Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Serdalud gyógyszerről mik a tapasztalatok? fórum

Serdalud gyógyszerről mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
14. Bless the child (válaszként erre: 12. - Asgardi)
2021. febr. 23. 20:29
Egyszerűbb tüneti kezeléssel lerázni a beteget
13. Bless the child (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2021. febr. 23. 20:28
Bocs, nem jól olvastam
12. asgardi (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. febr. 23. 20:28
Igen, semeddig nem tartott volna és legalább sejtenék, mi a szitu.
11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2021. febr. 23. 20:28
Nem neked kellene eszedbe jutnia
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. febr. 23. 20:27
Eszébe se jutott...hanyag volt mindig is.
9. asgardi (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
2021. febr. 23. 20:26

Basszus, sajnálom.:( Ja, úgy gondoltam, hogy vele beszéltél-e.... Lehet, felhívhatnál egy reumatológust is, talán többet ért hozzá.


Mondott valami okosat?


Nem törvényszerű, hogy bármilyen mellékhatás előjön. Ahogy olvastam, vérnyomást lenyomhatja, gondolom a szédülés és nyomiságérzés ettől jön. Ha jól rémlik, ilyen szempontból Te nem vagy veszélyben. Béna bátorítás, de csak ez jutott hirtelen eszembe. :D Bocs. Ha parázol, olyankor vedd be, mikor ember otthon van veled. :)

8. Bless the child (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. febr. 23. 20:25
Ha a Doreta nudli, mit vársz a Sirdalud-tól? Amúgy egy nyaki rtg-re adhatott volna beutalót.
7. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Bless the child)
2021. febr. 23. 20:24

Érdekes, nekem a Doreta nudli! Semmi bajom tőle! Szedtem!


Persze, elolvastam a mellékhatásokat is, de a doki annyit mondott, hogy ezzel ne menjek sehová, mert lehet, hogy szèdülök majd tőle. Aztán a többiek azt amit...nem tudom. 😌

6. Bless the child (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2021. febr. 23. 20:21
Este beveszed, aztán meglátod. Kismillió mellékhatást ráírnak, ami nem jelenti azt, hogy lesz is. Engem a Doreta fektetett ki műtét után, a doki semmit nem mondott róla, csak felírta. Opiátszármazék. Azt hittem, megpusztulok tőle
5. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Asgardi)
2021. febr. 23. 20:21

Munkakört váltottam és egész nap lent tartom a fejemet, ezért iszonyatosan fáj. Már hànyingerig. Nem, nem voltam orvosnál, mert nem lehet menni, viszont beszéltem vele, ő írta fel!


Az. Sirdalud. Nem is vettem észre. Köszi. 🙂


Köszönöm! Gyógyszerésszel beszéltem az imént (hoxás) de hátha a barátnőd is mond valami okosat!

4. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. febr. 23. 20:18
Hm...nekem csak nyakfàjdalmam van, lehet, hogy neked kevés volt ez a bogyó! Hát én leginkább attól félek, hogy hallucinációt okoz (ahogy írtàk a naplómban) meg nem tudom tőle a világomat. Az nem lenne baj, ha mondjuk két napig békésen aludnék tőle. 😀
2021. febr. 23. 20:15

Ezt mire írta a doki? Nem mondta, mitől fájhat a nyakad? Háziorvosnál voltál?

Nem ismerem, utána olvastam, elég erősnek tűnik.

Gondolom, Sirdaludot akartál írni. :)


Majd idelesek még, ha nem kapsz érdemi választ, megzaklatom doki barátnőm.

2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Epresturmix)
2021. febr. 23. 20:13
Nekem semmit nem használt a bokaműtét utáni fájdalomra.
2021. febr. 23. 20:04
Serdalud gyógyszert írt fel a doki nekem nagyon erős nyakfájdalomra. Annyi rosszat írtak róla, hogy most már nem merem bevenni! Van valakinek bármilyen tapasztalata, ismerete ennek a gyógyszernek a szedésèvel? Bármi! Jó vagy rossz, minden érdekel! Be vagyok rezelve! 😕
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook