Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikertelen Teherbeesés! fórum

Sikertelen Teherbeesés! (beszélgetős fórum)


30. Ágio8405 (válaszként erre: 28. - Vecus)
2012. máj. 14. 12:21
Errül a hátra hajló méhröl annyit hogy 3 olyan barátnöm van akinek ilyen van és mondták nekik sima nögyogyászati vizsgálaton hogy lehet nehéz lesz teherbeesniük. Mind 3 ugy lett babás hogy nem tervezte:)) Természtesen nem ártanak ezek a proktikák de általűban én ugy látom nem ezeken mulik a dolog. Olyannál igen akinél spermium gond van számithat ez a maradjunk fekve egy ideig. Akinél nincs iylen gond annak oda jut ahova kell. Hányan vannak hogy utána rögtön hüvelyöblitést csinálnak és mégis besikeredik a baba...
29. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 28. - Vecus)
2012. máj. 14. 10:29
Szia!Oké Köszi:)Kipróbáljuk:)
28. vecus (válaszként erre: 27. - 0e14e97ee3)
2012. máj. 14. 06:52

Szia!


Mi csak egy praktikát használtunk és az nagyon bevált nálunk.

Aktus után kb fél órára hasra feküdtem.

Ez azért volt jó mert nekem eléggé hátra hajló méhem van és ez gátolt volna a teherbeesésnél, de így nem.

27. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 26. - Szila5)
2012. máj. 13. 21:21
Szívesen:)De jó is lenne már babázni,de reménykedjünk!:)
26. szila5 (válaszként erre: 22. - 0e14e97ee3)
2012. máj. 13. 15:07

Köszi, hogy leírtad. :)

Mielőbbi babásodást Nektek!!! :)

25. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 21. - Szila5)
2012. máj. 11. 11:31
Ja és persze a férjem is szed vitaminokat,de főleg E vitamint.
24. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 23. - Buborékfújó)
2012. máj. 11. 10:47
Szia!Mondjuk én sem vagyok egy nyugodt tipus,szoktam idegeskedni, nem is keveset,szerintem még ez is közbejátszik,hogy nem jön a baba,erről még nem hallottam,de lehet ezt is kipróbálom:)köszi:)
2012. máj. 11. 10:27

Szia! Én egy progeszteronos krémet használtam,előtte fél évig nem sikerült, miután elkezdtem kenni, szinte azonnal sikerült:)

Mondjuk nálam a nagy stressz miatt nem volt megfelelő a progeszteronszintem...nem tudom,nálad mi a helyzet ezen a téren, de szerintem egy próbát megér:)

22. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 21. - Szila5)
2012. máj. 11. 10:25
Szia!Próbáltam már: Elevit,E vitamin,cickafark tea,folsav,ülőfürdő sós ecetes,gyógyteás,C vitamin,multivitamin,Arwen torna de azt abbahagytam mert görcsölt a hasam,most akarom a méhpempőt meg az Aloe Berry nectart sok jót hallottam már róluk,megpróbáltam egészségesen táplálkozni sok gyümi,zöldség,férjem volt már orvosnál nála oké minden,én majd nyáron jutok el valamikor dokihoz.
21. szila5 (válaszként erre: 20. - 0e14e97ee3)
2012. máj. 11. 02:51

Szia! Megkérdezhetem, hogy miket próbáltatok már ki az ügy érdekében? Mi egy éve próbálkozunk konkrétan, másfél éve született meg az elhatározás, de volt benne fél év szünet a munka miatt. Amit már megbántam.

Voltam már dokinál is, a párom még nem. Gyógyteákkal próbáloztunk, meg barátcserjével. Jelenleg várakozó állásponton vagyok, 2-3 héten belül ki kell derülnie, hogy mi zajlik odabenn? Aztán újra doki, most egy másik, vagy a baba miatt - remélem ez lesz(!), vagy a babáért; és ekkor előről minden vizsgálat és most apa sem ússza meg. Illetve az Aviva tornát is elkezdjük majd, a teák mellett.

20. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 19. - Gabocac)
2012. máj. 10. 21:10
Szia!Voltam már itt kórházban sajnos,van magyar orvos is,egy kis beképzelt taknyos gyerek és semmibe nem nézett nem segített volna,sőt még szégyelte ha hozzá szóltam úgyhogy erről ennyit,nem nagyon tudok németül de mivel nincs segítség nem is szívesen megyek oda,ezért nem akarok ide menni orvoshoz.
19. gabocac (válaszként erre: 6. - 0e14e97ee3)
2012. máj. 10. 20:37
En 3 honapig jartam az orvosokat mire minden vizsgalat eredmenye meglett.Es ebben volt olyan vizsgalat amit ismeros intezett es azert lett meg gyorsan az eredmenye.Februarban kezdtem es lett volna olyan vizsgalat amire juniusra kaptam volna idopontot.Pedig nemetbe vannak magyar orvosok.En most Londonban elek es itt sajnos nem talaltam magyar nogyogyaszt!
18. gabocac (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2012. máj. 10. 20:34
Szia!Nem voltam es errol nem is tudtam.Koszike,hogy felhivtad ra a figyelmemet.Most szedem a gyogyszert a prolaktin miatt es remenykedek.
2012. máj. 8. 22:20

A felfázástol sajna lehet összenövés, hegesedés:(

Persze van akinek nincs sosem és mégis van összenövés, de azt mondják a felfázosabbaknál elég gyakori probléma.

16. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 15. - Ágio8405)
2012. máj. 8. 21:18
Az biztos,hogy elég könnyen felfázós vagyok,voltam már egy párszor,eléggé kell vigyáznom mert,egy kis hideg és megfájdul a hasam alja,fertőzés gyulladás nem szokott lenni.
2012. máj. 8. 20:32
Az már egy jó támpont ha valoszinüleg van pé és hogy rendszeres a ciklusod. Könnyen lehet hogy akkor elzárodás van. Nem voltál sokat felfázva? vagy fertözések, gyulladások gyakran?
14. Szerénke83 (válaszként erre: 13. - 0e14e97ee3)
2012. máj. 8. 16:11

Az jó kiindulási pont, de akkor mondhatod ezt biztosan, ha az orvos uh alapján illt hormonvizsgálat után mondja.

Akkor is gond van, ha 2 év alatt nem estél teherbe

2012. máj. 8. 16:08
Ovulációs teszt,hőmérsékleti görbe mind arra való,hogy a peteérést megállapítsák!
2012. máj. 8. 13:58

Honnan tudod, hogy van pé?

Azt csak vv-ből, (hormonok változása) ill. uh-al lehet bizonyítani.

Attól, hogy menstruálsz, nem feltétlenül van pé.

11. 0e14e97ee3 (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2012. máj. 8. 12:15
Teljesen igazad van,és én is tudom,hogy itt már csak orvos segíthet,de reménykedek hátha sikerül magától,a ciklusom pontos 26nap mindig peteérés is van,nehezíti nagyon a helyzetem a külföldön lét,ha otthon lennék már 100szor elmentem volna orvoshoz.
10. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Gabocac)
2012. máj. 8. 11:59
Az emelkedett prolaktin lehet PCOS következménye is. voltál már inzulin terhelésen?
2012. máj. 8. 11:58
A két év sok idö. biztosan van valami probléma. Hormonális vagy szervi. Az a baj ezekkel a természetes szerekkel, vitaminokkal, hogy csak annak segit igazán akinek nincs különösebb problémája. Félre értés ne essék ártani nem fog. De szedhetsz Te akármit ha mondjuk van egy hormonális problémád vagy ha véletlenül el vannak záródva a petevezetékeid. Te tudod hogy megéri-e mivel nem olcsok ezek a cuccok. Ciklusod rendben van? van peteérésed? Az orvoshoz jelentkezz be idöben még kintröl mert van hogy 1-2 honapot várni kell. Már ha nem végleg jöttök haza mert akkor van idö kivárni d eha csak pár hétre akkor nincs.
2012. máj. 8. 11:52
Orvoshoz megyek mindenféleképpen csak amíg nem tudok próbálok ki dolgokat hátha valami segít!:)
2012. máj. 7. 22:41
Mindenképpen egy 3. és 21. napi vv kell elsősorban. Aztán jöhet a többi.
2012. máj. 7. 18:06
Kölnben,de mivel a nyelv még nem nagyon megy ezért nem akarok itt elmenni "értetlenkedni" azt mondták nekem otthon,hogy nagy procedúra a kivizsgálás és sokáig eltarthat,nyáron mindenféleképpen orvos lesz belőle,de nagyon jó lenne ha addigra sikerülne!:)
2012. máj. 7. 16:21
Szia,mi negy eve probalkozunk a ferjemmel .Iden derult ki,hogy magas a prolaktin szintem,allitolag ez miatt nem jon ossze a baba.Mindkettonknel amugy minden mas rendben van.hol vagy kulfoldon?Mert egy vervetelbol meglehet allapitani es azt barhol megcsinaljak.
2012. máj. 7. 11:45
A férjem most volt orvosnál, nála minden rendben,az a gond jelenleg külföldön vagyunk,és itt nem akarok elmenni orvoshoz,valamikor nyáron tudok eljutni otthon,de addig is bizakodunk hátha összejön,és próbálgatok ki dolgokat.
2012. máj. 7. 11:32
Szia, nekem ugyan nincs gyerekem, és tervben sincs, de itt amit olvasgatni szoktam, és írnak : vitaminok, doki, vérvétel, hormonvizsgálat. Lehet, hogy valami nem termelődik, és arra kapsz szurit, vagy gyógyszert, és sikerül is! :) Ha nem, akkor apárodat is el kellene cipelni andrológiai vizsgálatra. Összefoglalva : mindenképpen doki, de sok sikert kívánok! :)
2012. máj. 7. 11:31

Orvosnál jártál már??

2 év sok idő, 1 év sikertelen teherbe esés után jönnek a vizsgálatok.

2012. máj. 7. 11:27
SEGÍTSETEK CSAJOK!!! Lassan 2 éve próbálkozunk a férjemmel BABA ügyben de semmi! 100-féle praktikát kipróbáltam már de semmi:( Most a Méhpempőt és az Aloe Berry Nectárt szeretném kipróbálni,valakinek van valami pozitív tapasztalata ezen termékekkel kapcsolatban??? Vagy valami jól bevált praktikát tud valaki??? Köszönöm előre is!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook