Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2016. okt. 4. 12:03

Alinejat mondása : Úgy tűnik , hogy könnyebb meghalni , mint életben maradni .

Eddig sem volt egy vidám karaktere , de ezzel az egyre nagyobb szakállal olyan mint egy depressziós fegyenc . Jó lenne majd , ha kiszabadul újra a régi önmaga lenne .

2016. okt. 4. 11:41

Nekem a 28. rész nem tetszett , többet vártam volna . Látszik Naz hiánya után valahogy nem a régi a sorozat .

Alinejat a bűnbak minden gyanú ráterelődik , már kiengedik amikor pisztoly megtalálása miatt újra a börtönbe van . Az új 29. fragmanba már látni szinte bedilizik a rács mögött . Murat továbbra is ellenszenves ronda féreg , biztos ő van minden mögött . A 3 amigó Eylül segítségével újra együtt a régi műhelybe . Autót fognak tervezni , gyártani . Gökcse babáját Genco nem adta oda az örökbefogadó házaspárnak ő akarja felnevelni , Gökcse eltűnt megint .

Murat miért tiltja Neslihant Umuttól ?

Kaan már túl sok mindenen megy keresztül .

Két előzetes is van a 29 . bölümből.......elég őrületes lesz ez a rész is . Egy újabb fiatal lány is feltűnik ebben . Rengeteg a dialógus zavar , hogy nem érteni .

Nézem aztán majd elválik mi lesz .

15759. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15755. - Érsekházi)
2016. szept. 29. 23:41
Igazad van, az egy lapos, fehér telefon. Én néztem egy képnek, vagy papírnak.Elnézést!Holnap nézem a mai részt, majd megbeszéljük!
15758. Érsekházi (válaszként erre: 15757. - 55940eb484)
2016. szept. 29. 21:13

Biztos foglalt a többi színésznő , mindenki sorozatokban szerepel , így maradt Songül Öden .

Egy filmben kibírható talán , azért megfogom nézni már csak Kenan miatt is .

15757. 55940eb484 (válaszként erre: 15756. - Érsekházi)
2016. szept. 29. 14:33
Szerencsére csak film lesz 2017-ben, de hogy pont Songül Öden, én nem tartom tehetségesnek.
2016. szept. 28. 10:12

Tegnap futólag olvastam Kenan és Songül Öden együtt fog játszani .

Elég érdekes hír , bár már annyi mindent írtak és nem lett belőle semmi !!

15755. Érsekházi (válaszként erre: 15747. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 27. 21:59

Megnéztem az ominózus részt , de nem láttam hol ejtette el képet . A kertbe amikor megtalálják Nazt messzebb tőle a fehér telefonja van a fűben .

A nő az biztos Alinejat anyja , mert amikor Naz mondta Alinejat nevét egyből azt mondta a nő olum - fiam .

A letartoztatás háttérében Murat áll , teljesen ráakar telepedni a Karasu családra . Az öreg Tarik bay nem tud beszélni , gondolom neki mondja mindig az aljasságokat el . Ezt a 28.rész 2. előzetesesénél olvastam . Meg még azt Neslihan nagy árat fizetett , Umut azt hiszi van valakije ezért nem közeledik felé a nő , pedig ez is Murat műve nem engedi Umuthoz . Várom az új részt .

15754. Érsekházi (válaszként erre: 15753. - Ica varga)
2016. szept. 26. 19:22

Az 1.részt megnéztem , de nem tudok dönteni még folytatom e . Vannak más sorozatok amik jobban érdekelnek . Nazif papa nekem se jön be ebben , ez a szerep nem áll jól neki / szerintem / .

A két fiatal színész viszont tetszett .

15753. ica varga
2016. szept. 26. 15:00
Az Icerdét nézi valaki?Ez sem lesz rossz sorozat,de Nazif papa mint maffia főnök nagyon nem tetszik,szerintem nemáll jól neki ez a szerep,de lehet,hogy később változni fog a véleményem.
2016. szept. 26. 14:02
Most rakták fel az Ask ve Cezát a joutu-ra 62 részes.Az egyik főszereplő az Összetört szivekből Nurgul J.Az anyja a Seherezádéból megismert Firdeusz.A másik pedig az Éjszaka királynőjéból megismert Murat Yildirim.Rengeteg országban vetítették már,jöhetne hozzánk is masgyarul is.
15751. Érsekházi (válaszként erre: 15750. - Sorozatmonika)
2016. szept. 25. 14:14

Szia ! Örülök , hogy jöttél . Már tervbe volt véve írok mi van veled . Persze a nyáron nem sok esemény volt , de most annál inkább . Szinte "berobbantak"

a sorozatok , elég durván indult a Kördügüm .

Leírtam amit kb gondolok , de nagyon sok mindenben hiányérzetem van . Remélem a 28. részből kiderülnek dolgok . Majd gyere Te is , nagyon jókat írsz mindig !

2016. szept. 25. 11:17
Sziasztok.Eleg erősen kezdték az új évadot a sorozatok.Csak pillogtam a parampacan,kara sevdán meg a kördügümön is.komolyan nem hiszem el naz meghal.olvastalak titeket.jókat írtok. Szerelmi történetből átmegy krimibe.ha tudok vagy értek v.mit még pluszba írok.
2016. szept. 24. 23:21

Röviden még annyit ilyen szöveg is olvasható amit szó szerint idézek - Alinejat egy titokról a múltból , mindent meg fog változtatni !

Elég bonyolult rész volt és úgy látszik most ilyenek lesznek .

Can ezt mondta Naznak : Iyi geceler anne .

Olyan hozzászólás is volt lehet a nő Murat anyja is lehet......látszik zavart szegény asszony kitudja hogy került oda és mióta van azon a helyen.

Annyi mindenre jó lenne magyarázatot kapni .

15748. Érsekházi (válaszként erre: 15747. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 24. 21:34

A kezdés elég félrevezető volt nem mutatták kivan a hullazsákban , szentül megvoltam győződve Feyza halt meg . Aztán mutatták kórházba volt , majd Murattal hazament a villába .

Akkor esett le amikor láttam a pasas bal kezén a gyűrűt meg később a jelek arra mutattak házasok lettek . Nem értettem Alinejat miért van abban a klassz házban és nagyon kivan, de valahogy mintha visszafelé ment volna a történés . Elég zavaros nekem is . A feldíszített kert Ali házánál az Ő esküvője Nazzal lett volna . Ez is érdekes közben összejöttek újra....ez sem világos .

A Fb oldalon olvastam . A nő akinél Naz járt Alinejat anyja Szüreja a neve . Ő adta a borítékot is. Azt értettem amikor a nő azt mondta olum /fiam/ . A képeket amikor Naz megnézte nagyon kiborult , mi lehetett rajtuk ? Azt olvastam Alinejatnak valami régi ügye miatt vitték el a végén a temetésről a rendőrök . Elég szörnyű dolgokon megy át Can már a második anyját veszíti el . Azt hallottad biztosan amikor elalvás

előtt puszilkodnak sokáig egyszer csak azt mondja a gyerek , jó éjt anne , nem azt Naz abla .

Amikor az a csuklyás ember mászkált a házba meg a kertbe annyira kivoltam és fel sem fogtam mi lesz a végkifejlet , de erre nem számítottam , hogy Naz meghal . Nagyon jó megfigyelő vagy , mert azt nem vettem észre egy képet elszórt . Majd újra nézem , de nagyon izgi . Ki lehet a csuklyás ?

Gögcse is elég meglepő volt amikor megfordult ott állt nagy pocakkal . Bújkál most , ez még a verekedős fiú " műve " lehet . Meg azt is olvastam persze a fordítóval , hogy Neslihan valami alkut kötött ezzel a Murattal , hogy Umut kiszabaduljon . Nem is értettem miért nem ment oda miért a fa mögül leste sírva amikor már az utcán volt a családdal Umut .

Van már 28. rész előzetes sok új szereplő van egy doktornő vagy pszichológusnő is elég ismert az a színésznő . Belcint nagyon sajnálom , hogy kilépett a sorozatból valahogy így már nem olyan lesz nélküle .

Remélem a következő részből többet megtudunk mik történtek .

Az a jelenet viszont nagyon tetszett amikor Ibrahim a vízi sportokban jeleskedett a tengeren !!!!

15747. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15746. - Érsekházi)
2016. szept. 24. 20:07
Átgondoltam a filmet, de nem volt könnyű megérteni egy-egy részt.Annak örülök, hogy Feyza túlélte a balesetet,annak viszont, hogy maffiózó Murattal együtt van nem. Mert Murat beférkőzött a családba, az öreg Tariknak minden este ad egy adag mérget, hadd szenvedjen, legalább elöbb megkaparintja a céget.Nem értettem, hogy milyen apropóból terítettek meg és díszitették fel Alinejat kertjét.Úgy értelmeztem, hogy másnap eskövő lett volna, ugyanis az ágyon volt egy fehér ruha -talán menyasszonyi?Nagyon furcsának találtam, miközben Nazék ott szorgoskodtak Alinejat a hétvégi házban gondolkodott.Mikor békültek ki? Ezt úgy átugrották!Naz amikor kapott egy telefon hívást, rögtön ment, valami kórház féle volt-persze figyelték.Az én fantáziám szerint az a nő annak a férfinek az anyja lehetett, aki Murat testőre? volt, az minden aljasságát tudta, de a végén ellene fordult és lehet hogy megölte.Ami borítékot átvett attól a nőtől, bizonyítékok lehettek fényképekkel.Szegény Naz egyedül volt a házban este, akkor már telefonált Alinejatnak, aki úton is volt.Furcsa volt hogy amikor megérkezett nem kereste, nem ment be a házba,mert Kuszaszem hívogatta, megfordult és elindult hozzá.Emver a bátyja is kereste Alinejat, valahogy nem tudtak lepattanni róla.Szebb végét is szánhattak volna Naz befejezéséhez, annyi rossz dolog volt egy részben.Most lesz lelkiismeret-furdalása Alinejatnak.Szegény gyereket sajnálom, nagyon megható volt ahogy a ravatalnál beszélt Kaan és odatette a virágot.Kár, hogy nem értettük mit mondott.Az egész ügy mögött Murat lehet, vagy ő ölte meg, mert nagyon otthonosan járkált ott a házban, hogy elvigye a borítékot.Egy képet elszórt a kertben, érdekes, hogy senki nem reagált rá, pedig onnan indulhatna a nyomozás.Miért vihették el Alineját?Őt gyanusítanák?Jönnek az izgalmak.Olvastam egy pár hozzászólást -azt hiszem angol csoporttól, nem tetszik amiért már az első részben kiírták Nazt, az írták, hogy nem is lesz értelme nézni tovább.Ha tudsz valamit, irjál...
15746. Érsekházi (válaszként erre: 15745. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 24. 18:55

Megtudlak érteni , így voltam vele én is !

Nem a Fox-n néztem csütörtökön , hanem másnap amikor már egybe és reklám nélkül lehetett .

Úgy szoktam nézni mindig .

2016. szept. 23. 23:29
Megnéztem a filmet, de majd holnap írok róla, le kell,hogy tisztuljanak bennem az események, túl sok volt egy részben.
15744. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15743. - Érsekházi)
2016. szept. 23. 18:39
Még nem láttam, mert az este néztem a Kara Sevda 2. évadból a 36 bölümet, azt is félig.Nézem Szultánát is a magyaron, az ugye 20.40-kor van. Ma estére terveztem a Kördügümöt.Én jobban szeretem másnap nézni, mint egyenes adásban a sok reklám miatt.Ma viszont olvastam a török sajtóban, hogy Naz - azaz Belgim kiszáll a sorozatból, vagy kiírják?Nekem a kuszaszemű valahogy talán a nyomulása miatt nem szimpi.Megnézem és jelentkezem.
15743. Érsekházi (válaszként erre: 15735. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 23. 18:30

Megkérdezem láttad e az új részt , mert csak akkor írnék a történtekről . Nyugodtan írj róla , mert én már láttam , váratlan események voltak amire nem számítottam .

Szerintem csak mi ketten maradtunk akik nézzük .

Kíváncsi vagyok amennyiben túl vagy rajta , mit szólsz a látottakhoz .

2016. szept. 15. 22:41

Van a FOX Tv-n új előzetes !

Yeni Sezon 27. Bölüm Fragman .


Ezek szerint Feyza meghalt /úgy gondolom/ , az öreget meg tolókocsiba tolják. Ali Nejat szakállt növesztett , jól néz ki .

15741. Érsekházi (válaszként erre: 15740. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 15. 18:47

Ma eltudtam jobban olvasni a cikket és abban így van Sinem terhes ? Valamiért csak felröppent a hír, de olyat is ír , hogy 2018-ra tervezik a babát . Majd csak kiderül ha mégis igaz .

Nagyon elvonultak nem sokat hallani róluk !

2016. szept. 15. 07:45
Igen, olvastam én is több helyen,hogy"talán jön a baba"cimmel, de semmi konkrétum!Sinem még mindig a menyasszonyi képét teszi fel, pedig ujabban elég normális cuccok vannak rajta.Úgy létszik Kenan a stílise.
15739. Érsekházi (válaszként erre: 15737. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 14. 22:52

Most láttam Kenan-Sinemről egy esküvői képhez valami "zöldséget" ír a fordító , említve a szülés meg a gyerek szót . Nem lehet kibogózni többet. Tudsz erről valamit mi lehet , lehet jön a gyerek?

Mindez a Gecce újságba van .

15738. Érsekházi (válaszként erre: 15737. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 14. 22:23

Sajnos azt nem tudom , de a Facebook Kördügüm oldalt , ha beütöd ott írja az időpontot .

Holnapi ismétlés 22 óra , az új rész 22. én pedig 20 órai kezdés . Én erről az oldalról tájékozódom .

Már várok egy előzetest az 1.részről , de gondolom jövő hétig csak meglesz .

2016. szept. 14. 20:30
Köszi, ezt tudtam csak nem tudom az időpont 8 óra az nálunk is 8 ?Erről valamit olvastam, hogy ők nem fogják átállítani az órát, így 2 óra lesz vagy 3 a külömbség.Akkor mennyi az annyi?Nálunk okt.2...-án lesz az átállitás,de most amikor még néztem, mintha 7 órakor kezdődött, ami náluk 8 jelent.Nekem most teljes káosz!
15736. Érsekházi (válaszként erre: 15735. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 14. 18:23

15730 - as hozzászólásba már írtam , hogy szeptember 22 -én lesz az 1. új rész .

Holnap 15- én egy összefoglaló lesz a Fox-n .

2016. szept. 14. 12:37
Nem holnap lesz a Kördügüm?Nem találok semmi előzetest.Esetleg tud valaki erről valamit?Azt hiszem FOX adón kell nézni, talán 8-kor.
15734. Érsekházi (válaszként erre: 15733. - Szinten_fan)
2016. szept. 11. 23:21

Tényleg ! Megnéztem újra és igen a piros ruhás Benu

meg Funda /Belgin/ is ott van .

Minden jó színész szerepel és nagy kár Kenan sehol sincs az idén :(

15733. szinten_fan (válaszként erre: 15732. - Érsekházi)
2016. szept. 11. 17:36
Epp most lattam en is, nagyon klassz. Meg felismertem a Seherezadeban Bennut jatszo szinesznot, az egyik pirosruhas.
15732. Érsekházi (válaszként erre: 15731. - Gabriella Tünde)
2016. szept. 10. 21:15

Láttad a Kanal D csatorna új szezon reklám filmjét ? Halit - Berg is benne van , de a többi színész nagyon ismeretlen még aki Songült játsza a Karadayiba ismert a többi nekem nem . Valahogy a Star tv meg a Fox tv sokkal több jó színészt sorozatot ígér .

Halit nagyon lefogyott mondhatni sovány ahhoz képest ahogy kinézett , Berg csinos viszont a magassarkú cipő miatt fél fejjel magasabb Halitnál . Ennyi jónak ígérkező sorozat nem is tudom hogyan győzőm - győzzük ???

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook