Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Siemens sütőd van? Van rajta öntisztító program ami leégeti a szennyeződést a sütő belső felületéről? fórum

Siemens sütőd van? Van rajta öntisztító program ami leégeti a szennyeződést a sütő belső felületéről? (tudásbázis kérdés)


5. 39ff6fe670 (válaszként erre: 3. - Marianna1973)
2010. dec. 13. 09:37

Ha pirolitikus, tehát leégeti a szennyeződést, akkor úgy tudom azt 500 fokon teszi, szénné éget mindent és az lepereg. Szóval a hőmérsékletet kell állítani, nem? Vagy nemtóm, csak tipp...

De a többség szerintem bevonatos, és azért könnyű tisztítani, szóval lehet a tied is ilyen és azért nem találod amit keresel.


Ha megnézed a típusát akkor rá kell keresni a neten a funkcióira.

4. d@nu
2010. dec. 13. 08:51
Nekem Teka van, öntisztítós, de nem programmal működik. Kis szennyeződésnél elvileg folyamatosan öntisztul (sütés közben), nagyobb szennyeződéshez ki kell égetni. Ha így is zsíros marad, akkor pedig nem árt szétszedni a falakat és kiáztatni, aztán kiégetni a sütőt (legmagasabb fokozat, 1 óra).
2010. dec. 13. 08:30

Sziasztok!

Mi a jele az öntisztító programnak a siemens sütőn? Sajnos külföldről vettük a sütőt, de nincs hozzá leírás. Úgy tudom hogy létezik ilyen, de nem tudom hogy hogyan kell használni. Na persze ha van ilyen egyáltalán az enyémen.

2010. dec. 13. 08:28
Nem
2010. dec. 13. 08:27
Siemens sütőd van? Van rajta öntisztító program ami leégeti a szennyeződést a sütő belső felületéről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook