Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
15461. csatret
2016. máj. 6. 22:55

Én csak arra tudnék gondolni, Berg talán azért nem mer vállalni új sorozatot, mert állandóan arra vár, hogy bármikor állapotos lehet. De már eltelt egy év, a bébi meg csak várat magára.

A forgatókönyvírók viszont rugalmasan alakíthatják a történetet,amibe, ha úgy adódna, bele tudnának szőni egy terhességet/szülést is, ha előre megbeszélik.

De így most egyelőre se film, se gyerek, az idő meg megy felette is.

2016. máj. 4. 21:19

Elég rosszul fest valóban natur változatban .

Nem tudni mi az oka a " számüzetésének " saját döntése ez , de lehet Halit nem engedi valamilyen okból . Sosem tudjuk meg , az Ő titkuk marad .


[link]

15459. 55940eb484
2016. máj. 4. 21:02
Berg natúrban szerintem soha nem volt szép, az a hullámos hosszú haj is előnytelen., öregíti.
2016. máj. 4. 19:05
Bergüzár a képen nagy ramatyul néz ki! Mintha nem is Ő lenne, a meggyötört arca, mint aki beteg.Nem dobhatja fel a kávéfőzés, nem arra hivatott.Ahogy nézek filmeket és sorikat nagyon sok vetélytárs lehet.Nem tudom miért jó, ott van Tuba, két gyerek mellett is állandóan játszik és toppon van.Most nézem Kördügünt,abban is Belcim Bilgin, egy szép és nagyon jól játszik.Nem értem, miért kell neki kávétfőzni és mosogatni ilyen tehetséggel?
2016. máj. 4. 12:34

Ma megjelent fotó Berguzarról elég meghökkentő .

Igaz smink nélkül ritkán látni , de akkor is borzalmas akár a saját öreganyja is lehetne .

Főleg úgy , hogy mellette van egy szép fotó róla .

Az utcán készült , mert a másik képen is abban a ruhában van és kutyát simogat .


Kenan napjai " megvannak számlálva " már csak 10 nap . Kíváncsi vagyok a nagy felhajtásra , kik lesznek a meghívottak .

15456. zsazsanéni (válaszként erre: 15455. - Klmama)
2016. máj. 4. 11:26
Én is megnéztm Murat filmjét,nem nagy szám.Most van a Youtu-na Seherezádé a lengyeleknél a Tisjac j.noc cimen.Elég soká ért hozzájuk.De ahogy előre néztem a Megtört szíveket,máj.17én már mást ir elő.Csak nem hagyják ezt is félbe?
15455. klmama
2016. máj. 3. 19:19
Murat fílmje a "Kocan Kador Konus " egy vidámabb fílm,,,, hát nem a legjobb,,, Most néztem meg a " Güz Sancisi" ( Őszi fájdalmak ) fílmet,,,, Nekem tetszett,,,, Ez egy keményvonalas fílm , de szerintem jó!!! Érdemes megnézni,,,
15454. Gabriella Tünde (válaszként erre: 15453. - O.Eta)
2016. máj. 3. 18:56
Elég népszerü I.Celikkol, nagyon jól játszik megvan az összhang a két főszereplő között.Izgi a film. Celikkolról azt olvastam,hogy szingli!Együtt játszottak egy filmben és lehet hogy azért hozták össze őket.A libának csak ugródeszka volt,ha követed az eseményeket.Éppen hogy csak szakitott Arda T.-al rögtön összejött I.C.-vel.Na de így volt ez Kenannal is, nem igen tartott szüneteket.Én csak azért várom az esküvőt, hogy lássam a jelenlévő vendégeket.
15453. O.Eta
2016. máj. 3. 16:00
Nem sikerül a görög lányt megtalálnom,nem megy!Utánanéztem Celikkolnak,34 éves,és nagy meglepetés csak 174 cm magas.A libához illik,bár azt nyilatkozta, hogy csillagjegyeik nem passzoltak egymáshoz, ezért lett vége.
15452. 55940eb484 (válaszként erre: 15451. - Érsekházi)
2016. máj. 3. 07:50

Még nem néztem meg..Murat másik filmjét viszont megnéztem, elég gyenge

fent van a Dirilis első résznek első fele feliratosan

15451. Érsekházi (válaszként erre: 15449. - 55940eb484)
2016. máj. 2. 22:15
Nagyon köszönöm neked , belenéztem a youtubon lehet válogatok , de ez a politikai téma nem nagyon jön be .
15450. 55940eb484 (válaszként erre: 15448. - Érsekházi)
2016. máj. 2. 19:17
Én letöltöttem, ha gondolod ;)
15449. 55940eb484 (válaszként erre: 15448. - Érsekházi)
2016. máj. 2. 19:16
Őszi fájdalmak (Güz sancisi)
2016. máj. 2. 18:45

Segítséget szeretnék kérni , hogy tudtok e valamit arról a Murat Yildirim filmről ami a Török hírességek oldalon volt úgy kb 2 hete . Csak letöltéssel lehetett megnézni és Beren Saat-tal játszik együtt . A címére nem emlékszem .

Nem a mostani vígjátékra gondolok . Sajnos már nem találom .

Előre is köszönöm !

15447. varga ica (válaszként erre: 15446. - Osi65)
2016. máj. 1. 22:58
Hát elég értelmetlen a fordítóval ,de valami olyasmi hogy nem vállalja,de az okát nemigazán értem.Amugy Engin most a Dirilisben játszik főszerepet,nemtudom hogy lesz e 3.évad belőle,ha nem lehet hogy pihenni szeretne,mert ez a sorozat elég fárasztó,nagyon sok benne harci jelenet,amugy a jövő héttől ezt is fogják magyarra forditani aminek nagyon örűlök ,mert nagyon jó sorozat.A vigjátékot nem néztem meg nemérdekel főleg Sinem miatt.Cansu-Ibrahim,szerintem Sinemnek Kenan nagyobb fogás nemhiszem hogy érdekelné.legalábbis most az eskűvő kűszőbén.
15446. osi65 (válaszként erre: 15443. - O.Eta)
2016. máj. 1. 16:13

Örülök, hogy segíthettem. Jó egészséget kívánok neked, gyógyulást mihabarabb.

Olyan kár, hogy a Pantene már nem Bergüzar. Nagyon jók voltak a reklámok. Kár nagyon.

Kedves Ica, tőled kérdezném, a Gecce-ben jól fordítottam, hogy Engin nem akarja a 3. részben a szereplést. Vígjáték, Sinemmel voltak két részben főszereplők. Nem vesz részt a 3. részben? Te mit tudsz?

Már írtam tegnap, hogy furi lenne, ha igaz lenne, hogy Cansu-Ibrahim páros szerelemben van. Cansu mit mond Sinemnek? Furi.

2016. máj. 1. 16:07
Kedves Eta! Jobbulást kívánok.A szemedet azért ne eröltessed meg, vigyázz magadra.
2016. máj. 1. 14:33

Igazad van Eta ! én is észrevettem a Muratot alakító színész a Seherezádéban is játszott csak , hogy hívták nem emlékeztem már . Elég sokat változott és itt nagyon negatív .

Ibrahim C 34 éves Cansu D 35 éves , valahogy ezt a színésznőt nem csípem .

Szép napot , boldog anyák napját !

15443. O.Eta
2016. máj. 1. 13:41
Köszi osi!Megtalaltam az éjjel a görög oldalt Celikkollal hála neked. A párbeszédekre még nem akadtam rá,de az imént olvastam útbaigazításodat,megpróbálom majd.Azon kívül,hogy"zümi" vagyok a számítógéphez,a szemem is akadályoz,ugyan is csötörtökön műtötték most a balszememet,egy hónapja a jobbot.Szóval ötvenszer el kell magyarázni mindent, mire dereng valami.Azért reménykedek, mert mindig vbalamivel többet megértek.A Kördügümhöz visszatérve nem tudom polgári nevét a színésznek,aki a Seherezádéban Jamant játszotta jóságos manóként,most igencsak gonosz, negatív szerepe van, de nem tudtam megjegyezni a filmbeli nevét.Tudja valamelyikőtök.Ibrahim Celikkol fiatalabb Cansunál ,törököknél ez még nem dívik,mindenesetre érdekes szituációk elé nézünk még.Cansut több partnerével összehozták már,Halittal is,ebben az időben a Youtubon összehasonlították a két nőt(Berget,Cansut)Kenannak Cansu a partnerei miatt sok volt,a liba esetében nem zavarja.Most aztán jól kipletykáltam magam.SAzép napot mindenkinek,ha édesanyák is vagytok, csodás éveket még gyermekeitekkel.
15442. 55940eb484 (válaszként erre: 15437. - Varga ica)
2016. máj. 1. 08:58

Megnéztem Cengiz Coskun-nak hívják a pasit, nemrég volt 34 éves, jétszika Fetih (Hódítás) 1453 filmben (Ibrahim Celikkol is), fent volt a film YT-on magyar felirattal, de letiltották

[link]


de a neten van hozzá magyar felirat

[link]

15441. 55940eb484 (válaszként erre: 15440. - Gabriella Tünde)
2016. máj. 1. 08:52
Cansu olyan mint egy botsáska, már egészségtelenül sovány..színésznőnek se egy nagy szám.
2016. máj. 1. 07:16
Van valami hasonló bennük,én Ibrahimnak is jobbat gondolnék.Ez a Cansu nem egy nagy szám, láttam -véletlenül- smink nélkül, a szeme is kissé félreáll.Cansunak évekig 4 ? évi Cem Yilmaz volt a párja, aztán szétmaradtak mert az Ahut vette el, mert terhes lett.Egy évig éltek együtt, s amikor elvált ismét ráhajtott Cansura, de végül is nem jött össze a pár. Ez egy nagyon gazdag pasi, igaz nem szép.Többször olvastam, hogy az Ezel után sokat lehetett látni őket együtt, állitólag ráhajtott a csaj, de Kenan nagyon tiltakozott és azzal tért ki, hogy ők nagyon jó barátok, néha elmennek moziba és vacsorázni.Cansút sok palival már összehozták, sőt Halit körül is voltak pletykák róla -az a z igazi csók is.Ezeket a sikeres, gazdag pasikat mintha kézről-kézre adnák egymás között.Már jó lesz, ha megtörténik ez az esküvő, mert már sok belőle, mintha minden a külvilágnak szólna!
15439. osi65
2016. ápr. 30. 22:30
Olvastam Cansut meg Ibrahimot. Ez most tényleg igaz lenne? Én ezt el sem tudom képzelni. Sinem hogy fog nézni Cansura, mert hogy Ibrahim az ő vőlegénye is volt. De Ibrahim hogy fog nézni Kenanra mert hogy ő utána meg Kenan jött rögtön. Na de a legérdekesebb hogy Sinem-Cansu jó barátnők. De Kenan-Ibrahim is járt egy társaságba. Míg ment a Karadayi volt egy ilyen nevű oldal és ott sokszor voltak fényképek egy rákbeteg férfi manökenről aki mindkettőjük barátja volt és sokszor buliztak együtt. Édes négyes lesz ha ez igaz.
15438. Érsekházi (válaszként erre: 15436. - Osi65)
2016. ápr. 30. 22:29

Kedves Osi ! Fantasztikusan aranyos ,segítőkész vagy . Amit írok velem ne törődj , mert én ehhez lüke vagyok . Nálam marad a kis morzsák csipegetése , olvasása ahogy eddig .

Drukkolok , hogy másnak sikerüljön . Azért nem adom fel próbálkozom .

Még egyszer köszi szépen !

15437. varga ica (válaszként erre: 15433. - 55940eb484)
2016. ápr. 30. 22:08
Hú Engin nagyon jó, a hangja isteni mély hang ,nagyon jól áll Neki ez a szerep.Van egy másik szinész aki tetszik Turgutnak hívják a sorozatba.Amugy igen Berg anyja az egyik főszereplő.
15436. osi65
2016. ápr. 30. 20:52

Sziasztok. Örülök nagyon, hogy segíthetek a Kördügüm olvasásában. Ha megtalálnátok amit most leírok, az lenne az igazi, mert ott egy görög lány, úgy mint a Karadayi hétfőnkénti részeit, csütörtökön amikor elkezdődik a film elkezdi fordítani. Én mondom pénteken, vagy szombaton elolvasom, majd megnézem a filmet és újra elolvasom. Na szóval figyelem lányok, asszonyok oktatássssss: Google, beütöm facebook. Bejelentkezem. Eddig könnyű. A jobb egér gombbal átváltok magyar nyelvre. Utána beírom a keresőbe: FOX tv Kördügüm (itt aztán már feladja,) hogy 1,2,3........ attól függ hanyadik részt keresed eredeti görög betűkkel folytatódik az írás, de a szám alatti sorban , ha átváltottál magyar nyelvre, látod, hogy esemény. Rákattintasz és hozza a görög lány oldalát. Már látnod kell, mondjuk a 16. epizódnál, hogy Ali Nejat és Naz ülnek a kanapén. A kép alatt van két felirat: Névjegy Beszélgetés Rákattintasz: Beszélgetés. Betölti az oldalt és lapozol lefele, lapozol lefele, lapozol lefele. Ha görögül látod jobb egérgombbal magyarra váltasz újra. Addig lapozol lefele, mig meg nem találod, azt, hogy a görög lány számozásait meg nem találod. FIGYELEM! Az oldalt rengetegen olvassák, nagyon sok a hozzászólás, igy sokat kell lefele lapoznod. Közben lesznek képek, videók, de Te csak lapozol lefele, hogy megtaláld az 1. számot onnan kezdődik a fordítás és tart addig, amig a lány számozza. Kb. 20-25. közöttig. Én úgy szoktam, hogy megnézem a film hanyadikán volt és hány órakor kezdődött, eleve oda lapozok le. Na ennyi. Oké??? Megy???

Megpróbáltam most kicsit egyszerűbben, lehet ez jobb lesz. Ezt itt, ezt a két sort fogd be az egérrel és másold be a keresőbe. (Persze a Facebookon már legyél bejelentkezve.) Elvileg a 16. részt kellene látnod, a görög lány oldalát. Én a Google-ról jelentkezem be a Facebookra. Nekem azért jobb onnan, mert akkor a magyar fordító működik.


[link]


Úgy örülnék , ha segíthetnék. Sajnos 0 tehetségem van az informatikához, hangosan visítok, ha valami sikerül. A gyerek szokott segíteni, de már unja, hogy az anyja ostoba ehhez. Bocs, de ez a csúnya szó, a legenyhébb arra, hogy miként kezelem a számítógépet. Ha valami nem okés, nyugodtan írjatok, akkor " B "terv, jön a fiam és segít. Pusza.

15435. Érsekházi (válaszként erre: 15433. - 55940eb484)
2016. ápr. 30. 20:51
Játszott a Hazugságok gyűrűjében sorozatban is . az eredeti címe : SON . 2014 ben a Tv2 adta , de aztán valami gubanc volt és később 2015 ben a Super Tv2 kezdte újra . Kb az első 5-6 részt láttam csak, de a színészre emlékszem , nem rossz sehogy sem .
2016. ápr. 30. 20:39
Olvastátok ? Ibrahim Celikkol / Kördügüm / és Cansu Dere összejöttek . Ők nem erősítették meg , de nem is cáfolták a hírt . Az érdekessége a dolognak , hogy Cansu Dere jó barátnője Sinemnek , aki volt Ibrahim menyasszonya nem is olyan rég .
15433. 55940eb484 (válaszként erre: 15431. - Varga ica)
2016. ápr. 30. 18:06

Múltkor a Sinem féle folytatásos filmben láttam a főszereplő Engin Altan D-t, külsőre és az orgánuma nagyon bejött,kíváncsi leszek egy ilyen komolyabb témájú sorozatban milyen, szóval várom.

Úgy tudom Berg anyja is játszik, vagy játszott a sorozatban.

2016. ápr. 30. 13:58

Köszi Osi65 ! Amikor először megírtad a Greek fan oldalt , azóta már ott olvasom a fordítóval a Kördügümöt .


Az új történelmi sorozatnak örülök sok jó , ismert színész játszik benne . Kell a változatosság a sorozatoknál . Mondjuk a kördügüm sem lett volna rossz választás , így is nagy KÖSZÖNET a közreműködőknek !

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook