Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek! Tb gondok... :-/ fórum

Segítsetek! Tb gondok... :-/ (beszélgetős fórum)

2008. szept. 16. 12:16

Sziasztok szeretnék kérni tőletek 3 filmet [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Bruce Willis[{[{[/A]}]}] játszik benne.Hol lehet letőlteni régi filmeket.legyetek szivesek meg irni vagy ha valakinek meg van felrakni.A film cimei:


Billy Bathgate / bruce Willis

Naplemente /Bruce Willis

Az éj színe / Bruce Willis


Előre is köszönöm

sziasztok

2008. jan. 4. 08:03
a kék könyvvel nem bizti,elvileg baleseti járulékra jogosult csak és baleseti táppénzre,a www.oep .hu n olvastam pár napja,ki van emelve kifejezetten,tehát elvileg fizetnie kell maga után.A dokinál nem kell fizetned csak aláiratják a papirt ha a gép kiadja hogy nem vagy biztosítva,hogy tudomásul vetted,és x összegbe került a vizsgálat,az apeh hajtja be....ezt így olvastam de hogy milyen módon pontosan nem tudom,nem akarlak félretájékoztatni.Ha felhívod a területi oep et megmondják,nekem rendik voltak telefonon.
4. Liza13 (válaszként erre: 2. - Castellina)
2008. jan. 4. 07:36
Igen, eddig én is így tudtam. Csak most április óta nagyon kavarnak a tb körül, és voltak valami változások. Igazából azon parázok, hogy nehogy az legyen jövő héten, hogy tízezrekkel legombolnak. Az nagyon rosszul esne... :(
2008. jan. 4. 06:53
de 300ft-ot mindenképp fizetsz!
2008. jan. 3. 18:36
Az alkalmi munkavállaó után a dolgoztató fizeti a Tb járulékokat a közteherjegy beragasztásával. Így te Tb ügyileg fizetve vagy. A kis kék alk munkváll kiskönyvedet ha elolvasod, akkor ott tájékoztatnak, hogy hány ft -os bélyeg után milyen ellátásban( többnyire alapellátásban) részesülsz. Nyugodtan mehetsz dokihoz.
2008. jan. 3. 18:31
Sziasztok! Gondoltam hátha tudtok tanácsot adni. Mostanában teljesen le vagyok maradva tb ügyileg... Tavaly augusztusig munkanélkülin voltam, azóta alkalmi könyvvel dolgozom. Most hallottam valami olyasmit, hogy nekem kéne magamnak a tb-t fizetni, különben nem lesz ingyenes az orvosi ellátás. Persze én erről nem tudtam... :) És az lenne a gondom, hogy jövő hét végére be vagyok jelentve nőgyógyászhoz. Ha hét elején be tudnák menni intézkedni tb ügyben, szerintetek akkor is kell majd a dokinál fizetnem? Vagy amúgy sem kéne? Egy kicsit most ki vagyok akadva. Szerintetek mi a helyzet ilyenkor? Bocsi hogy ilyen hosszú voltam...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook