Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Shaggy szőnyeg tulajdonosok fórum

Shaggy szőnyeg tulajdonosok (beszélgetős fórum)


2013. jan. 27. 15:09
Az 5 cm -es vastagságú Shaggy szőnyegeknek jó a rezgéscsillapítása? Azért kérdezem mert dolgozószék alá szeretném tenni az egyik sarkát hogy semlegesítsem a szomszéd padlódöngetését. Ha nem, akkor milyet vegyek ami jó erre a célra? köszi a segítséget előre is.
2012. júl. 25. 23:59
Valaki mosott is meg már Shaggy szőnyeget azóta? Két éve én is porszívózom de most megérett egy mosásra csak nem tudom hogy és milyen módszerrel kezdjek neki. Nekem borzos van és barnás-drappos mintás. Segítsetek!
10. emerigo (válaszként erre: 4. - Buksi13)
2010. dec. 10. 08:31

Sziasztok!


Mi a Shaggy Dream-et néztük ki, az a "jó kategória"? Vagy ez a szöszösödős, szálhullajtó fajta?

Köszi a választ előre is.

2010. szept. 7. 22:22
Na jól van látom, a diego-s a favorit! :)
8. Hoxa
2010. szept. 7. 21:47

Nekünk kettő van, kb. 2 éve. Jó rajta járni, ülni, feküdni.


Gyerekek mellett is ideális. Nem látszik rajta meg semmi, pedig öntöttek már rá joghurtot is. Kitörölgettem, nyoma sincs.


Ami érdekes, hogy egyszer a kirázáskor kiesett belőle egy fém százas. Szóval jól el tudja nyelni a kisebb tárgyakat is. :))))


Nekünk is diegós, vastag szálú mindegyik. Nem szöszöl, nem hullik.

2010. szept. 7. 19:58
Szintén a Diegoban vettük beige színben már kb 1,5 éve, nagyon szép, nem hullik, nem szöszöl, jól lehet porszívózni. Jó választás volt! És mi sem a legolcsóbbat...
2010. szept. 7. 18:37
Nekünk is van,és semmi probléma vele.Nincs szöszmötölés,ullás,és bizony porszívózom minden nap!Műszálasat nem szabad venni.
2010. szept. 7. 16:11
Örömmel olvasom, hogy elégedettek vagytok. Én is a diego-ra gondoltam és valami minőségi(bb)-re, mert van olcsó is, de az olyan anyagú, mint azok a pulcsik, amit az ember felhúz és égnek áll a haja...
2010. szept. 7. 16:04
Mi is a Diegoban vettük, igaz nem a legolcsóbbat. De ugy tünik jó választás volt, hogy nem az olcsóbbat vettük. Porszivózzuk és nem hullik, nem szöszösödik. Imádom.
2010. szept. 7. 16:01
én úgy tudom,hogy amig jön a tetejétől szösz,addig csak seperni szabad,de őszintén szólva nekünk vagy 2 éve van egy barna a nappaliban,és még mindig sok szösz jön le róla,persze már régóta porszívozom.Kb. olyan mintha lenne egy barna kutyánk,ami állandóan vedlik...:-)Van egy másik is,de annál nincs ilyen probléma.Az utóbbi nálunk is Diego-s.
2. mitra (válaszként erre: 1. - -magnólia-)
2010. szept. 7. 15:55
Igen és gyönyörű! Nekünk Diegos, fényes van, az ára kissé borsos volt, már pontosan nem emlékszem. Szeretjük, strapabíró, nappalinkat ékesíti! Porszívózva tartom tisztán, de 3 hétig nem szabad vásárlást követően. Szép és jó!
2010. szept. 7. 15:40
Shaggy-nek nevezik azokat a mostanában igen csak divatos hosszú szálú szönyegeket (remélem érthető). Van több féle anyagból, olcsó és drága minőségi is. A kérdésem azokhoz szólna, akiknek van tapsztalatuk e szőnyeg terén: lehet ezeket takarítani? Ugyanúgy tisztán tarthatók porszívóval, mint egy hagyományos szőnyeg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook