Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikerülhet a teherbeesés? fórum

Sikerülhet a teherbeesés? (beszélgetős fórum)


20. csillan (válaszként erre: 19. - Zebra25)
2011. nov. 25. 12:06
Megkérdezhetem, hogy mi volt az ok? Örülök, hogy sikerült megoldani! Boldog babavárást kívánok és gratulálok!!!
2011. nov. 25. 11:45

szia

Nekem sajnos nem sikerült, bár Én volt, hogy menszi előtt már 2 héttel elkezdtem ezt a barnás pecsételést.

Vagyis lényegében szinte peteéréstől mensziig barnáztam.

De kiderítették mi a gond, megoldottuk és most nemsoká szülni fogok.

Kitartás.

18. Bcicus (válaszként erre: 10. - Csillan)
2011. nov. 24. 23:36
ÁLtalában az illetve pajzsmirigybetegség jele is lehet valamint pcos-é. Miért nem vizsgáltatod ki magad?
2011. nov. 24. 19:08

Nem vagyunk mindennap együtt, tudom, hogy jó hagyni egy-két napot a két együttlét között.

A váladékról: egyik nap ugye még fehér, más nap már látom, hogy ez már nem a régi, következő nap rózsaszínes, utána sötét barnát látok a "fehérben", aztán kezd vörösesbarna lenni, és kb. következő nap már meg is jön a rendes vér, ha nem még aznap. És az elmúlás folyamata is ez miután véget ért a menzesz, csak fordítva: sötétből világosodik ki. Ezek alatt a napok alatt nem is szoktunk együtt lenni, csak miután már teljesen kitisztult a váladék.

16. katicam (válaszként erre: 11. - Csillan)
2011. nov. 24. 19:00
Ha a váladék sötétedik de nem véres , barna akkor igen. Ha pecsételő vérzés van előtte napokig, akkor nem biztos, mert az annak a jele lehet, hogy nincs tüszőrepedés.
15. Lencsy (válaszként erre: 14. - Csillan)
2011. nov. 24. 18:58

Nem tudom sajnos , hogy a többi gyermek miként fogant , mert ennyire nem mentünk bele még a témába de azt tudom, hogy a nem kívánt terhességél épp ezért nem értette hogy történhetett, mert még maszatoló vérzése volt mikor együtt voltak mégis összejött !

A több együttléttel kapcsolatban azt szeretném tanácsolni, hogy köztudott hogy minél többet "ürül" annál kevesebb benne a fürge közreműködő :) Vannak olyan ismerőseim akiknél nehezen jön össze a baba és az orvos is azt tanácsolta hogy hagyjanak ki pár napot , hogy mikorra együtt lesznek úgymond jó minőségű sperma legyen ..

2011. nov. 24. 18:53
Lencsy! a barátnődnek a 3 gyermeke is így lett, ilyen tünetekkel? Vagy akkor még nem volt neki ilyen? Mi igyekszünk a termékeny napokon együtt lenni. Eddig még nem sikerült, biztos több együttlétre lenne szükség. Görbét is csak most kezdtem el vezetni doki tanácsára. Aztán meglátjuk mi sül ki belőle.
2011. nov. 24. 18:49
köszönöm :)
12. Lencsy (válaszként erre: 11. - Csillan)
2011. nov. 24. 18:47
Én értettem a kérdést és igen :)
2011. nov. 24. 18:46
Lehet, hogy félreérhetően fogalmaztam a kérdést. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy akinek menzesz előtt szokott lenni néhány napig egyre sötétedő váladék, annak sikerült-e ennek ellenére teherbe esni.
2011. nov. 24. 18:43
Nekem ilyen fokozatosan sötétedő nyákkal indul a menzi, aztán van a rendes vérzés és még beletelik pár napba, míg a nyák teljesen fehérre tisztul. MIndenhol azt mondják, hogy progi hiány miatt van a menzi előtti barna. Kíváncsi voltam, hogy így is sikerül-e a baba. Köszi az eddigieket!
2011. nov. 24. 18:40
igaz
8. Lencsy (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2011. nov. 24. 18:36
Biztosan ...de itt most nem a fogamzásgátlás a téma !
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Lencsy)
2011. nov. 24. 18:33
Annak is van megoldás arra, hogy ne essen teherbe.
6. Lencsy (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2011. nov. 24. 18:31
Gondoltam,hogy azért mondtad ! Legbiztosabb fogamzásgátló módszer ? Hmm ..van olyan is aki szinte semmilyen módon nem tud védekezni !
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Lencsy)
2011. nov. 24. 18:29
Azért mondom. De nincs is mit csodálkozni rajta, nem választotta a legbiztonságosabb fogamzásgátló módszert. Meg lett a felelőtlenség jutalma.
4. Lencsy (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2011. nov. 24. 18:27
Nem annyira , mert van már három kicsi gyermeke ..
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Lencsy)
2011. nov. 24. 18:27
Biztos nagyon boldog volt.
2011. nov. 24. 18:24
Igen ! Sőt közvetlenül a menstruáció után is ! Igaz csak kis százalékban de előfordul ! A barátnőm tavaly pont így lett terhes . Nem szed gyógyszert így csak menstruáció előtt 2-3 nappal és menstruáció után 2-3 nappal szeretkeznek védekezés nélkül. Évekig működött a dolog ..tavaly terhes lett !
2011. nov. 24. 18:19
Ha van peteérés, de menzesz előtt pár nappal a váladék színéből már lehet következtetni arra, hogy meg fog jönni,sikerülhet így teherbe esni? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook