Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sikerrel járt már valaki?? fórum

Sikerrel járt már valaki?? (beszélgetős fórum)

2011. szept. 24. 15:41
Sziasztok.Félreértettetek.Ott van egy pénzügyi csoport,akiknél lehet pénzt felvenni.Arra vagyok kíváncsi,van e valaki,aki ott igényelt,és kapott pénzt.Mert a neten sok rosszat írnak az ilyen cégekről,és nem akarunk befürödni velük.
2011. szept. 24. 14:54
Kérdem én ki az a nagylelkű egyén, aki ilyen nemes cselekedetre tesz szert, akkor már mások tudomására jutott volna és sokan odamentek volna. Szerintem ez nem fedi a valóságot. Üdv.Ágnes
2011. szept. 24. 14:51

Kedves első hozzászóló!

Talán Sopronban az Ógabona tér 18.alatt én régen voltam az említett vidéki városban megmondom nagyon szép, de ilyet még nem hallottam talán valami ízetlen tréfa, v. talán átvágás az egész te vajon kitől hallottad ezt? Csak úgy pénzt osztogatnának azt már talán a tévének is a tudomására jutott volna. Várjuk a részletes magyarázatot, beszámolót üdv.Ágnes

2011. szept. 24. 14:43
ott még nem jártam vele
2011. szept. 24. 12:59
Sziasztok.Érdeklődnék,járt e már valaki sikerrel Sopronban,az Ógabona tér 18 alatt?Kaptatok készpénzt a kezetekbe/számlára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook