Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sencor gyümölcscentrifugáról van valakinek tapasztalata? fórum

Sencor gyümölcscentrifugáról van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - GeGeGeGe)
2010. dec. 17. 20:18
Hát...Nekünk is van elég régóta gyümölcscentrifugánk, szinte soha nem használtuk. Sok gyümölcsből kevés lé... A gyereknek inkább az almát lereszeltem, banánt összetörtem villával, narancsot kifacsartam kézzel. Kevesebb gyümölcs veszett kárba.
2010. dec. 7. 08:57
szia! Hát a gyümi centrifugában nem tudok segíteni, de mint a márkát Sencor ismerem és használom, nekem bevált semmi rossz róla szerintem nyugodtan megveheted!! Ha jól gondolom az e.d.ban nézted.Az a kedvenc helyem és még nem sikerült melléfognom ott semmivel!!
2010. nov. 30. 20:05
Azért ennyire ne tolongjatok..!:) Segítsen valaki, nagyon-nagyon fontos lenne! Tudom, h van pár ilyen fórum már, de egyiken sincsen sok használható infó..:(
2010. nov. 30. 19:25

Sziasztok!


Tapasztalatokat szeretnék a Sencor SJE 1005 gyümölcscentrifugáról! A paraméterei alapján nagyon jónak tűnik (megegyezik egy 30000 ft-os Bosch géppek), 700 wattos teljesítmény, 1,5 literes tartály, könnyű tisztíthatóság, 2 év garancia.. érdekelne azonban, mennyire facsar jól!


Egyéb tippeknek is örülnék, hogy kb 10-20 ezer forintos kategóriában milyen gépeket ajánlanátok, mert teljesen tanácstalan vagyok!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook