, mint egy sima hajfesték, bekevered, és kész,- rákened, 40 percig kellett rajta hagynom. Sem foltos, sem törött-nyúlott nem lett a hajam tőle.

7. 943ca15687 (válaszként erre: 2. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:21
Amióta az eszem tudom vagy fekete vagyok vagy vörös..sosem kellett leszívatnom..egyszerűen rá a feketére a vörös..lehet nem lesz világos vörös, ha olyat akarnál..de vörös lesz ez tuti.Pedig én csak tartós hajszinezőt használok és olyan "kevés" hajam van, hogy 4 dobozzal kell rá és akkor az nem bizti, hogy elég:)
2009. aug. 8. 12:20
Sziasztok,én is voltam párnál és csak bénáskodtak,semmi eredmény. Probálltam magamnak rákenyni mikor már nem volt tul fekete de nem látszott csak a fejem tetején.
5. fbb53e1d99 (válaszként erre: 2. - Vanianyu)
2009. aug. 8. 12:20
de igen, 1 alkalom elég, ha jó a fodrászod..
2009. aug. 8. 12:19

Szija,



én annak idején Garnier színleszedővel csináltam meg magamnak. Világosvörösre szívta le a hajamat, és utána rá tudtam kenni a világosbarnát (de szerintem ha vöröset kentem volna rá, be fogta volna az is).

Sajnos nekem a fodrászok csak bénáskodni tudtak, háromnál is voltam, és egy sem tudta rendesen leszedni a feketét.

2009. aug. 8. 12:18
igen, nekem sikrült:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook