Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sikerclub...hallott már valaki efféle online munkáról? fórum

Sikerclub...hallott már valaki efféle online munkáról? (tudásbázis kérdés)

16. f64f0d9a69 (válaszként erre: 15. - Wéva)
2012. júl. 26. 13:52

Csak kíváncsiságból tévedtem ide és elolvastam a hsz-ed elejét, aztán meg végig.

Tetszik amit leírtál!


(letöltöttem én is a könyvet, jól jöhet még!)

15. wéva
2012. júl. 25. 06:31

Sziasztok !

polly13

„Először is én továbbra is munka keresés alatt a biztosítási jogviszonyt is eredményező munkaszerződést, vagy megbízási szerződést értem, az állás hírdetések címszó alatt csak ezeknek kellene megjelenni „

Külön rovat van a távmunkának és az MLM nek is aki pedig otthoni munkát keress az miért ne böngészhetne a lehetőségek között.

Érdemes lenne azt is észrevenni, hogy a világ mára már megváltozott.

Ha pedig megváltozott, akkor lépést kell tudni tartani a változásokkal, és ami fontos észre kellene venni, hogy álam bácsi senkit nem fog eltartani persze szidni lehet de attól még a helyzet nem fog változni.

„nincs egészségügyi szolgáltatási jogosultságod, csak, ha fizeted az egészségügyi szolgáltatási járulékot, nem szerzel szolgálati időt „

Szolgálati idő mihez, vagy egészségügyi biztosítás????? Néz kicsit körbe a neten úgy látszik Te még nem hallottál arról, hogy az alkotmányból törölték a TB és a Nyugdíjat.

Mindenki adó formájában fizet csak ez már nem ugyan az mint ami volt mert eddig volt rá állami garancia, hogy ha fizetsz járulékot azért valami jár , innentől ennek vége .

Ha valaki ott fönt úgy dönt , bármikor csökkentheti a jelenlegi nyugdíjakat is ,vagy éppen nem fognak ellátni, van mire hivatkozni, mert válság van legalábbis ezt akarják elhitetni .

És ha esetleg eszedbe jut panaszkodni, nincs hova menned hisz nincs benne az alaptörvénybe, hogy neked bármi is jár.

[link] Itt érdemes megnézni a riportot , remélnem nem törlik, mert ez nem reklám csak jó lenne, ha mindenki tisztában lenne azzal is milyen jogai vannak, és mire számíthat , ha nem kezd el gondoskodni a saját életéről .

Szóval változik a világ, észre kell venni, hogy most más irányba, kell keresgélni.

Írod hogy a jogot ismered ok , azt is, hogy a hálózat építés rendszerét is , ha ez így lenne akkor tuti valamelyik hálózatban dolgoznál ebben biztos vagyok.

„azt nem írtad, hogy hány embered van, milyen forgalom, befektetés után kapod a jövedelmedet, és vajon minden egyes alattad lévő keres annyit, hogy legalább a járulékát befizesse, hogy igénybe tudja venni az egészségügyi ellátást „

Én Network Marketingben dolgozom, ami nem egyenlő a befektetéssel.

Ha ismered a lényeget, akkor tudod, hogy egy igazi Network Marketingben nem kell a jutalékodat visszafektetned ahhoz, hogy jutalékod legyen.

Nem embereim vannak, hanem munkatársaim, akik a saját üzletüket építik, az szintén nem MLM ahol emberek behozatala után kapod a jutalékot. Igaz emberekkel dolgozunk de senkinek nincsenek emberei , persze ez a hagyományos munkáknál természetesen nem így van de ebbe nem mennék bele .

Mindenki annyit keress, amennyit dolgozik,és amilyen szintre képezte magát ahhoz, hogy másokat is mag tudjon tanítani arra, amit Ő már tud , egy normális MLM ben bárki kereshet többet is szponzoránál, lehet ezt elfelejtették neked elmondani vagy nem jó helyen próbálkoztál.

Aki pedig komolyan veszi ezt a szakmát annak nem lesz gond magánorvoshoz menni, amikor esetleg majd arra lesz utalva, hogy a nyugdíjról ne is beszéljek.

És persze itt is visszautalok arra, hogy mindenkinek adottak a lehetőségek, van aki időben észbe kap és cselekszik és van aki nyugdíját várja majd állam bácsitól.

Azt írod, hogy én csak 3 éve élek ebből, ok visszakérdeznék, Te hány évig fogsz a nem létező nyugdíjadért dolgozni.

„természeténél fogva mindig bővülni kell, mivel az alsó réteg csak akkor jut jövedelemhez, még megélhetési szinten is, ha bővíti a hálózatot „

Nem tudom, a Te értelmezésedben mit jelent az alsó réteg csak gondolom, hogy az új munkatársakra gondolhatsz. Teljesen mindegy hol van, fent vagy lent mindenki csak akkor jut jövedelemhez, ha dolgozik, és aki esetleg fönt van az is egyszer lent kezdte.

Dolgozni mindenhol kell, mert feltételezem, neked sem fizetnek a munkahelyeden csak azért, hogy bejársz dolgozni.

Ez az MLM ben is így van csak sokan azt hiszik, hogy az a munka , hogy behozza 2 ismerősét és ezzel elvégezte a munkáját és ha ezért neki nem fizetnek még Ö van megsértődve és utána szidja az MLM –et .

„Az egész egy mézesmadzag az anyagi-megélhetési háttérrel nem rendelkezők részére, adatvédelem oldaláról sem tartom jónak „

Mindenkinek elmondjuk, hogy ebből ne várjon komoly jövedelmet fél éven belül , viszont ha kelő kitartással teszi, a dolgát nem lesznek anyagi gondjai .

Aki ezt képes felfogni annak lesznek eredményei is és nem lesz gondja a nyugdíjjal sem , nem csak neki hanem a családjának sem .

Aki pedig pár hónap alatt akar meggazdagodni MLM ből bizonyára nem fogta fel mit vállal.

De lehet választani 40-50 év robot és max kap egy kis alamizsnád, vagy 5-10 év MLM komoly kemény munka és nem fogja érinteni semmilyen anyagi válság sem.

Mindenki maga dönti el mit választ.

„Egyébként egy jó ismerősöm pont benne volt ebben a programban, ha jól emlékszem három évig, az anyukája tartotta el, nem hozott a számlájára csak nagyon keveset, ez idő alatt segélyt kapott az államtól, pedig nagyvárosban, sok ismerőssel, álladó mozgásban volt, neki nem jött be „

A sikerprogramban biztosan nem hisz még 3 éve sehol nem volt még.

Mindenkinek elmondjuk, hogy kezdje másodállásban, majd ha annyit keres vele, mint a főállásában akkor váltson.

De persze kényelmesebb, ha anyuci eltart és segélyekből él valaki ez kétségtelen .Az, hogy neki az az MLM amit csinált nem jött be még semmit nem jelent , az viszont már igen, hogy elvárta hogy anyuka tartsa el és ahelyett,hogy bármilyen munkát elvállat volna átmenetileg az már jelent valamit.

Írod hogy tele volt ismeréssel az sajnos kevés , mert ha az ismerősnek nincs ismerőse és nem tudja neki senki megmutatni vagy megtanítani , hogy szerezzen vevőket akkor ott valami gond van .

Az pedig, hogy valaki mozgásban van nem jelenti azt, hogy forgalmat is generál ha pedig nincs forgalom nincs jutalék sem .

De ma már nem kell vevők után rohangálni, mert itt van a net , ki sem kell mozdulni otthonról ahhoz, hogy valaki pénzt keressen .

„Kellene készíteni egy felmérést, hogy hány százalékban jön be, de minden regisztrálót figyelembe véve, szerintem meglepő eredményt mutatna „

Szerintem el se hinnéd, ha megmutatnám a mi statisztikánkat.

Azt is tisztázni kellene , hogy mit jelent az hogy bejön , feltételezem a pénzre gondolsz itt is .

Az, hogy valaki regisztrál kb ugyan az mint, hogy jelentkezett egy munkahelyre és naponta bejár .

Ettől még nem fognak senkinek sehol sem fizetni, MLM ben meg főleg nem azért fizetnek, hogy regisztrálsz és utána tartod a markod, és még azért sem ha rábeszélsz 2 ismerősödet.

Ez a kókler módszer, behozok gyorsan 2 ismerősömet, hogy nekem meg legyen a 2 és majd várom a csodát.

Sajnos kóklerek itt is vannak, mint ahogy minden szakmában előfordul, de ettől még a Network Marketing egy működő iparág, ehhez nem kell statisztikát készíteni, mert van és elérhető a neten is csak utána kell nézni.

Ha valakinek valami nem úgy sikerül, ahogy azt szeretné csak is magának köszönheti, persze tudom, ezt a legnehezebb beismeri, mert sokkal könnyebb valakit-mást hibáztatni vagy a körülményekre fogni.

Ezen kellene mindenkinek egy kicsit elgondolkozni és ez már nem az MLM ről szól, hanem az életről, ami mindenkinek csak egy van, és mindenkinek joga van egy olyan életre amilyet Ö maga megálmodott.

De sajnos nagyon sokan már álmodni sem mernek, mert elvesztették azt a kis önbizalmukat is ami volt , de mindenkinek a saját élete az a saját élete és csakis maga felelős azért ami történik vele.

„Schiennet képviselői még arra sem voltak képesek, hogy korrektül tájékoztassák a tagokat, email nem kerül sok pénzbe, és egyszerre kiküldhető

Van egy pár ismerősöm, aki benne volt és csak annyít tud, hogy lezárult az APEH most már NAV ellenőrzés, sokan még reménykednek

ilyen háttérrel ezekben a rendszerekben sem látok kellő biztosítékot, jön egy adó ellenőrzés és utána eltünik?”

Hallottam én is az általad említett cégről ki ne hallott volna róla, de ha Te nem voltál benne csak megint arra alapozod, hogy az ismerősöd mit mondott meg arra, hogy mit mondtak a médiában .Aminek valószínű nem sok köze van az igazsághoz, ha jól tudom senkinek nem volt kötelező százezreket, sőt milliókat belerakni. Aki pedig belerakta vállalja érte a felelősséget, de ezt én is csak hallomásból tudom , így ehhez nem tudok többet hozzáfőzni .

Az viszont tulzásnak tartom, hogy ez alapján bárki is elitéjen más cégeket, de valóban résen kell lenni, és ha valaki befektet az nem MLM , ha pedig befektet, akkor nézze meg, hogy hova és mennyit lehetőleg mindig csak annyit amennyi nem fáj mert valóban ma már semmire nincs garancia .

Ha viszont egy MLM ben 1-2 hónapon belül visszakerested a kezdőcsomag árát és többet soha nem kell semmit megvenned saját zsebből, ott nincs semmi vesztenivalója senkinek, és itt most nem százezres kezdőcsomagokra gondolok hanem max 40000 ig .

Kockázat mindenben van és gondolom attól, hogy valaki egyszer romlott húst vásárolt valahol, attól még nem fog lemondani róla csak max máshol veszi meg.

Remélem nem bántottalak meg Polly13 mert nem állt szándékomba én is csak a véleményem írtam le ahogy Te is, ami kicsit távol ál a tiedtől de azért vannak ezek a fórumok hogy mindenki leírja amit gondol.

Végezetül berakok egy könyv linket, ami nem reklám és szívből ajánlanám mindenkinek, hogy szánjon rá időt és olvassa el . Ez a könyv kb olyan mint a Titok C könyv csak itt teljesen más megközelítésből írja le a szerző azt, hogy hogyan és min kellene változtatunk azon , hogy valóban egy boldog életünk legyen .

[link] Gondolj merészet c. könyv.

Mindenkinek további szép napot.

14. poly13
2012. júl. 24. 03:17

Először is én továbbra is munka keresés alatt a biztosítási jogviszonyt is eredményező munkaszerződést, vagy megbízási szerződést értem, az állás hírdetések címszó alatt csak ezeknek kellene megjelenni


szerintem sokan ezt így értelmezik, ha nem vagy biztosított, nincs egészségügyi szolgáltatási jogosultságod, csak,ha fizeted az egészségügyi szogáltatási járulékot, nem szerzel szolgálati időt


"wéga" A jogot elég jól ismerem, a hálózat építés rendszerét is, befektetés nélkül pedig nincs visszatérülő jövedelem, az általad megnevezett Zeekrewardsnál is van befizetési kötelezettség, feltételezésed pedig téves


kitartó munka meghozza a gyümölcsét és egyéb szépen hangzó szavak csak hónapok múlva hoznak eredményt, de annak a fél millió munkanélkülinek odáig is élnie kell, te is 7 éve foglalkozol vele, és csak három éve élsz belőle, azt nem írtad, hogy hány embered van, milyen forgalom, befektetés után kapod a jövedelmedet,és vajon minden egyes alattad lévő keres annyit, hogy legalább a járulékát befizesse, hogy igénybe tudja venni az egészségügyi ellátást

másodsorban pedig azt a terméket szolgáltatást el kell adni, oké a tagok is használhatják, megvehetik és ezután is jár juttatás, természeténél fogva mindig bővülni kell, mivel az alsó réteg csak akkor jut jövedelemhez, még megélhetési szinten is, ha bővíti a hálózatot

Az egész egy mézesmadzag az anyagi-megélhetési háttérrel nem rendelkezők részére, adatvédelem oldaláról sem tartom jónak


Az ilyen jellegű hírdetéseknek nem az állás, hanem az egyéb üzleti lehetőségek között kellene szerepelnie


Egyébként egy jó ismerősöm pont benne volt ebben a programban, ha jól emlékszem három évig, az anyukája tartotta el, nem hozott a számlájára csak nagyon keveset, ez idő alatt segélyt kapott az államtól, pedig nagy városban, sok ismerőssel,álladó mozgásban volt, neki nem jött be


Kellene készíteni egy felmérést, hogy hány százalékban jön be,de minden regisztrálót figyelembe véve, szerintem meglepő eredményt mutatna

a sokak által használt, ma már nem működő Schiennet is hasonló rendszerű volt, itt is megszívták sokan, egyrészt még ma is lassan három év távlatából akik jogokat külső befizetéssel vettek, hogy magassabb legyen a jövedelmük, de azok is, akiket az APEH kiszúrt a jövedelemadó bevallásában nem szereplő összeg niatt


Schiennet képviselői még arra sem voltak képesek, hogy korrektül tájékoztassák a tagokat, email nem kerül sok pénzbe, és egyszerre kiküldhető

Van egy pár ismerősöm, aki benne volt és csak annyít tud, hogy lezárult az APEH most már NAV ellenőrzés, sokan még reménykednek


ilyen háttérrel ezekben a rendszerekben sem látok kellő biztosítékot, jön egy adó ellenőrzés és utána eltünik?

13. wéva (válaszként erre: 12. - Evamaria0803)
2012. júl. 20. 15:16

Nem kellene keverni az a komoly hosszútávú MLM rendszereket .

A Zeekrewards egu auikcios portál, igaz fizetnek azért is hogy ha valaki regisztrál a Te ajánlásodra viszont semmiképp nem sorolnál a komoly Network Marketing cégek közzé. Sokaknak csábító, hogy ingyen is elindulhatnak .De annyit mindenki ki tud számolni hogy 0x0 az mindig 0. Mindenki tisztában van vele hogy ma még van de lehet holnap már nincs és ennek ellenére mégis csinálják sokan . Mindenki maga dönt de aki egy komoly MLM ben dolgozik nincs szüksége a Zeekre.A vipjövedelemröl nem hallottam ezért nem tudok véleményt sem mondani róla , és egyet tudok amit már lentebb leírtam . Öröm olyan cégben dolgozni ami biztos ebben a bizonytalan helyzetben is , és ugyan azért a munkáért 12 szeresen fizet ki mindenkit aki becsületesen elvégzi a munkáját.

12. evamaria0803 (válaszként erre: 11. - Wéva)
2012. júl. 20. 12:56
Nos: a zeekrewards-ról hallottál? Írd csak be a google-ba, néhány ilyen oldalt rögtön "fel is dob", tehát nem mondhatod, hogy nem néztem utána. A vipjövedelemről hallottál? Regisztráltam, elolvastam a feltételeket. Nem vagyok meggyőzve.
11. wéva
2012. júl. 20. 12:40

Sziasztok !


Rég jártam már ezen a portálon viszont most szeretnék valamit tisztázni.


Tény hogy az internet tele van minden szeméttel és valóban jól körbe kell nézni ha valaki valós munkát szeretne .


Itt a beszélgetés egy programról indult el aminek a neve sikerprogram , nem kellene összemosni egyébbe üzletekkel .


A levél, amit bemásolt /Életkezdés/ az a sikerprogramos munkatársak egyik információs levele amit csak akkor kap meg valaki ha jelentkezik egy hirdetésre.

Tehát csak az kapja aki kéri az infót.

Minden levél alján ott van a küldő elérhetősége neve, e-mailcíme, telefonszáma, skype neve sőt le van írva, hogy ha bővebb infót szeretne, akkor milyen lehetőségek közéül választhat.

Mindenki elérhető és kérjük is hogy skype-on vegye fel a kapcsolatot, hogy megfelelő tájékoztatást tudjunk neki adni . Nem titok ezt azért tudom, mert én is a sikerprogramban dolgozom ahol az a célunk, hogy mindenkinek egy valós otthoni munkát tudjunk biztosítani azoknak, akinek erre szükségük, van .


„Azt hiszem, ez egyfajta pilótajáték! Minél előbb lépsz be, annál többet profitálhatsz belőle, viszont a törvény nem nagyon kedveli az efféle dolgot. Írd be a google keresőbe, és olvass el róla mindent. Engem is épp most találtak meg egy hasonlóval. A pénz nagyon kellene, de azt hiszem, inkább munkával kellene keresni (tudom, aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni)!”


Az azt hiszem szerintem kevés ahhoz, hogy valamiről véleményt írj amiről nem tudsz semmit és még a fáradságot sem vetted hogy utánanéz. És igen meg lehet nézni a büntetőtörvény 299/c paragrafusa részletesen leírja mi a pilótajáték kategória.


Egy valós Network Marketing cégbe bármikor lépsz be tudsz vele pénzt keresni , keress rá a neten pl Kosa L Adolfra aki akoor indult el egy Network Marketing cégben amikor az már 5 éve bent volt az országban .

Annak is utána lehet nézni hogy feladta az akkori munkáját ügyvédi praxisát mert Ü is felfogta hogy egy Network Marketing cégben milyen lehetőségek vannak .

Youtobe megosztón keressetek rá .


Ha pedig téged evamaria0903 valaki megtalált az tuti nem sikerprogramos volt, mert mi azokat keressük, akik bennünket keresnek és nem fordítva .


„ Nicator Drágám, én is kerestem távmunkát de már annyi átverés volt, hogy már nem hiszek egyikben sem :(

De ha találsz valami jót akkor ne hagyj ki engem se :P :)”


Ha jól körbejárja az ember, akkor nem megy bele olyanokba, hogy semmi munka csak fizess és regisztrálj, és majd dől a lé aki pedig ilyeneknek bedől , bocsánat de azt kell hogy mondjam megérdemli .


De gondolom attól, hogy egyszer romlott húst vettél egy közértbe még fogsz enni húst csak max máshol veszed meg.


Aki kitartóan keresi az megtalálja azt amit keress mert saját tapasztalatból mondhatom hogy 7 éve dolgozom Network Marketingbe van aki MLM –ként hívja vagy ismeri és 3 éve ez a fő állásom .


Elhihetitek, hogy nem vagyok ezzel egyedül , igaz nem vagyok milliomos nincs kacsalábon forgó váram sőt még az állom autóm sincs meg egyelőre de dolgozom azon hogy meglegyen .


Nekem is sok idő eltelt mire rátaláltam a sikerprogramra, ahol ugyan az a munka, mint bárhol máshol itt is hálózatot kell kiépíteni csak nálunk 12x annyit fizetnek ugyanazért a munkáért.

És ha már MLM akkor legyen a legprofitábilisabb mert gondolom senki sem a saját pénze ellensége.


„ poly13Rengeteg, ehhez hasonló ajánlat van fenn a neten, ezek általában nem tényleges munkák, csak hálózatépítés. „


Feltételezem ply13 te még nem dolgoztál hálózatépítésben, mert akkor tudnád, hogy tényleges munka , csak mivel ez is egy szakma ezt is meg kell tanulni .

Persze kóklerek minden szakmában vannak , pl az orvosok között is az ügyvédek között is így a hálózatépítésben is .



„Icuri Örökölhető, passzív jövedelem!!!! Ilyen a mesében sincs. Amikor a bankbetétek sincsenek biztonságban? Amikor a magánnyugdíjpénztárak sem gazdálkodnak jól a te általad befizetett pénzzel? Sorolhatnám. Akkor "nevesincs", előbb-utóbb eltűnő, megszünő csoportok igérgetnek ilyesmit? Hogy majd pár év után dől hozzám a lé és az unokáimnak sem kell dolgozni, mert a cég gondoskodik róluk is. Találkoztam már ilyennel, engem is be akartak fűzni, kb. 15-16 éve. Ne dőlj be senkinek. És főleg ne fizess be pénzt sehová”


A bankbetéted valóban nincs biztonságban, amugy pedig ami számodra mese az másoknak valóság.

Persze nem állam bácsira kell bízni és nem nevesincs csoportokra, hanem vállalni a felelősséget a saját és családod jövőéért és akkor a mese valóra válik.


Szerintem azt már mindenki sejti, hogy a nyugdíja, amiért 40 évet dolgozni kell az már csak mese, viszont egy Network Marketing cégnél 3-5 éves munka után olyan életed lehet ami lehet neked csak mese de kérdez meg Gidófalvi Attilát vagy Berkics Mikit nézz utána hány embernek vált valóra a mese.


Persze mindenki azt vonzza be amire a leggyakrabban gondol , de a gondolatainkat mi irányítjuk és lehet panaszkodni sírni , vagy lehet cselekedni mindenkinek szabad döntési joga van .


A sikerprogram még 15 éve sehol sem volt , ezzel biztosan nem találkoztál esetleg Mari nénivel aki a mosóporos szatyorral rohangált házról házra , de egyébként lehet azóta Mari néninek nincs gondja a sárga csekkek befizetésével.


A múltbeli döntéseink eredményét most tapasztaljuk Te is biztosan jól döntöttél 15ével ezelőtt.


Én biztosan, nem, mert ha 15 éve kezdtem volna el MLM ben dolgozni, akkor most már rég nyugdíjba lennék , de sajnos hagytam magam lebeszélni olyanoktól fogadtam el tanácsokat, akik úgymond jót akartak és semmi közük nem volt az MLM hez .


Én csak azt kérném, hogy ha valakinek halvány gőze nincs arról, amiről véleményt nyilvánít, akkor nem kellene összevissza beszélni csak hallomásból.


Abban biztos lehet mindenki, hogy az a program, amiről itt elindult a beszélgetés valós legális és ez mindenki számára kiderül, ha utánanéz, és ha lehet, nem kellene összemosni minden más dologgal.


Mindenkinek szíve joga utálni az MLM –et de attól még higgyétek, el nagyon sok embernek ez jelenti és fogja jelenteni a jöveben is a kiutat.


Csak nézzetek szét 45-50 évesen hova lehet elhelyezkedni és mennyit lehet keresni_

És milyen kilátások vannak?


Egyre nagyobb igény van az MLM re és ráadásul, ha ezt úgy is lehet csinálni, hogy ki sem kell mozdulni otthonról.


Szóval tetszik, nem tetszik a kis emberek egyedüli kitörési lehetősége az MLM és ennek is az online intelligens formája.


Mindenkinek kellemes napot.

10. poly13
2012. júl. 19. 22:08

Rengeteg, ehez hasonló ajánlat van fenn a neten, ezek általában nem tényleges munkák, csak hálózatépítés.A hírdetésnél a hírdető nem adja meg a hiteles elérhetőségét. Én még konzervatívan gondolkodom, ha valakit nem tudok leinformálni, akkor nem is foglalkozok vele. Egyébként lehet az internetten tényleges munkát találni, igaz nem milliókat fizetnek, sokat kell érte dolgozni, szaktudást nyelvtudást is igényel. Ha figyeled a neten tényleges munkát is találsz, de aki azt írja, hogy munka nélkül, tudás, ismeretek nélkül az szerintem nem valós. Valamint a név nélkül feladott hírdetésekkel sem kell foglalkozni, azok inkább viszik, mint hozzák a pénzt.


Csak azt nem értem, hogy a hivatalos szervek mikor lépnek fel ezek ellen, hisz az e-mail és a gép Ip. címe alapján egyrészüket azonosítani is tudnák.

9. Életkezdés (válaszként erre: 6. - 2545157c39)
2012. júl. 19. 21:53

Én már kapásból visszaírok általában hogy:-

:-

:-

:- vagy:

:- e féle átverés van aki vigyorogva megirta melyk:))))



de ezt konkrétan még nem ismerem....ha szupertávmelót találok megmondom megigérem majd jól beszervezlek és meggazdagszom rajtad:DDDDDDDDDDDDD


szerintem a lottó ötösnek nagyobb az esélye,de gondoltam hátha....akkor ez sem:(

2012. júl. 19. 20:20
Örökölhető, passzív jövedelem!!!! Ilyen a mesében sincs. Amikor a bankbetétek sincsenek biztonságban? Amikor a magánnyugdíjpénztárak sem gazdálkodnak jól a te általad befizetett pénzzel? Sorolhatnám. Akkor "nevesincs", előbb-utóbb eltűnő, megszünő csoportok igérgetnek ilyesmit? Hogy majd pár év után dől hozzám a lé és az unokáimnak sem kell dolgozni, mert a cég gondoskodik róluk is. Találkoztam már ilyennel, engem is be akartak fűzni, kb. 15-16 éve. Ne dőlj be senkinek. És főleg ne fizess be pénzt sehová.
2012. júl. 19. 20:05
A g-mail-en is van egy hirdetés, hogy életed végéig jövedelem 2x7700.-Ft-ért! Már mindenki ügyeskedik.
6. 2545157c39 (válaszként erre: 3. - Életkezdés)
2012. júl. 19. 19:58

Drágám, én is kerestem távmunkát de már annyi átverés volt, hogy már nem hiszek egyikben sem :(

De ha találsz valami jót akkor ne hagyj ki engem se :P :)

2012. júl. 19. 19:47
Azt hiszem, ez egyfajta pilótajáték! Minél előbb lépsz be, annál többet profitálhatsz belőle, viszont a törvény nem nagyon kedveli az efféle dolgot. Írd be a google keresőbe, és olvass el róla mindent. Engem is épp most találtak meg egy hasonlóval. A pénz nagyon kellene, de azt hiszem, inkább munkával kellene keresni (tudom, aki dolgozik, nem ér rá pénzt keresni)!
2012. júl. 19. 19:36
Elnézést nem reklámnak akarom most hogy olvasom talán nem kellett volna igy egyben mindjárt jelentem is magam:)
2012. júl. 19. 19:35

Részletek vagyis a lényeg az emailből amit kaptam:


"Te egy gyorsan növekvő, nemzetközi program részese lehetsz, ami egy hosszú távú megoldás lehet mindenkinek, így Neked is, az anyagi helyzeted megváltoztatására.


Gondolom, hallottál már a nagy közösségi oldalakról, a Facebook-ról, az iwiw-ről, a Yahoo-ról.


Ezek az oldalak hatalmas profitot termelnek, kizárólag a tulajdonosainak.


A programunk, egy átfogó, 12 cél üzletet működtető partner program.


Igaz nálunk nincsenek üres ígéretek, csak az érvényesül benne, aki dolgozik.


Ha valaki kezdő, meg tudja tanulni úgy, hogy ki sem mozdul otthonról.


A munkánk első része hirdetések feladása, kapcsolattartás a jelentkezőkkel, ügyfelekkel.


Partnerprogramban dolgozunk több céggel is, így a jutalékunk több helyről származik.


Folyamatosan online tanfolyamokon lehet megtanulni mindent, amit esetleg valaki nem tud.

Videós segédletek, egyéni személyes konzultációk, állnak rendelkezésedre, amíg el nem sajátítod a szakmát.


A betanulási idő kb 2 hét, utána már elkezdhetsz dolgozni és kiegészíteni a családi kasszát.


Jelenleg az Internet, tele van mindenféle kamu, de ugyanakkor, esetleg csábító üzletekkel, ahol csábító lehet az, hogy csak xxxx összeget kell befizetni, nem kell dolgozni és majd jön a pénz.


Nos, aki ezt elhiszi, magára vessen, mert ilyen nincs, de természetesen mindenkinek saját bőrén kell tapasztalnia azt, hogy csodák nincsenek, munka nélkül sehol nem lehet pénzt keresni.


Itt megtanul mindenki csapatban dolgozni, amire úgy gondolom, pont a mai helyzetben, igen nagy szükség van, mert nagy dolgokat csak összefogással és összetartással lehet elérni.


Sokaknak nagyon fontos szempont az is, hogy a gyerekei jövőjét is biztosítsa.


A programunkban ezt mindenki meg tudja valósítani, mert ha már valaki elérte az anyagi biztonságot, 12 célhálózatból, örökölhető, passzív jövedelmet hagyhat maga után hátra.


Kedves .....!


kb. ennyi nagy vonalakban, most 4 lehetőség közül választhatsz."



a többi online tanfolyam részletezése skype név stb ami már személyes ez szerintem általános sablonlevél nem levéltitoknak értelmezem...valaki esetleg hasonlót?

2012. júl. 19. 19:34

Iszonyatos sok netes munkával kapcsolatos átverést olvastam hallottam éltem már át....ma kaptam egy olyan levelet amiről még nem hallottam van valakinek tapasztalata esetleg ebben?

ha nagyon gáz akkor annyi időt sem pazarlok rá míg megmondják esetleg mennyit fizessek előre:DDD

Amúgy pedig minden lehetőséget meg kell ragadnom érdekel hát mi lehet ez....

Megtennétek hogy ha nem tudtok róla konkrétat a lelkemet esetleg bántó hozzászólást nem tesztek?Érzékeny vagyok most előre szólok:) Köszönöm

2012. júl. 19. 19:31
Sikerclub...hallott már valaki efféle online munkáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook