Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sértés? fórum

Sértés? (beszélgetős fórum)


1 2
49. Koralia (válaszként erre: 48. - Ef2f473e6d)
2011. szept. 20. 20:42

Igen..tudom hogy ezt akarta mondani...

Lehet tényleg a múltban kell keresni a hibát...

48. ef2f473e6d (válaszként erre: 46. - Koralia)
2011. szept. 20. 18:06
Ezzel pedig azt mondta el egy,hogy istennő vagy.
2011. szept. 20. 18:05
mennem kell..köszönöm az összes hsz,még majd jövök..
46. Koralia (válaszként erre: 45. - Ef2f473e6d)
2011. szept. 20. 18:03

már beszéltünk erről....

de nem jutottunk dűlőre :-(

Nekem van akivel haraggal váltam el és attól még jó pasinak tartom és van akivel nem és ma már furcsállom hogy tetszett...


Azt mondta abba gondoljak bele ha ez a ronda csaj neki tetszik, akkor rám hogy nézhet..mennyire lehet oda értem...hát...ez is fura volt..

45. ef2f473e6d (válaszként erre: 42. - Koralia)
2011. szept. 20. 17:59

Ha ő hagyta volna el a csajt akkor már biztos nem lenne neki szép.:),mert akkor vmiért haragudna rá.

Szerintem mond el neki így verseny elött,hogy ez téged bánt,és bizonyára elmagyarázza a nagy semmit.Mert nincs min rágódnod.

44. Koralia (válaszként erre: 43. - Doczizs)
2011. szept. 20. 17:58

a korábban megbántásban lehet valami....volt ilyen...

viszont lehet ettől független is bántana a dolog...mert ki tudja lehet én nekem ez a normális másnak más

2011. szept. 20. 17:56
hm.... a kívánatosság is egy jó kérdés... az egy dolog, hogy Te hogyan érzed magad kívánatosnak, és más hogyan lát annak... nekem is vannak dolgok ,amiktől kívánatosabbnak érzem magam, lehet, hogy azt meg te nem tartanád feltétlen jó ötletnek... na de visszatérve eredeti kérdésedhez. nem ,ez nem sértés. ha annak érzed, akkor valaki korábban már megbántott ilyesmivel, és nem tetted túl magad, vagy akkor tényleg nincs önbizalmad, de akkor ne azon gondolkodj, hogy ez sértés-e, hanem azon, hogy miért érezted annak. Belőled fakad.
42. Koralia (válaszként erre: 40. - Ef2f473e6d)
2011. szept. 20. 17:50

Jajj dehogy hiszem azt :-)

Félre értés....ízlések é spofonok...

Csak ha velem van (amúgy nem vagyok egy izmos állat :-D) úgy gondolom szereti azt amilyen vagyok, sőt, ezt hangoztatja is persze...

Nem hiszem, hogy a feszes nő az bárkinél is a sz@r kategória, mert szimplán erről van szó...és írom hogy nem nem jelenti azt hogy csak a feszesek jók, de ha az ember magasabbra teszi a mércét utána nem mondja azt egy volt és rosszabb nőre hogy jól néz ki..szerinem..

És itt arról sem beszélhetünk hogy bazi nagy érzelmek kötötték hozzá.. 1,5 hónap volt az egész...

Egyébként én úgy hiszem, hogy mivel őt hagyta el ez a csaj, így eleve bántja ez a hiúságát...és eleve ez talán megszépít bárkit is...

41. Koralia (válaszként erre: 39. - Doczizs)
2011. szept. 20. 17:48

Értem és látod nem is sértődöm meg egy szavadon sem...mivel én is véleményért jöttem ide...


Szerintem az hülye példa, hogy magaddal jössz, mivel nem arról van szó , hogy én ne tetszenék a páromnak vagy cikizne valami miatt..


Nem csak a férfiaknak mindegy a külső ha szeretnek valakit hanem a nőknek is de én úgy gondolom azért tenni kell, hogy mindig kívánatosak maradjunk...de ez más téma...


alapban nincs önbizalmam úgy látszik mert akkor ez sem bántana, de sikerül 10 perc alatt rommá törni azt is ami van, nem tudom miért vagyok ilyen

40. ef2f473e6d (válaszként erre: 38. - Koralia)
2011. szept. 20. 17:48

Ne dramatizáld túl...csak azt mondta jól néz ki,nem azt,hogy versenyezz vele.

Ám miért hiszed,hogy csak a sportoló lányok néznek jól ki?Van olyan pasi akinek ez nem jön be,szereti a húsosabb csajokat.

2011. szept. 20. 17:44
uhum, elolvastam az összeset. akkor mondok valamit: én nem edzem minden nap a testem, mert lusta dög vagyok, meg időm sincs, meg ilyen-olyan sérülésektől nem is megy úgy ,ahogy szeretném ,néha el is borzadok, micsoda naribőröm van a combomon, és ennek ellenére a párom imááád, és boldog vagyok, hogy teljesnek és szépnek érzem magam mellette. A férfiaknak tapasztalatom szerint baromira mindegy, hogy feszes popsi vagy mi, ha szeret, úgy szeret, ahogy vagy. ha kicsit ilyen téren elhanyagolnád magad, és emiatt elküldene, az meg már az ő hibája. de szerintem nem tenné. Kell az önérzet, meg kell a büszkeség, de a részletekig menő vesézgetés, hogy aztán magad emészd, teljesen fölösleges... Régen szerette, ma is még szépnek látja, de szerintem ő sem hasonlítgat titeket, te se tedd, mert csak magadnak okozol rosszat, mazochista meg remélem, nem vagy. a hajvasalás csak példa volt(azért írtam, hogy lehet), csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem kell egyformának lenni két szép embernek :) az meg, hogy ilyen önbizalmad van, csak jó, biztos sokan megvesznének a feléért is... a sport is jó, kicsit legyél rafkósabb nőci, és úgyis te leszel számára az egyetlen... nem kell kicsiségeken csesztetni őket ;) (mindemellett értem, mi a baj, csak magadnak csinálsz rosszat, ezt próbálom itt kifejteni valahogy)
2011. szept. 20. 17:39

Nem vagyok beképzelt, csak néha nézek ki a fejemből, hogy amellett hogy ilyen nő tetszik neki más lányokat lazán kritizál akik sokkal jobban néznek ki az ominózus csajnál...

Egyébként....én most egy fitnesz versenyre készülök gőzerővel.....és igen ez sajnos csorbított az önbizalmamon, és szarul érzem magam és nem tudom így hogy fogok kiállni a színpadra ha egy ilyen lány is felveszi velem a versenyt a páromnál akkor mit keresek ott ahol kb ugyan azt sporotlják a lányok és tényleg jól néznek ki..teljesen elvette ettől a kedvem :-(

Nem nem vagyok beképzelt, csakannyit várok hogy megbecsüljenek...de a férfiaknak semmi nem jó...

ha em mozogsz és puhos vagy az a baj, ha meg oda figyelsz magadra akkor se leszel annyira jó...

37. Koralia (válaszként erre: 36. - Doczizs)
2011. szept. 20. 17:36

Igen én is jártam így, hogy valaki megcsúnyúlt vagy megszépült a belső miatt...

De szerintem eznem ugyan az ha van már melletted ezek után egy pár aki mind belsőre mind külsőre tökéletes neked...

Nem vasalom a hajam naponta...sőt...mivel hosszú és sok nem szeretem már a sok hajcihőt vele.. szóval csak úgy megszárítom...

De ha jól elolvastad a legutolsó hsz-et ott arra helyezem a hangsúlyt, hogy a testemre is mennyire oda figyelek..tv előtti csoki rágcsálás helyett ok edzem minden nap...

2011. szept. 20. 17:32

Hát gondolom, ezt a véleményedet nem is tartottad magadban, és ha ez így van, lehet, hogy te sértetted meg őt... szerintem ezzel el fogod marni magad mellől, ha az ízlését kritizálod. Amúgy meg le van ejtve.. én is voltam már szebb exnél, mégsem volt úgy oda az a pasi értem, mint az ért a szerintem csúnya és igénytelen lányért...

amúgy meg lehet, gonosz leszek és kegyetlen, de ez, amit csinálsz, beképzeltség. Én pl utálok fésülködni, néha hagyom is kócosan a hajam, mégsem érzem magam igénytelennek, lehet, te meg minden nap egy órát vasalod, és azt tartod szépnek... ilyenek vannak. senki nem a külsőségektől szép... Volt, akit pl gyönyörűnek láttam, és mikor megismertem jobban, az emberi tulajdonságai elrontották azt, ahogyan láttam... ez erre a legjobb példa.

2011. szept. 20. 17:22
elhiszem hogy bonyolult ahogy érzek....és nem mondom hogy a hiba nem bennem van, csak jelen pillanatban nem tudok vele mit kezdeni :-(
2011. szept. 20. 17:18

Sok hozzászólással egyet értek....igazatok van sok mindenben, azonban az érzéseim ellen sajnos nehéz harcolni...

Igen, megmondom őszintén sz@r érzés, hogy míg más csak tengeti a mindennapjait, nem sokat tesz magáért, értem itt ezalatt a x mennyiségű testmozgást addig azis megfelel egy pasinak aki szerintem (itt a páromról beszélek) sokkal jobban néz ki mint a csaj aki dobta...

Nem nem vagyok rá féltékeny, alapban mondom sokkal jobbnak tartom magam.

Egész egyszerűen mélységesen bánt, hogy én nap mint nap igyekszem számára jobb és jobb lenni, nagyon sokat edzem, nagyon sok férfi fordul meg utánam és akkor azt mondja egy nőre aki sz@rabbul néz ki nálam, hogy jól néz ki...

Amúgy direkt hogy ne én legyek a teljesen hiú pic.a megkérdeztem másokat is, egytől egyig mind azt mondta tényleg ronda...és közünk nincs egymáshoz...

Persze az ember valamiért volt az exeivel, de általában mindig feljebb teszi a mércét (szerintem) és nem minidg látja szépnek az előző párját..nekem is van ilyen akire ma már azt mondom abszolút nem tetszik...

nah mindegy, tényleg csak rosszul esik ez az egész...de mondjuk valaki mondta nekem, amire én is elkezdtem gyanakodni már, hogy mi van ha csak egyszerűen neki kellemetlen hogy volt olyan nője, aki nem hozzá való volt? Mert sokszor hiú ahhoz hogy ilyen dolgokat beismerjen...

33. 03e8385f6c (válaszként erre: 27. - 4e26ebc823)
2011. szept. 20. 08:39

Igaz...engem is a guta üt meg sokszor, mikor tuti bomba csajok olyan palikkal jelennek meg, hogy - az egy dolog olyan ronda és ápolatlan a pasas, hogy tuti telefonon szoptatták - esküszöm kretén, ellenszenves és bunkó fickókra bukik a nők igen komoly hányada.

Vajon miért?


Amúgy hiába, no! Nem lehet mindenki olyan főnyeremény mint én:)

Csak meg ne üssenek...:-)

32. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Koralia)
2011. szept. 19. 17:44

Miért kell az exről beszélgetni? Szerintem kevés dolgot utálnak ennél jobban a férfiak.

És ha ő szépnek látja? Voltak vele kellemes emlékei, szerelmes volt bele valaha...azért, mert a Te ízlésed szerint ő nem szép, vagyis hozzád nem mérhető, attól még neki van róla szubjektív benyomása, érzései.


Nem kéne ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani....illetve ha mégis, ennyit foglalkozol vele, akkor saját magad generálod a problémát. Úgy, ahogy írta valaki: ha nincs baj, csinálunk!!


Miért nem elég, hogy Téged szeret??? :O

2011. szept. 19. 17:41
igen, tuti a kisördög motoszkál:))
30. e705905164 (válaszként erre: 29. - E705905164)
2011. szept. 19. 17:39
értelemszerű*
29. e705905164 (válaszként erre: 1. - Koralia)
2011. szept. 19. 17:38

hát mivel együtt voltak értelem szerű,hogy ő szépnek látja és nem csak egy típus tetszhet egy pasinak,nem csak az a típus amilyen vagy!!!

amúgy mi nők más szemmel nézzük a többi nőt ,mint a férfiak...


sztem féltékeny vagy,mert azt mondja,hogy az exe szép és ez esik rosszul:)amit valahol meg is lehet érteni,mert most azt akarod,hogy csak téged lásson szépnek,de biztos neked is bejön xy :)


ez a fórumkérdésre válaszolva nem sértés akkor lenne az,ha azt mondaná nálad szebb vagy ilyesmik,de gondolom ilyet nem mondott:D


na ezt jól elmondtam:DDD

28. 18e55ba98f (válaszként erre: 27. - 4e26ebc823)
2011. szept. 19. 16:32
:D
27. 4e26ebc823 (válaszként erre: 21. - 18e55ba98f)
2011. szept. 19. 16:18
Van úgy, hogy egy nem szép embernek, legyen az férfi vagy nő , olyan kisugárzása van, hogy a nőknek automatikusan lecsúszik a bugyijuk a férfiaknak meg álla farkuk, miközben meg mi csak nézzük és azt mondjuk: ÚR Isten, hát ezt bottal sem piszkálnám meg... Nem vagyunk egyformák, ennyire egyszerű ez is.)
2011. szept. 19. 16:14

Hűséget elvárhatsz, de vakságot nem. Az legyen a legnagyobb gond a kapcsolatotokban, hogy más nőt is szépnek lát. Nem kell, hogy úgy nézzen ki a másik , mint te... Pl vannak nagyon szép néger , vagy ázsiai nők is. Szerintem a párod csak simán megjegyezte hogy szép... nem is kell ragozni, hogy mi tetszik neki, valószínűleg úgy egyben az egész összhatás.

Pl én a pasikkal vagyok így. Ha egymás mellé raknám Őket, nem tudnék két hasonlót mutatni:))) Jobban jársz, ha nem mutatod ki a párodnak, akkor sem ha bosszant, mert ez pontosan olyan dolog, amit te sosem fogsz tudni befolyásolni és csak a párodat bosszantanád vele. Bizonyára te is jó pasinak tartod az előző palit, attól függetlenül, hogy már nem érzel iránta semmit. Tényleg ne csinálj ebből nagy ügyet, mert mi lesz veled, ha majd jönnek az igazi problémák?:))Élvezd ki, hogy szeretitek egymást:)

25. 03e8385f6c (válaszként erre: 1. - Koralia)
2011. szept. 19. 15:38

Én például szeretem a grillcsirkét és a citromfagyit is.

Mindkettő más.

De nem lepődöm meg, hogy alsó tagozatos hasonlatokkal kell megmagyarázni, hogy többféle dolog is tetszhet valakinek, mert az egyik régi barátnőm Sandra Bullockra volt féltékeny...


Bár lett volna rá oka!:)

24. 18e55ba98f (válaszként erre: 22. - 03e8385f6c)
2011. szept. 19. 15:36
Nekem bejön a Hummer :) Mert jó nagy :D
2011. szept. 19. 15:33

Ha meg hasonlítana rád, akkor az lenne a bajod, hogy csak azért van veled, mert a másik nőnek nem kell, és keresett egy pótlást, aki hasonlít...?

Én is meglepődök néha a férjem kinyilatkozásán, hogy egy-egy nőt szépnek lát, vagy pont nem olyant, akit én igen, mert általában egyezik az izlésünk. De megsértődni? Egyáltalán nem sértés. A rózsa is szép és a liliom is, az orchidea is, de nem lehet egymással összehasonlítani, és nem is lehet eldönteni, hogy melyik a szebb.

22. 03e8385f6c (válaszként erre: 21. - 18e55ba98f)
2011. szept. 19. 15:24
Igen, mi ezért veszünk Hummert ami erős és ronda a alányok meg Chochitót...a'mmeg finom:)
21. 18e55ba98f (válaszként erre: 18. - 4c30444687)
2011. szept. 19. 15:19
Előttem csak alkalmi kapcsolatai voltak. De hát akkor is, ha én pasi lennék némelyikre rá sem néznék, nemhogy izéljek vele!Szóval a férfiak egy részének nem a külső a lényeg, hanem a teljesítmény!
20. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Koralia)
2011. szept. 19. 15:19

Sztem kár ezen rugózni.

Ki nem sz@rja le az exét?

Most TE vagy vele és nyilván nem véletlenül, mivel nincsenek véletlenek, szóval maradj meg szépnek, de belülről is ,mert ezek az önmarcangoló gondolatok csúfítják ám az emberlányát :o)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook