Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sikertörténet másodszor? fórum

Sikertörténet másodszor? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sikertörténet másodszor?

1 2
7. Livikee (válaszként erre: 4. - Incó)
2011. aug. 21. 15:15
155 cm vagyok és ha nem hiszed hogy sok a 60kg szivesen küldök egy képet és megnézheted magad is hogy sok....
6. Livikee (válaszként erre: 5. - Incó)
2011. aug. 21. 15:14
Nem életcél!! De sajnos ha hajlamos vagyok a hízásra más megoldás nincs csak odafigyelni folyton hogy mit eszek. Mert ha valaki kövér akkor az a baj,hogy miért nem figyel oda magára ha valaki meg fogyózik hogy ne legyen kövér akkor az?????
5. Incó (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. aug. 21. 15:04
Ja. Megtalálják az életcélt, fogyózni egy életen át:-))))
2011. aug. 21. 15:01
Megkérdezhetem hány cm-nek kell ahhoz lenni, hogy a 60 kg sok legyen???
2011. aug. 21. 11:36
A fogyókúrázóknak csupa siker az életük...
2011. aug. 21. 10:50

Sziaa :)


Én nagyon szorítok,biztos,hogy menni fog :D

Megkérdezhetem hány cm vagy?

Kicsit hasonlítunk,mert én is nagyon alacsony vagyok,én is lefogytam már egyszer 47 kg-ra,és most a 60-at verdesem.

Jah,és én is elhatároztam,hogy lefogyok.:))

Sok erőt ad a cikked nagyon köszönöm !! :)))

2011. aug. 21. 10:08
60 kg-mal kezdtem fogyókúrázni. Hozzáteszem, alacsony vagyok, így ez a súly nekem sok volt. Igazából nem is mondanám fogyókúrának, csak odafigyeltem, mit mikor eszem. A tésztákat és fehér kenyeret teljesen kihagytam az étrendemből, de minden mást ettem, maximum du. 4 óráig. Sikerült is lefogynom 13 kg-ot. Tartottam pár évig. Miután elértem, azután sem kezdtem el vacsorázni, bár itt-ott előfordult, hogy megettem egy szelet kenyeret vagy ha kerti partiztunk, ettem este is. Ha visszajött egy-két kiló igyekeztem visszafogyni. Jól éreztem magam a bőrömben.

Ugrás a teljes írásra: Sikertörténet másodszor?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook