Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Serdülő kori bajok!=) fórum

Serdülő kori bajok!=) (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 7. 15:44
Pattanások.....???xd
2010. jan. 8. 16:21

Köszi.

És a pattanásokra mit ajánltok??

6. 98a882c496 (válaszként erre: 5. - Martini64)
2010. jan. 1. 15:52
Igen, erre jobbik esetben mindenki rájön egyszer. Sajnos vagy nem, elég hamar belekóstoltam jóba is, rosszba is. Ez talán annyiban jó, hogy jobban megbírkózok az igazán fontos dolgokkal, amiket serdülõkoromban fel sem fogtam még :)
2010. jan. 1. 09:38

kb. 6 éves korom óta felnőtt szerettem volna lenni, hogy végre azt csinálhassak, amit akarok. na ez a serdülőkoromban még jobban felszínre került, mondhatom, hálát adok Istennek, hogy egyik gyerekem se örökölte a habitusomat. szörnyű lehetett a szüleimnek, a minimális korlátozást se tűrtem.

nos, azóta megtanultam, hogy az ember szinte soha nem csinálhatja azt, amit akar, csak nagyobb a felelősség.

2009. dec. 31. 14:42

Állandóan lázadoztam, makacskodtam :P nem akartam hagyni, hogy bármibe is beleszóljanak. Akkriban nem kellett komoly döntéseket hozno, úgyhogy az élet komolyságát sem éreztem.

Plussz tele voltam pattanásokkal, hol híztam, hol fogytam, pedig mindig ugyanazokat ettem. Serdülõkoromban lettem nagyon türelmetlen természetû, ez az egy maradt meg azokból az idõkbõl. Hála Istennek mára már komoly céljaim, terveim vannak és nagyon komolyan veszem az életet meg mindent. Ha valami egyéb is érdekel, akkor kérdezz, de konkrétan, mert ez így túl tág témakör, nagyon sokat lehet róla dumálni.

2009. dec. 31. 13:41
mi érdekel konkrétan?
2009. dec. 31. 13:21

Serdülőkor....szívesen megosztanám a tapasztalataimat, de sajnos nem tudom. A rossz családi háttér miatt el voltak nyomva az érzelmeim és nem is érzem azt, hogy volt serdülőkorom.


Testi vagy lelki része érdekel a kérdéssel kapcsolatban?

2009. dec. 31. 12:59
Nektek mi volt/van a serdülő korban a bajotok/panaszotok??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook