Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sibutramin Hydrochloride Capsuls 15mg Hatások fórum

Sibutramin Hydrochloride Capsuls 15mg Hatások (beszélgetős fórum)


5. HnéViktória (válaszként erre: 3. - AlBundy)
2012. ápr. 6. 10:23
Többek között erre gondoltam én is.
4. HnéViktória (válaszként erre: 1. - Bathory)
2012. ápr. 6. 10:21

Én tavaly egy másik kapszulát ettem,melyben felmerült,hogy sibutramin is lehet...én nem szedtem sokáig,ráadásul a gyengét...sokat fogytam .


Ezt a kapszulát azóta is sokan eszik van is itt egy fórum,ahol több sikerélmény született.


Na de visszatérve sokat olvastam a sibutraminról,és hát nem mondanám,hogy csupa jót,mindenesetre sok sikert!

2012. ápr. 6. 10:21

Szia még a Slimex-hez vágtam be, de tulajdonképpen ide is tartozik.


"SLIMEX -fogyasztó kapszula 170. (Egyéb diétás témák) 2012-04-05 10:34


Fussuk le a szokásos kört.

A Slimex fő hatóanyaga a szibutramin. Erről pedig:

"Az EMA (Európai Gyógyszerügynökség) biztonságossági okokból felülvizsgálta a szibutramin tartalmú gyógyszereket. Az Ügynökség Humán Gyógyszereket Értékelő Bizottsága (Committee for Medicinal Products for Human Use - CHMP) arra a következtetésre jutott, hogy az e gyógyszerek alkalmazásából eredő kockázat felülmúlja az abból fakadó előnyt, és azt javasolta, hogy az Európai Unió valamennyi tagállamában függesszék fel ezen gyógyszerek forgalomba hozatali engedélyét.

[...]A felülvizsgálatot azért kezdeményezték, mert a szibutramint placebóval összehasonlító ún. Szibutramin Szív és Keringési Kimenetel Vizsgálat (Sibutramine Cardiovascular Outcome Trial - SCOUT) adatai súlyos, nem halálos szív és keringési nem kívánatos események – pl. szélütés, szívinfarktus - előfordulásának növekedését mutatták. A 6 évig tartó, közel 10000 beteg bevonásával végzett vizsgálat célja az volt, hogy megállapítsa a szibutraminnal kiváltott súlycsökkenés hatását a szív és keringési betegségekre, olyan nagyszámú, túlsúlyos és kórosan elhízott betegcsoportban, akiknél szív és keringési betegséget állapítottak meg, vagy ennek veszélye állt fenn." (forrás: ogyi.hu)

Egészségetekre!:)"

2012. ápr. 6. 10:15

Bátor vagy bathory :)

csak óvatosan.Nem lefogyni nehéz hanem megtartani.

2012. ápr. 6. 10:13

Sziasztok! 94 kilogramm a jelenlegi súlyom.

Sibutramint kezdtem szedni.

Tegnap reggel 6.00-kor vettem be az első szemet. Reggeliztem 8.00-kor. Aznap egyáltalán nem volt étvágyam. Közérzetem: kissé feszült. Este pokoli fejfájásra ébredtem. Ezt leszámítva az alvással nem volt gond. A fejfájás okát is megtaláltam: kevés folyadékot vittem be a szervezetembe. Mert bőséges folyadákbevitel után gyakorlatilag rögtön elmúlt a fejfájásom.

Ma 10.00-kor vettem be 1 szemet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook