Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sikertelen beültetés után megjött ma a menzeszem és nem tudom, ez normális-e?! fórum

Sikertelen beültetés után megjött ma a menzeszem és nem tudom, ez normális-e?! (tudásbázis kérdés)


3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. nov. 26. 06:33

Fogalmam sincs, mert már pár napja tart, de igazából úgy kimondottan betegnek nem érzem magam. Most reggelre pedig ez a bőrfàjdalom szinte teljesen elmúlt, a szédelgés is talán. Szerintem inkább lehet a front a sok hormon, meg a gyógyszerek amiket szednem kellett okozhatták, legalábbis erre gondoltam így laikusként.

De köszönöm a válaszod!!

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 25. 22:41
Sajnálom😞 Nem lehet hogy mégis inkább bujkál benned valami és nem a menstruaciohoz van köze?
2022. nov. 25. 21:06

Sziasztok.

Beültetésem volt de sikertelen lett és ma megjött a menzeszem. Viszont szédelgek ( a vérnyomásom jó, 130/78 volt legutóbb 90-es pulzussal), fáj a fejem, a hasam szinte nem is görcsöl és a vérzés sem erős. De nagyon gyengének érzem magam és iszonyúan fáj a bőröm, mint mikor lázas az ember és az is fáj ha hozzáérnek a karjàhoz, hátához, mert fáj a bőr szó szerint és én is ezt érzem. Lázam nincs, ultrahang szerint szépen válik le a méhnyàlkahàrtyàm, méhen kívüli terhességet kizárták.

Nem tudom mitől van ez (fagyasztott embriókat ültettek vissza, tehát a leszívás még nyár elején volt, szóval ez sem indok), de nagyon kellemetlen. Volt valaki hasonlóan? Vagy csak most simán jobban megvisel a menzesz? Pedig mikor elvetéltem pár hónapja sem voltam ennyire rosszul. Szóval nem értem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook