Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek! Valami uralja a gépemet, mi lehet? fórum

Segítsetek! Valami uralja a gépemet, mi lehet? (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 15. 20:39
SIKERÜLT!!! MINDENT MEGCSINÁLTAM ÉS TISZTA VAGYOK :)
16. f8db0709b8 (válaszként erre: 11. - J.B.)
2010. jún. 15. 18:02

Ez igy van,Nekem is Nodom volt,sok mindenről elfelejtett értesiteni,aztán javasolták cseréljem le az Avast-ra,na az nem semmi!

Csak gratulálni tudok annak aki megcsinálta!

2010. jún. 15. 17:54
ja meg van :)
2010. jún. 15. 17:45
hol kell a widows live ben jelszőt váltpoztatni, nem találom :(
13. J.B.
2010. jún. 15. 16:57

Ja, még egy: msn-en, skype-on, bármin küldött dolgokat nem elfogadni! Ha valaki nagyon akar küldeni valamit, és az fontos, küldje át e-mail-ben.

Részemről msn-en semmit nem fogadok (nem is nagyon használom, utálom szegényt), skype-on csak olyantól, akiről tudom, hogy nem küld szemetet. Minden más e-mail-ben, levelek outlook-ra beállítva, avast már beérkezéskor nézi, nincs-e benne valami gázos dolog.

12. J.B. (válaszként erre: 11. - J.B.)
2010. jún. 15. 08:27
Javítva: "Spybot search and Destroy"
11. J.B.
2010. jún. 15. 08:26

Tapasztalataim szerint:

- NOD32 nem mindent ismer fel, részemről az Avast-ot ajánlanám (NOD-os gép lassú volt, vírusirtó napi frissítésű, nem jelzett semmit. Avast fel, 15 vírustalálat)

- Skype-ban a beállításoknál letiltani az extrakezelőt, a "callto" link társítást

- messenger: JAJJ! HA muszáj, a sima windows messengert használom, nem a Live-ot. Valamivel biztonságosabb, nem engedi be a sok "szemetet".

- Vírusirtó mellett ajánlott egy kémprogram-keresőt is futtatni. Erre ajánlom a "Spybot serch and Destroy" programot.

10. sexytaxi (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2010. jún. 15. 01:25
Sőt! Én a Skype programmal való gondot el sem tudom hinni, főleg aktív NOD 32-vel párban: csak az MSN tud ilyen "csodákat művelni"... ;-) :-( Csökkentett üzemmód, nagyon gyors jelszócsere, ami teljesen új és "erős" legyen... Jahhh, és a Mozilla megjegyzi a jelszavakat, tehát két kattra (double click) beléptet a gépen, tehát arra is vigyázni kell, hogy melyik gépen használod az MSN-t, és ki tud még hozzáférni... Jelszócsere min. 3 havonként! Üdv! :-)
2010. jún. 15. 00:31
Nem mindenki :)
2010. jún. 15. 00:17
ja értem, holnap reggel. hát amennyi idő alatt begépelted ezt, azalatt kb 3x meg tudtad volna változtatni a jelszavad.
7. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Berbooo)
2010. jún. 15. 00:15
a skype-on csodálkozom, mert ez a kellemetlenség általában msn-en terjed, de sikerült megváltoztatni a jelszavad, ahogy írtam?
6. Berbooo (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2010. jún. 15. 00:14

ő ezt meg teszem csak holnap reggel :)

amugy a részletek :

skypon a nővérem ismerősének a gépe kuldte, ami valahogy át ment a z msn re és most ha bejelentkezek az msn be akkor csak kuldi mindenkinek de én nem tudok beszélgetést inditani

ahh

szörnyő

2010. jún. 15. 00:05

először lépj ki az msn-ből teljesen, majd a login.live.com oldalon lépj be az azonosítóddal, és változtasd meg a messenger jelszavad.


ha ez nem segít, próbáld meg ezt: [link]


ha ez sem, a nod32-őt kell lefuttatni, de szigorúan csökkentett módban.

(minden programot bezársz, kinyitod a nod32-őt, kézzel frissíted, újraindítod a gépet, és alighogy újraindul, vadul nyomkodod az F8 gombot, amíg meg nem jelenik egy olyan fekete-fehér képernyő, amin lehet csökkentett mód-ot választani. ekkor betöltődik egy "minimál" windows, és itt kell elindítani a nod-ot és teljes keresést végezni.)


de elsőre lehet, hogy már a jelszó megváltoztatása is segít.

2010. jún. 15. 00:01
:( én nem akarok se ujj gépet se ujj vindowst csak vissza akarom kapni az msn-emet :(
2010. jún. 14. 23:54

Höhöhö. Szívás, nekem is volt ilyen. Sajnos nem tudom, hogy lehet megszabadulni tőle, de annyit biztos, hogy bárhol máshol az msn azonosítóddal belépni nem szabad, csak a programban...én pl. ellenőriztem egy program segítégével, hogy ki tiltott le, tuti akkor töltött le nekem valamit.


Én se tudtam tőle megszabadulni, ez bizony valami ócska vírus, azóta új gépem van(nem emiatt, alaplaphiba).

2010. jún. 14. 23:50
sos please !!!!! valami uralja a gépemet, a nod 32 nem talál semmit. irányítja az msn-t és a skypot és egy bizonyos hi5-images re mutató linket küld minden ismerősömnek msn-en és skypeon. engem pedig kidob az msn ből S.O.S
2010. jún. 14. 23:50
Sos please ! valami uralja a gépemet, a nod 32 nem talál semmit. irányítja az msn-t és a skypot és egy bizonyos hi5-images re mutató lin

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook