Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segitsetek!Gátsebben endometriosis! fórum

Segitsetek!Gátsebben endometriosis! (beszélgetős fórum)


9. godvin (válaszként erre: 8. - Antsus)
2010. máj. 23. 21:59
Jaj nagyon kedves vagy,én is örülök hogy,végre találtam vkit,aki sajnos hasonló cipőben jár!Hát elöbb mindenképp vissza megyek a dokimhoz,aztán ha nem alakul jól a dolog:váltok!A férjem már igy se akarja hogy,visszamenjek hozzá!Csak még azt se tudom kihez forduljak,ha nem hozzá?!Még kap 1 esélyt,aztán majd meglátjuk!Egyébként lehet hogy,a terhesség "jót"tenne,mert nem lenne vérzés ami befolyik!DE mondjuk most is fáj,hogy nem vérzik...!Hát nem tudom...!Már nagyon elegem van,főleg ettől a bizonytalanságból!Na meg a fájdalomtól!!Na majd ugyis jelzőzünk 1másnál!Addig is KITARTÁS mind1ikünknek!:)) U.i.:azért az a csontfájdalom is nagyon durva lehet!!!
2010. máj. 23. 21:42

Úristen!Akkor ez szörnyű lehet,ha ennyire fáj....azért ez elég durva sztem,h nem is ultrahangozott meg a dokid műtét elött...nálam volt uh,mensi elött pont(3hónapja)de nem látott semmit:(Azt mondja nem tudja mi lehet ez....:(Szal most majd ha m1ek újra mondom neki,hátha van vmi ötlete.Basszus,de akkor ha most szertnétek babyt megint akkor ez elég zúzós...meg lehet baromság amit gondolok,de amíg ezzel nem jössz rendbe addig nehogy vmi rosszat tegyen a szervezetednek egy újabb terhesség...mert aztán ha még most is mindig fáj,akkor ha mégegyszer műtenek,vagy vmi,az terhesen biztos necces...vagy nem tudom....de ezért meg kár lenne a császár....azzal a sebbel is majd még szenvedni....juj!Szerintem légy bátor,és keress fel egy másik dokit,h ő mit mond,és h mit lehetne tenni....most én is ezen gondolkodtam,h bepróbálok mást,vizsgáljon meg,több szem többet lát alapon...mert vmi oka csak van ennek,h így fájok.Amúgy én eddig nem is foglalkoztam ezzel,azt gondoltam szülés után ez természetes,h fáj...meg igazából nekem nem is a gátmetszés helyén fáj,hanem a csontom...mint amikor anno tágultam szülés elött...és ez csak akkor amikor megjön...szal nem tudom...De jó,h vkivel tudok erről beszélni...csak sajnállak,mert szörnyű lehet,neked sztem még rosszabb mint nekem,pedig ez se kellemes:(

Hát...ha tudok vmi okosságot akkor írok feltétlen...de szerintem keress meg más dokit!Ha nálam van vmi történés,vagy vmi,majd beszámolok...remélem javul azért a helyzet...mind2nknél:)

7. godvin (válaszként erre: 6. - Antsus)
2010. máj. 23. 21:15
Bocsi,tegnap már kidőltem!Hát hasonlót érzek én is,de most olyan fájdalmas volt a menses,mint műtét után!Nem ultrahangozott,megvizsgált,és mondta hogy,mikor nyitja fel!Egyébként a varratok se szivódtak fel,mütét után mesélték hogy,még mindig ott volt!Már nem vérzik,de ha ülök szinte mindig fáj!Nem tudom mi lesz,de most akarunk ráhajtani a köv.babára:de ilyen kilátásokkal?Én már császárba gondolkodok,de akkor se maradhat ez ugy itt lent!Viszont többet nem akarok ezzel kés alá feküdni!És a dokid nem kutat tovább??HOgy nálad mi lehet a bibi??
2010. máj. 22. 22:33
hááát...érdekes...én 2és fél éve szültem...azóta fáj...mindig mondogattam a dokimnak...aztán 3hónapja megnézett uh-val...azt mta nem lát semmit ami endometriosisra utalna,nem tudja mi lehet!Azóta mikor megjön ugyanúgy fáj...most is:((...pont ma jött+.Nekem olyan érzés,mintha belülről egy nagy darab tégla feszítene a gátnál...de csak mensi alatt...amúgy semmi...jah,és akkor a legrosszabb,ha wcn ülök...amikor a gátrész nincs megtámasztva,vagy ha állok...neked is ez volt????téged megvizsgált uh-val?vagy egyből erre gondolt és mütött is?és már 6hete?de gyfolytában fáj,vagy vérzel????szegényke...:((
5. godvin (válaszként erre: 2. - Antsus)
2010. máj. 22. 21:47
hali!már majdnem 3éve szültem,most tetőzött a fájdalom,6hete megmütöttek,de ugyanugy fáj!!Vajon elszúrta a doki megint?Nála szültem.Jövő héten megyek vissza kontrolra,kiváncsi vagyok mit mond?!
2010. máj. 22. 21:42
a tünetek általában menses alatt jelentkeznek,a gátseb környékén belülrőlfeszítő fájdalmas érzés.Ez attól van,hogy a varrás során vmit félrevarrtak egy pindurit és az alvadt vér más utakra téved ott bennt,felgyülemlik és azért feszít,fáj...ezt felmetszik és megpróbálják helyreállítani.Ultrahanggal nézik meg,nem egyből szabdalnak!
2010. máj. 22. 21:39
nem hallottam róla. milyen tüneteti vannak?
2010. máj. 22. 21:37
Szia!Nálam is majdnem ez lett...de még mindig nem tudja a dokim h mi lehet,mert nézte hüvelyi ultrahanggal is,de nem látszik semmi...Mik a tüneteid????Mikor szültél???Asszem ha ez van akkor műtenek,felvágják és úgy...legalábbis nekem ez mondta a doki...te voltál orvosnál?ő mit mondodtt???
2010. máj. 22. 21:27
Tud valaki valamit erről??!Irjatok légyszives!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook