Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan maradjak olyan nő, aki nem adja olyan könnyen magát, akiben van tartás! fórum

Hogyan maradjak olyan nő, aki nem adja olyan könnyen magát, akiben van tartás! (tudásbázis kérdés)


1 2
34. semleges (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 11:03
Semennyire nem komoly neki.
33. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 10:57

Hát úgy, hogy ne írj! Nem nyomod a billentyűzetet. Nem formálsz szavakból mondatokat.

Ha meg egyáltalán felmerül a kérdés a tartás kapcsán...nem is értem, ne haragudj, vagy belülről fakad, vagy sehogy.

2020. márc. 28. 10:52

Szia!

Sokat gondolkodtam mit tanácsoljak neked és nem tudom de azért az én esetem hátha segít. Személyesen ismertük egymást volt is közöttünk szimpátia, flört, az élet úgy hozta hogy nem tudtunk talàlkozni ezért levelezni kezdtünk Messengeren(ő javasolta) nagyon jó volt majdnem minden nap órákig beszélgetünk, sokat poénkodtunk teljesen rá voltam katanva, magányos voltam és csak ő volt akivel beszélgettem, már alig vártam hogy írkáljunk. Aztán egy idő után észrevettem hogy mindig csak én írok ő meg csak vállaszolgat, de azért írtam neki csak ritkábban mindig arra vártam hogy majd ő ír de persze nem írt és én nem bírtam tovább és írtam, már teljesen függő voltam. Én mindig kérdeztem mik történtek vele meg az életéről és hogy jól van e stb. de mindig csak röviden válaszolt és ő sohasem kérdezte meg velem mi van és hogy vagyok, kezdtem egyoldalunak érezni, pedig az elején nem volt ilyen érzésem. Ha valami fontos dologról beszéltünk ami velem fog történni, később nem kérdezte meg hogy az hogy sikerült, és ami vele történt azt is úgy kellett belőle kihúzni, sokszor este beszélgetünk és írta hogy álmos megy lefeküdni pedig nem volt késő (én persze reggelig is beszélgettem volna vele). Bennem is felmerült hogy nem írok mert ha nem vezet sehová a dolog én nem fogok erölködni de én sem kérdeztem rá féltem hogy ha nemet mond még ez sem lesz és még magányosabb leszek,de így folytatni sem akartam ezért nem írtam, és ő sem, rossz volt de akkor sem írtam, biztos voltam benne hogy nem fog írni,de abban is hogy én sem (de szenvedtem). És képzeld írt, majdnem egy hónap múlva, de semmi mért nem beszéltünk ilyen sokáig vagy ilyesmi, azt mondta unatkozik. Utána még egy párszor írt mert én már nem írtam de üres semmitmondó beszélgetések voltak. Most ott tartok hogy fél éve nem beszéltünk és a hoxan irkálok helyette pótcselekvésként.

Mégis azt mondom neked kérdezél rá jobb megoldás nincs és nem biztos hogy a te eseted is így alakul. Sok szerencsét!

Bocs hogy hosszú lett.

31. zsofi_876 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 27. 10:11

Te írtál neki utoljára?

Leveleztek vagy chateltek?

Ha utóbbi, akkor lehet, hogy csak nem ér rá.

De én is azt vallom, ha érdekel valaki, akkor legalább egy mondat erejéig jelentkezem.

30. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 23:17
Jól teszed ha tényleg érdekelnéd akkor menne ez lazán.
2020. márc. 26. 21:57
Két nap pipa. Borzasztó érzés. Tudom, hogy gáz amit csinálok, de inkább most szenvedjek.
28. BorosTyánka (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 10:04
Itt a válasz.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Zsofi_876)
2020. márc. 25. 10:01
Na ez remek ötlet :) Írok minden nap valamit, amit nem küldök el!
26. zsofi_876 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 09:59

Szerintem még olyan képlékeny, hogy ha neked szenvedést okoz a hiánya, akkor ne taktikázz, írj neki.

Lehet, hogy pont azzal kelted fel a figyelmét, hogy tetszik neki az írásod.

Nem könnyű így, hogy nem sokat tudsz róla.

Abban nincs semmi, ha érdelkődő vagy. Legalább kiderül, ő hogy áll hozzá. Ha meg továbbra is passzív, akkor úgyis megelégeled és nem keresed majd.

(én anno csináltam olyat, hogy írtam leveleket, amiket sosem küldtem el. :) nekem segített)

2020. márc. 25. 09:56

Hogy maradj olyan, aki nem adja könnyen magát??? ....hát ne add könnyen magad, legyen benned tartás.

Látod, tudod te magadtól is! :)

2020. márc. 25. 09:52
Hát lehet nem véletlen. De én most itt amúgy arra voltam inkább kíváncsi, hogyan bírhatnám ki hogy ne írjak neki amikor nekem egyébként minden gondolatom körülötte forog. Le akarom állítani magam, mert lehet feleslegesen töröm magam.
23. zsofi_876 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 09:33

Ja, értem.

Azt hittem, hogy egy fórumon kezdtetek el beszélni, és úgy indult.

Tegnap kiírt valaki egy kérdést, ami teljesen illeszkedik ezzel, úgy gondoltam, hogy az is a tiéd. :)


De ha a találkán elérhetőséget cseréltetek, annak csak volt valami oka. Most ő írt utoljára?

Nekem sok éve volt egy hasonló sztorim, szimpátia, talán kis flört is. Leveleztünk, de olyan semmilyen volt. Sosem éreztem azt, hogy nagyon érdekelném.

Nem kérdezgetett nagyon, inkább magáról mesélt. Aztán egyre inkább ellaposodott, és hagytam. Nem írtam, ő sem.

Szóval ha ilyen érzésed van, az nem lehet véletlen.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Zsofi_876)
2020. márc. 25. 09:14
Melyik másik fórumon :O ??
2020. márc. 25. 09:14
Nem a neten ismertem meg. Találkoztunk személyesen, de nem egy randi keretében. Innen indult a levelezés is. Nem vágyom nagy romantikus nyálas körmondatokra tőle, nem az a típus vagyok- és ő sem. Csak tudni szeretném én is érdeklem-e őt vagy sem. Elbizonytalanodtam, de direktben nem szeretném nekiszegezni ezt ezért gondoltam erre a kis csendre.
20. zsofi_876 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 09:01

A másik fórumon is kérdeztünk, arra is válaszolj! :)


Ha jól értem, egy netes felületen ráírtál valakire, aki a fotói alapján szimpatikus.

Ő meg válaszolgat, de nem érzed azt, hogy hű, de lelkes lenne.

Nem lehet, hogy foglalt és azért nem csap le a lehetőségre?

19. globus (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 08:59

Levélben írhat ám bármit. Bőven van ideje megfogalmazni, romantikus idézetek, szerelmes szavak, nyáltenger. Lehet, hogy valóságban meg sem tud mukkanni, vagy kapa áll ki a szájából :) Bár, az is igaz, van egy mondás, soha ne szeress bele valakinek a hangjába!

Csakis személyes találkozás után döntsd el, hogy tetszik-e vagy sem.

2020. márc. 25. 08:55
Köszi mindenkinek, kicsit nevetségesen fogalmaztam valóban, ezért gyerekesnek tűnhet ez az egész. És nem írtam le a lényeget, hogy igazából én úgy érzem én viszem ennek a levelezésnek a fonalát. Ha nem kérdeznék semmit, nem lennék érdeklődő, akkor lehet nem is írna utána ő többet és elhalódna ez a dolog. Akkor viszont halódjon! Mondjuk én szeretném ha lenne ebből valami, de nem akarok futni utána.
17. toffifie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 00:47
Nagyon jó a levelezés, és nagyon izgalmas is. Azonban pár levél után a legtöbben már telefonszámot cserélnek, ha úgy érzik van közöttük valami kémia. A telefonálás esetében sok minden kiderül. Nem lehet a kimondott szavakat kitörölni, ott a hangsúly, hogyan beszél hozzád a másik. Ezen kívül kiderül az is, hogy egyedülálló-e, vagy sem, mert ha csak bizonyos időben elérhető, de mondjuk este, hétvégén nem, akkor bizony más is lehet a képben. A munkaidő nem játszik, mert sok helyen nem lehet telefont használni. Közben mehet még a levelezés is, mert annak is megvan a maga izgalma. ( Nekem is van elmentve levelezésem, amit sok évvel ezelőtt ejtettem meg :)) Aztán, ha azon is túl vagytok, akkor jöhet a találkozás, ami után nem tudom hogyan fogsz taktikázni, ha már most ezen töröd a fejed. Ahogyan a többiek is írták, nem jó a másikkal játszani, mert fordítva is elsülhet. Arra is gondolhat, NEKED nem fontos Ő, ha nem írsz neki több napon keresztül, és ezért más után néz. ;)
16. Lianax
2020. márc. 25. 00:18

Fordítva is vissza sülhet,ha bele gondolsz.

Ő rád ír, és hosszabb ideig nem válaszolsz,joggal gondolhatja rólad hogy számodra ő nem elég fontos.illetve csak akkor irsz neki amikor neked van rá szükséged,de fordítva már nem számíthat rád.Ez a jatszma nem jó ötlet ha jól kijottök egymással.A bizalom kialakítása idő és épül,lassan ki alakul. Nem ezzel fogod megtudni mennyire szamithattok egymásra.Sokkal inkább a kölcsönös figyelem ami némi kèpet mutat.

15. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 25. 00:10
Gyerekes ez így.
14. fidel (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 22:37
ugye Te már nem kamasz?
13. vivo44 (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2020. márc. 24. 22:23
:-))))
12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 22:17

Jajj, hát már egy levelezésre sem vagy kapható? Egy kezdődő levelezésben is kelleted magad? :D


Ez igen! Ezt nevezem tartásnak!:D

11. vivo44
2020. márc. 24. 22:11

Ha rájön a pasi, hogy játszmázol, próba elé állítod, te sem csodálkozz, ha valami huncutságot kitalál.

Szerintem butaság emberek gondolataival, akár érzelmeivel is játszani, csupán kedvftelésből.

10. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 22:09

Egy csírájában lévő levelezgetésnél miért kell elvárni, hogy már egyből fontos legyél a másiknak?

Az majd idővel kialakul és megérzed magadtól is, nem próbatételek árán kell rájönni.

2020. márc. 24. 22:04

Én ha az ismerősöm, barátom (nem csak pasi) nem ír, jelentkezik 3 napig akkor ráírok, pedig nem akarok semmi olyat tőle.

Ezeket a játékokat sosem értettem, mert ha kibírod, hogy 10 napig nem írsz neki, lehet, hogy a pasi 5.-ik napon keres mást aki nem tűnik el, szórakozik vele.

Vagy amit Gyöngy is mond....

2020. márc. 24. 22:03
Minek ez a játszmázás? Majd elválik, mennyire vagy neki fontos, most fél évig úgyis csak levelezni, virtuálisan beszélgetni lehet.
7. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 24. 22:01
Mióta levelezgettek?
2020. márc. 24. 22:00

A címnek nem sok köze van ahhoz, hogy nem írsz neki.

És mi lesz, ha ő közben keres, te meg nem válaszolsz?

Majd megírod neki 10 nap után, hogy próbára tetted?

Annak nem biztos, hogy jó vége lesz...

2020. márc. 24. 21:57
Hát attól még messze állunk, hogy ágyba bújjunk. Itt most arról van szó inkább hogy szeretném tudni mennyire komoly a dolog. Ha nem írok megkérdezi-e egy idő után jól vagyok, vagy mi a helyzet stb... Ez annak lenne a jele, hogy fontos neki a kettőnk között kialakult beszélgetés. De nem tudom, hogyan bírjam ki hogy ne írjak neki amikor full rá vagyok pörögve a témára.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook