Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikeres teherbeesésünk története a lombikprogramban fórum

Sikeres teherbeesésünk története a lombikprogramban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Sikeres teherbeesésünk története a lombikprogramban

2014. aug. 7. 10:31
Megszületett innen már lombikos bébije vkinek?
2013. dec. 29. 21:39
Sziasztok! Mi az első lépes a lombikhoz? mert én magándokihoz jártam és semmilyen leletem nincs illetve nem is küldött sehová 3 sikertelen év után amiből annyit tudtam meg hogy a férjemmel semmi gond nincsen mert voltunk sperma vizsgálaton!Engem meg clostylbegyt-tel tömött, azt mondta minden rendben van de semmi eredmény.Csak a pénzt látta bennem!
2013. febr. 23. 19:21
Sziasztok. En olyan anyukakat keresek, akik lombikkal estek teherbe es errol szivesen beszelgetnenek velem, mert en szulesznonek tanulok es ebbol irom a szakdolgozatomat. Kerlek, uzenjetek a kovetkezo email cimre:grics.annamari@gmail.com
5. dora65 (válaszként erre: 3. - Nelli2010)
2010. máj. 7. 17:21

Nagyon tetszett az írásotok! Nekünk ma volt eredményhírdetésünk,talán júliusban meg is lesz az első és utolsó beültetés,mert már csak ennyi fér bele a korom miatt... Szeretném megkérdezni,hogy kb mire számítsunk anyagilag az injekciók,hormonkezelések terén. (Bár állítólag annyira jók az eredényeim,hogy hormonok nem kellenek...)Meg lehet tanunlni a hasbaszurit???Nekem,ha sikerül,végig injekcióznom kell magam,a Leiden mutációm miatt.

Köszi! Dóra

2010. máj. 5. 21:06

Gratulálok!

Mi most májusban fogjuk elkezdeni az 1. lombikot. Nálunk az inszem kizárt, apa eredményei miatt. Reméljük a legjobbakat, mert SIKERÜLNIE kell!Nem szabad feladni. Mi is a BMC-be járunk. Szücs dokihoz.

Sok sikert és mielőbbi kisbabát mindenkinek!

2010. máj. 4. 23:14

Sziasztok Mindenkinek!

Köszönjük a gratulációkat, továbbra is szépen fejlődünk, ahogyan a nelli2010.blog.hu-n is vezetjük.

Nagyon jó olvasni, hogy sok pozitív tapasztalat van a reménytelennek tűnő próbálkozások után. Reméljük azoknak is erőt tudunk közösen adni, akik még az esetleges lombik-fogantatás előtti hosszú út előtt állnak. Különösen nagy örömmel halljuk, hogy teljes petevezető elzáródással sem reménytelen a spontán-baba. Mindenképp ki fogjuk mi is próbálni! :-) Ha nem, újra a jól bejáratott úton indulunk el másodszorra is... :-)

2010. máj. 1. 11:40

Szia! Remélem a cikked sok meddősséggel küzdő párt segít abban, hogy nem szabad félni a lombik eljárástól. Igaz hosszú az út, de megéri.

Nekünk is a 2. beavatkozás járt sikerrel és ma van egy 10 hónapos gyönyörű kisfiunk. Ha a 2. baba sem jön természetes úton, újból sorbaállunk:)

2010. máj. 1. 10:03
Kedves Kismamák! Szeretnénk megosztani Veletek saját tapasztalatainkat a lombik-programban történő teherbeesésről. Két embrió beültetésen vagyunk túl (Kaáli Intézet és Budai Meddőségi Központ), azok minden aggodalmával és örömével. Ha már velünk minden rendben van és 2010. júniusára várjuk Nelli babát, úgy gondoltuk hogy segítünk azzal ha megosztjuk tapasztalatainkat az IVF eljárásról a sikeres beültetésig.

Ugrás a teljes írásra: Sikeres teherbeesésünk története a lombikprogramban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook