Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sex szülés után fórum

Sex szülés után (beszélgetős fórum)


2011. febr. 15. 19:37

lányok! a megoldás: síkosító, és egy kis türelem - azaz hosszabb előjáték ;)

korábban nem tudtam, mire való a síkosító, de most már biztos vagyok benne, hogy szülés utánra találták ki.

15. c6560fb39d (válaszként erre: 11. - Kiscsirke)
2011. jan. 24. 12:43

Nekem az első természetes szülésem után 5 hónap kellett mire újra bejátódott....fokozatosan kell próbálkozni,nem szabad erőltetni,úgy kell csinálni ahogyan jólesik,esetleg hosszabb előjáték,és türelem.:)

A második terhességem toxémia miatt császárral lett befjezve,hát mit mondjak nem kellett a 6 hetet sem kivárni,nem volt szinte semmi,ott természetesen semmi gondom nem volt.


Minkét szülésnek megvan az előnye-hátránya.

14. Dézsa
2008. jún. 8. 15:33

Sok minden hatással van a szülés utánni házaséletre:


Nekem sz első szülésnél volt gátmetszés- utánna nagyon fájt az első és még a többediknél is éreztem fájdalmat. A második babánál gátvédelem volt, nem sikerült maradéktalanul, repedtem , de gyógyulni könnyebben gyógyult mint a vágás. Nem volt a szexel sem annyi problémám.


A nedvesedést befolyásolja a hormonháztartás. Szoptatás mellett lehet, hogy nem nedvesedsz úgy mint régen.


Egy barátnőm azért nem érintkezett hosszú hónapokig a férjével a szülés után, mert traumatikus élmény volt neki a szülés. Úgy fogalmazott: megerőszakolt az orvos a sok beavatkozással.


Egy másik ismerősömnek a császár után begyúlladt a sebe. Neki ez nehezítette meg az együttléteket még fél évvel a műtét után is.

2008. jún. 2. 10:01
na, en is kivancsi vagyok a hozzaszolasokra!
2008. jún. 1. 19:21

Sziasztok!

Én lassan 21 hónapja szültem, de még mindig fájdalmasak az együttlétek. Olyasmi érzés, mintha nem nedvesednék egyáltalán, pedig úgy érzem.

Legutóbb még véreztem is együttlét után. Van valaki aki hasonló cipőben jár?

2008. máj. 31. 12:57

Sziasztok!


Én két hónapja szültem, és még nem sikerült az együttlét :( Nekem speciel jobban fáj, mint mikor a szüzességemet vesztettem el. A párom nem sokáig tudta bedugni, csak a hegyét, és már az borzalmasan fáj. Nektek milyen jellegű volt a fájdalom?

Nekem szúrkálós. Elég erős. Emiatt nem is tudom magam elengedni, és valószínűleg nem is úgy nedvesedek. Mit tudtok tanácsolni? Válaszokat előre is köszönöm, akár priviben is!

10. calyxgraphic (válaszként erre: 8. - 363d535da9)
2008. máj. 21. 15:57

Gratulalalok a csodalatos csaladodhoz es az uj jovevenyhez is!

Nagyon szep az elet!

2008. máj. 21. 11:17

Zsoval egyetertet pont ugyan ilyen volt nekem is ahogy o leirta es semmilyen kart nem szenvedett a szex a szules miatt!!!


Szerintem butasag ettol tartani! Bevalom eloszor en is feltem ettol, de aztan tapasztalatbol mondom, teljesen felesleges!!

2008. máj. 21. 09:32

Eddig 3x szültem, októberre várom a 4. babát. Az első szülésem után be kell valljam, hogy fájdalmasabb volt a dolog, mint mikor a szüzességemet vesztettem el, de tegyük hozzá, hogy annyira fájt a gátvarratom, hogy ülni sem tudtam. A férjem nagyon megértő és türelmes volt, úgyhogy talán a második vagy a harmadik alkalommal sikerült az együttlétünk. A második szülés után kicsit féltem, de nagyon kellemesen csalódtam, semmi gond nem volt, szinte nem is fájt. A harmadik szülés után megint fájdalmasabb volt a dolog, de ki lehetett bírni. Viszont a második alkalomtól már újra olyan jó volt, mint régen.

Ennek elkerülésére császárt kérni balgaság!

2008. máj. 21. 09:00
Hát nekem is megvan a véleményem,az ilyen nőkről.Aki csak azért műteti magát,h utánna ne legyen gondja a sexel.Én spéci elitélem az ilyeneket.
2008. máj. 21. 08:56
Igen.Olyan butaságokkal be tudják etetni szegény első szülés előtt állókat!!Minden szülés más és más.Meg kell tapasztald a sajátodat,amiről majd tudsz véleményt nyilvánítani,de addig ne higgy senkinek-se jót,se rosszat!!Ne tarts tőle-gondolj arra,milyen kis tündérkét kapsz cserébe! :-))
2008. máj. 21. 08:50
akkor bolondsagot beszelt a noci
2008. máj. 21. 08:49
Nem tágul ki.Legalábbis még senkitől sem hallottam ilyenről.De HA mégis,hüvelytornával helyre lehet tenni,mire letelik az ,,idő".
2008. máj. 21. 08:40
szerintem o arra gondolt, hogy kitagul, vagy nem is tudom...
2008. máj. 21. 08:37

Szia!Én kétszer szültem természetes úton,és volt 3 nőgyógy műtétem is,az utolsó a múlt hónapban.Mindegyikkel be kellett tartani a 6 hét sexmentes életmódot.Nem olyan,amit ne lehetne kibírni...Egyébként nem változik semmi,ill.annyi,hogy az első együttlét olyan,mintha újra elvesztenéd a szüzességed.:-))

De még mindig jobb,mint a műtétet bevállalni csak ezért!

2008. máj. 21. 08:30

Az egyik ismerosomnek van 2 gyereke. Mind a kettot csaszarmetszessel szulte. Az elsot muszajbol, a masodikat pedig direkt ugy kerte. Espedig azert, hogy utana ne legyen problemaja a sexxel.

Szerinte egy csomo kellemetlensegtol szabaditotta meg magat, ami termeszetes uton valo szules eseten fellepett volna.

Mondja mar el valaki a sajat tapasztalatat a szules utani sexrol vagy ha felesegerol/elettarsarol tud valamit hozzaszolni.

En novelberben kell szuljek, de igy elso hallasra nagy baromsagnak talalom a dolgot. Mutetet vallalni ha nem muszaj... Nahaaaat.


Elore is koszi a hozzaszolasotkat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook