Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sehol nem lehet kapni a kedvenc parfümömet-Moschus Exotiv Love. Tud valaki segíteni? fórum

Sehol nem lehet kapni a kedvenc parfümömet-Moschus Exotiv Love. Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2011. ápr. 15. 14:47

Nahát a Hoxán ilyen is van?!


Én anno mindig Bp.-n, a Nyugatinál található kis üzletben vettem a Moschus Wild Love-ot.

Persze ez 99'-ben volt. Azóta se bót, se olaj. :(

És most nagyon szeretnék újra egyet!

Remélem sikerül szereznem!


Az ebay jó tipp volt, csak baromi nehéz megállapítani, hogy az üveg eredeti olajat tartalmaz e vagy sem...


Szerintetek a Nerval végleg bezárt? Mármint a gyártó?

2011. márc. 30. 11:11

sziasztok!!!

ez téves info hogy Európában nem lehet Jovan-t kapni,Ausaztriában a kinti Müllerben széles választékban állnak a polcokon!!!!olaj,parfüm,mind kapható.én a határ mentén lakom,innen szoktam beszerezni:-)

2010. dec. 28. 20:31

Teszveszen most láttam,hogy van Cool love kicsi üvegben az a régi fajta parfüm olaj,most láttam,akinek kell de írtó borsosáron kínálják 18500 Ft-ért:(((((

Már rá csaptam volna de ennyit azért nem adok én sem érte.....

Beírjátok a keresőbe,hogy moschus....

2010. márc. 20. 12:58

Akkor elmondom, hogy tisztán lássatok, mert úgy nézem, homályban kóvályog a magyar nőtársadalom.


1.) Az ebay-re nem németül kell regisztrálni, akkor sem, ha a terméket egy német eladó árulja. Nem is értem, melyik okos volt az, aki először kapcsolta össze a két dolgot logikailag... Ha meg nem tudtok angolul, kérjetek meg egy ismerőst, csak van egy, aki beszéli ezt a világ(!)nyelvet.


2.) A párom édesanyjának van Moschus olaja, nagyjából 15-20 éve vette, és fantasztikusan friss az illata. Én is vettem két üveggel korábban ebayen (Wild és Indian, a harmadik pedig, a Green most tart Magyarország felé), és mesésen üdék. Az olaj NEM "ROMLIK" MEG, max gyengül az illata, ha nem zárod el jól a kupakkal. Aki azt mondja, hogy vigyázzatok az olajakkal, mert régiek és nem friss az illatuk, az valami koppintott, hasonmás pacsulit akar elsózni, ami egyrészt EDT (így sosem lesz olyan sűrű, mint az olaj, ergo meg sem közelíti a Moschus-t), másrészt alapból gyengébb minőség, mint az bármely utánzat esetén megfigyelhető.


3.) Valaki itt 4 típust említett. Akkor sorolom, hány létezik: Wild, Indian, Oriental, Exotic, Mystic, Free, Pure, Fever, Cool, Crazy, Green, Magic. 12, de még az én ismereteim is bővülhetnek. Tájékozódjatok, mert a világ tele van mindegyikkel.


4.) Lassan ideje lesz hozzászokni az E-kereskedelemhez. Nem fognak mindent behozni kis hazánkba, mivel a kereslet-kínálat függvény folyton ingadozik. És az, hogy néhányan hőbörögnek egy fórumban, nem jelenti, hogy folyton lesz kereslet az olajra. Akinek kell, az licitál, megszerzi és már küldik is neki. Ehhez, mondjuk, nem árt legalább az angol alapfokú ismerete.


Innentől kezdve nem kellene a most kitárgyalt témákban hülyeségeket írni.

2010. jan. 18. 10:14

Nekem még az olajos változatából most is van, pedig anyukámé volt. egy teljes üveg az indiánszerelem( talán ez a neve), vadszerelem és zöédszerelem neveztű cuccosok állnak a polcaimon. :))

Az a pici üveg évekre elég volt, de már én se láttam sehol. :(

2010. jan. 18. 10:08

Sziasztok!

Európában nem kapható Jovan - White Musk megtalálható a webáruházunkban. Nagyon hasonlít a Moschus-ra!

tripladuplavé pont mososzerfutar pont kom

Továbbá The Body Shop White Musk is megtalálható!

Szép napot!

2009. okt. 21. 20:56
Jó lenne,én kérek kettőt!:)
2009. okt. 20. 21:28
Lányok !Kéne valaki aki perfekt tud németül és be tudna reggolni és rendelnénk vagy 20 üveggel.))
22. 3939933fbe (válaszként erre: 21. - 31bc25d879)
2009. okt. 19. 14:51
:))igen,szerintem is.Na,de mostmár,mindegy lenne,csak valamilyet szeretnék!
2009. okt. 17. 06:03
Nekem a Green love volt a legjobb a négy közül, az vitte a pálmát:-)
2009. okt. 17. 05:59

Sziasztok Lányok:-)


Nekem a mai napig a kedvencem. Igen régen szögletes kis üvegben volt az olaj és volt négy féle. Szölgetes hosszúkás üvegben pedig a spray formája.

Már évek óta nem lehet kapni, megszüntették a gyártását. Állati eredetű a bivaly/bölény bűzmirigyéből vonják ki...isteni illata van. Jópár éve az europarkba vettem karácsony előtt kis pirosas sállal árulták díszdobozba, egész véletlenül akadtam rá, nagyon megörültem neki, rögtön vettem 3-at:-)

Még egy fél üveggel van (exotic love) csak különleges alkalmakkor használom. Olaj és kis ovális üvegben van.

Nekem is kéne ha valaki valahol lát, szóljon.

Ami kissé hasonlít rá az a piros pipacsos kenzó és oriflémből a Miss Punk, nézzétek meg, ebben is van pézsma.

2009. okt. 17. 01:54
Azt olvastam, a Calvin Klein: Obsession hasonlít rá a legjobban. Az Exotic Love-ra.
18. 49ca420470 (válaszként erre: 14. - Katyalin)
2009. okt. 17. 00:21
Mesterséges pézsma.
17. 49ca420470 (válaszként erre: 15. - 3939933fbe)
2009. okt. 17. 00:15

4 illat volt belőle.

Az indiányszerelem

A vadszerelem

A fűszerelem


A negyediket nem tudom sajnos.

16. 49ca420470 (válaszként erre: 15. - 3939933fbe)
2009. okt. 17. 00:13
Sőt,ez nem is a német hanem az osztrák ebay (at).Sajnos én sem tudok németül így nem tudok reggolni.Az amerikain nincs(oda van regem) sajnos.Én azt hallottam hogy a németeknék kint van a polcokon az illatszerboltokban.Nem tudom miért nem hoznak be belőle az országba.Azt is nehezen hiszem hogy nincs hasonló illat.Én a vadszerelmet szerettem(pontosabban anyukám illata) és nagyon szeretnék egy üvegcsével belőle hogy életem végéig érezhessem az illatát amikor csak akarom.
15. 3939933fbe (válaszként erre: 13. - 49ca420470)
2009. okt. 16. 11:33

Hűűű,de ügyes vagy:))én már jó rég láttam:((bár,persze ez is már az újabb.Nekem szögletes kis üvegben volt még,annak idején:))és a Green Love volt a kedvencem:)

Kár,hogy nem tudok németül:((meg egyáltalán,nem tudnám,hogy kell ezt intézni:(vajon,"csak"Magic love van??Hű,de telhetetlen vagyok:)

2009. okt. 16. 10:50

Sziasztok!

Van egy parfüm, ami a legjobban hasonlít a Moshus-ra. A neve White Musk by Jovan. Kukkantsatok be a webáruházunkba.

mososzerfutar pont com

Magyarországon egyedül nálunk lehet kapni.


Ha esetleg valaki találna Moshus-t, csak óvatosan, mivel már 15 éve egyiket sem gyártják, és ha valahol van még elfekvőben, nagy az esélye, hogy már romlott. (Általában a parfümök szavatossága 4-5 év)


További szép napot!

2009. okt. 4. 20:27

A német ebay-on lehet kapni.Én láttam!


És ez is egy német weboldal!


[link]

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Nemtudomka)
2009. jan. 31. 23:04

DM-ben és Rossmannban szerintem esélytelen, de egy próbát megér.

A Müllerről sosem hallottam.

11. Nemtudomka (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2009. jan. 31. 22:43
Köszi!! Feltétlen körbenézek, nálunk Rossmann, dm, és egy most megnyítl Müller van. Ezekben is rákérdezhetek?
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Nemtudomka)
2009. jan. 31. 22:18

ha babapúder illatúakat szereted, nagyon ajánlom Neked a BVLGARI-tól a Petit et Mamas nevűt!

Az igazán babaillatú!

Én nagyon szeretem, és a páromnak is ez az egyik kedvence rajtam!

Douglasban lehet kapni, Mariannaud-ban is, a legtöbb parfümériában van.

9. Nemtudomka (válaszként erre: 2. - Kende)
2009. jan. 31. 22:10
Úgy látom nem csak én szerettem ezt a parfümöt, de sajnos tényleg megszüntették a gyártását, arra hivatkozva, hogy az alapanyaghoz nem tudnak hozzájutni.Nekem is ezek az úgynevezett "babapúder" illatú parfümök tetszenek.
2008. dec. 22. 07:49
betiltották, mert állatkínzással jutottak hozzá az illatanyaghoz...
2008. dec. 22. 05:08
Megszünt, de már elég régen. Sajnos... :(
6. ejmi (válaszként erre: 4. - Kobzos katalin)
2008. dec. 21. 23:35
Köszönöm az infót :))
5. kobzos katalin (válaszként erre: 4. - Kobzos katalin)
2008. dec. 21. 23:34
...elnézést, a "lehet" szó véletlenül maradt bent.
4. kobzos katalin (válaszként erre: 3. - Ejmi)
2008. dec. 21. 23:33
Állítólag valóban nem lehet gyártják, viszont van még a spray formája, amelyet kisebb boltokban, piacokon lehet kapni.
3. ejmi
2008. dec. 21. 23:29
Az én kedvencem is ez volt. Évek óta nem lehet kapni, állítólag megszünt a gyártása.
2008. dec. 21. 23:27

Meg tudnám szerezni valahonnan?

Köszönöm:)

2008. dec. 21. 23:27
Sehol nem lehet kapni a kedvenc parfümömet-Moschus Exotiv Love.Segítsetek:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook