Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sikeres beültetés után voltak tüneteid? fórum

Sikeres beültetés után voltak tüneteid? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 14. 15:38
Sziasztok!:) A hónapban volt egy fagyasztott embrió beültetésem. Egy 5 napos blasztocisztát kaptam vissza. Aszisztált hatching is volt alkalmazva mielőtt fagyasztva lett. Ma vagyok a beültetés után 7.napon. Szinte mindenhol azt olvastam,bár tudom nem szabadott volna,hogy már az 5.naptól pozik lettek a tesztek aki 5 naposat kapott. Sajnos nekem negatív lett tegnap is ma is predictor early,és facelle teszt. Ezek ugye elég érzékenyek,de még egy halványka vonal sincs. Nagyon elszomorodtam. Volt akinek a 9.napon a vérvétel még is sikeres volt? Előre is köszönöm.
20. Léna123 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 07:51

Szia!

Semmit nem rontottál el. Tudom, hogy sokan használnak 10-es tesztet, én soha nem használtam, csak a drogériában vagy gyógyszertárban kapható 25-öst, pont a fals eredmény elkerülése végett. De lehet nem is az eredmény volt fals, hanem elindult valami, de sajnos megállt. Ilyen sokszor előfordul. Azért a vérvétel eredménye a biztos.

19. NeKoAn (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 07:33

Biztos nem rontottál el semmit.

Nagyon drukkolok még most is 🍀🍀🍀

2022. ápr. 20. 06:01

* Holnap megyek vérvételre.

Nem tudom mit rontottam el 😔😔

2022. ápr. 20. 06:00

Sziasztok.

Et+10en halványan de egyértelműen pozitív lett a 10es érzékenységű teszt, viszont mára teljesen eltűnt a 2. vonal. Ugyan azt a fajta tesztet pisiltem tegnap és ma is. Tegnap még ha nagyon akartam beleláttam a 2. csíkot, de a mai már egyértelműen hófehér :(

16. Gymnocalicium (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 21:51

Köszi szépen! 😊

A mellfeszülés sokáig tartott, még tovább is, mint két hét. A hasszúrkát, illetve, hogy valami történik azt pár napig csak.

Sok sikert kívánok!

2022. ápr. 16. 19:38
Köszönöm a drukkokat 😊 Vettem ma 3 féle tesztet, összesen 5db. Holnap reggel elkezdek tesztelni. Vérvétel előtti napon meg elpisilem a 2 clearblue-t. Nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz 😊
14. Léna123 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 12:57
Drukkolok! Majd írd meg az eredményt. 🙂
13. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 10:44
Drukkolok. Mivel 5 naposakat kaptál vissza így előbb is mutatnia kell ha sikerült.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Madrid02)
2022. ápr. 16. 09:29

Köszönöm szépen 🥰

Ma délután szerintem majd beugrok egy gyógyszertárba, aztán lesz ami lesz.

11. Madrid02 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 09:13

A predictor 10es érzékenységű, esetleg próbáld azt első pisiből.

Nagyon szorítok 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Madrid02)
2022. ápr. 16. 09:04

Szívből gratulálok! 😊

Én most vagyok ET+9, de rettegek a teszttől, pedig egész nap motoszkál a fejemben.🙈

Van itthon 2 clearblue (az egyik digitális), de lehet, hogy veszek ma valami olcsóbb, több darabosat és holnap reggel elkezdek velük tesztelni. Az eredeti terv amúgy az, hogy ET+12-n tesztelem először, de nem hiszem, hogy kibírom addig. Sokkal izgatottab vagyok, mint első alkalommal.🙈

2022. ápr. 16. 08:59

Szia! Nekem is mellfeszülés és érzékenység volt, néha olyan bizsergő érzes és szurkálás volt a hasamban.

5 napos bogyókat kaptam vissza, Et+5 napon már irtó halvány volt a teszt, ami kb kétnaponta erősödött

2022. ápr. 16. 08:48

De szuper! Szívből gratulálok! 😊😊

A mellfeszülést és a has-szúrkálást végig érezted a 2 hét alatt? :)

2022. ápr. 16. 08:21

Szia!


Nekem is ugyanilyen tüneteim voltak, mint neked. Sikerült ☺️

Én még a szagokra voltam nagyon érzékeny már szinte a legelső napon.

Nekem is FET volt, első beültetés.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Léna123)
2022. ápr. 15. 17:41

5 naposakat, nekem is FET volt. Punkció után nem lehetett visszaultetni. :)

Tesztelni nem merek. Félek, hogy ha negatív (akár tévesen is), teljesen elveszi a reményt.

Főleg, hogy egyik kedves ismerősöm mindkét gyerekkel negativat tesztelt a hcg vérvétel napján is, pedig ott volt a baba :) Leghamarabb majd hétfőn vagy kedden fogok tesztelni szerintem.

5. Léna123 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 17:08
Hány naposakat kaptál vissza? Talán lassan már tesztelhetsz is. Nekem 5 naposakkal 8.napon már pozitiv volt a tesztem. Nekem FET volt, ami sikerült, de tényleg kis mensis érzésen kívül semmit nem éreztem, még a mellem se feszült. Sok mindent mèg nem igazán kell érezned, úgy gondolom. Bár megértem a türelmetlenséged. 🙂
2022. ápr. 15. 16:54

*mennem


Bocsánat a félregépelések miatt. Telefon néha javít...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Léna123)
2022. ápr. 15. 16:53

Múlthét csütörtök volt ET. Ez a 8. napon. Csütörtökön kell ennek vervetelre.


Ha jól emlékszem, az előzőnél éreztem kicsi mellfeszülést és szurkalast, de el is múlt kb egy hét alatt. Most viszont a mellem egyre inkább durran befelé, és a beültetés helyét is érzem. Furcsán hangzik,de így tudom leginkább leírni, mert nem csak feszülést és szúrást érzek.

2. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 15. 16:48
Hányadik napon vagy? Nekem a sikeresnél semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy beülti utáni 6.napon elkezdtem nèha görcsölgetni, ez a "mindjárt megjön" érzés. Ez egy darabig ki is tartott. Amúgy semmit sem éreztem, úgymond nem volt különbség a sikeres és sikertelen beültik között ilyen téren.
2022. ápr. 15. 16:41

Sziasztok.

Az érdekelne, hogy beültetés utáni 2 hétben volt valakinek valami tünete, amiből sejtette, hogy sikerült?


Ez a második lombikunk, de egyáltalán nem emlékszem, hogy az elsőnél mit éreztem vagy mit nem...


Már 5 éve próbálkozunk, járunk orvosról orvosra. Nagyon izgulok, hogy vajon sikerült-e.

A mellem irdatlanul fáj és feszül, és mintha eresebb is lenne. A hasam pedig sokszor szúr, és ilyen nyomás-szerűséget is érzek.

A legrosszabb, hogy míg az előzőnél tudtam már a 6-7. napon biztosra, hogy nem sikerül, most nagyon azt érzem, hogy sikerült és rettegek, hogy tévedek....


Tudom, hogy senki sem jós és, hogy igazából mindenki mást érzett vagy épp nem érzett beülti után, meg h nem jó rástresszelni stb stb....De perpill úgy érzem, segít, ha mások sikertörténeteit olvasom. Reményt ad. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook