Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek mit tegyek? fórum

Segítsetek mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
32. 8ee31e318f (válaszként erre: 31. - Lemyke)
2009. júl. 23. 20:15
azert az nem baj ha nem vagy vele non stop ;)
31. Lemyke
2009. júl. 15. 23:50
köszi már én is kezdek rájönni de még nagyon hiányzik és még mindig szeretnék vele lenni
30. 8ee31e318f (válaszként erre: 29. - Lemyke)
2009. júl. 13. 07:46
fiatal vagy meg. szerintem tutira nem o a nagy o. es nem nala fogsz kikotni. mire igazi felnott no leszel, sokat fogsz meg tapasztalni, es remelhetoleg nem tul keson meg fogod talalni az igazit is :)
29. Lemyke
2009. júl. 11. 18:47

Ja és még anyit,hogy miután szakítottunk egyszer voltam nála és(akkor ugye már volt barátnője)akkor egyfolytában simogatott meg puszilgatott és...nem mondom hogy nem esett jól de azért valamilyen szinten mégis rossz volt.Már csak azt tudni is hogy "nem az enyém".Sokak szerint még szeret engem de én már nem tudom eldönteni.Amikor én ott vagyok nem nagyon megy oda a barátnőjéhez(hozzám se jön oda).És ez már a barátnőjét is zavarja.

Mit gondoltok vissza tudnám még "kapni"??

28. Lemyke
2009. júl. 11. 17:36

Sziasztok.

Én is leírom a történetemet habár lehet hogy itt nem nagyon van helye mivel én még csak 15 éves vagyok és nekem nincsenek hosszú kapcsolataim de remélem tudtok segíteni nekem.Szóval a történetem:

Április 25-én szombaton megismerkedtem egy sráccal,Bencével.Nagyon aranyos volt és szimpatikus is.Első alkalom volt hogy találkoztunk és nem nagyon beszélgettünk.Utána 30-án találkoztunk megint és akkor már nagyon jól elbeszélgettünk meg "elhülyültünk".Nagyon aranyos volt mindig odajött hozzám meg odahívott magához.Rengeteget foglalkozott velem pedig gördeszkázni jött ki.Másnapra megbeszéltünk egy találkozót.Találkoztunk és 1-én össze is jöttünk :D.Együtt voltunk másfél hónapot de atzán sajnos nagyon berúgtam és elméletileg(nem enmlékszek rá)lesmároltam egy ott lévó srácot.Akkor még megbocsátott de azán valamilyen oknál fogva nem találkoztunk pár napig.Aztán egyik nap annyit írt msn-en hogy vége.Nagyon sokat sírtam miatta és még most is nagyon szeretem.Azóta úgymond "barátok" vagyunk de nekem ez nem megy.Ja és mint utólag kiderült csüörtökön összejött egy másik lánnyal(szombaton szakított velem) és ha úgy nézzük akkor ő is megcsalt engem de most nem ez a lényeg.A lényeg hogy vissza szeretném kapni de nem tudom hogyan.


Kérlek segítsetek.


Ja és elfelejtettem hogy a mostani csaja nekem régebb óta barátnőm.

2009. júl. 8. 15:13

igazatok van.

nem is jöttem össze senkivel, és nem is akarok elkezdeni egy új párkapcsolatot.

majd jön magától ha akar...

köszi:)

2009. júl. 3. 08:30

Szerintem te már ezt rég eldöntötted....

Nem szereted, de azt gondolod, ha a létbiztonságod és nyugalmad biztosított lesz, az is jobb megoldás, mint a mostani bizonytalan. És ezt meddig bírnád érzelmek nélkül?


Nem kell az embernek beleugrania rögtön egy másik kapcsolatba, csak azért mert nem akar, vagy fél a magánytól. Arra is szükség van, hogy utána jobban megbecsüld a kapcsolataidat.

25. KisTimi1981 (válaszként erre: 24. - 8ee31e318f)
2009. júl. 3. 07:59

Igen, biztosan így van.

SAJNA amig nem tudom magamba letisztáznia adolgokat, addig nem is "vadászok".

24. 8ee31e318f (válaszként erre: 23. - KisTimi1981)
2009. júl. 2. 18:05
szerintem egyszeruen csak arrol lehet szo, hogy most nincs szukseged senkire. szabad vagy, es jo igy. ne eroltesd azt, amit amugy sem akarsz. nem kotelezo ha nem akarod. voltam en is igy hogy tartottam kis szunetet. bar nekem altalaban nem tartott par honapnal tovabb, mig nem kezdtem el vadaszni, egy lezarult kapcsolat utan.
23. KisTimi1981 (válaszként erre: 21. - Estelle)
2009. júl. 2. 16:30

Szia,


SAJNOS hasonló cipőben járunk, engem 3hónapja dobtak ki, 5 év után, közös jövő tervezése közepette.

Én is azt mondom, még hagy magadnak időt, lehet, hogy te már úgy érzed, hogy nyitott vagy, de sajna a szíved még nem tisztult le.

22. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 21. - Estelle)
2009. júl. 2. 15:02
még nem, vagy letisztulva.
2009. júl. 2. 14:01

Sziasztok!

nekem egy olyan problémám van, hogy 3hónapja szakítottunk a volt barátommal, és tényleg úgy érzem h már kihevertem ezt az egészet, de nem bírok igazán pasizni...

több fiú is van akik szívesen összejönnének velem, és én is gondolkoztam már az egyiken, de valahogy azt érzem ha lelkileg már megkaptam, nem kell, és mindenkinél sorra így van....

most egy nagyon rendes kedves gyerekkel ismerkedtem meg, és tényleg úgy álltam hozzá, h milyen jó lenne ha, de egyszerűen nem tudom elképzelni, h járjak vele..

szerintetek mit tegyek?

a volt barátom biztos nem lehet az oka!

20. 8ee31e318f (válaszként erre: 18. - Crystall)
2009. júl. 1. 18:31
ebben csak egy hiba van. nekem tobb baratnom is volt. fuggetlenul mit ereztem iranta, mennyire mely erzeseket taplaltam. tartottam annyira a kapcsolatunk, hogy bar, sosem fogadtam vaksagot (s neha meg ezt is szova tette az aktualis parom) de sosem csaltam volna meg a parom. lehet bennem van a hiba, hogy ugy erzem, ha ezt megtennem sosem tudnek a szemebe nezni tobbet.
19. Niki1 (válaszként erre: 1. - Angyal-61)
2009. júl. 1. 14:48
Arról nem írtál, hogy szereted-e a harmadik személyt.
18. Crystall (válaszként erre: 13. - 8ee31e318f)
2009. jún. 30. 22:18
Én megcsalás és megcsalás között is teszek különbséget. Ha messze tölünk dolgozna a párom de értünk és ezt éreznénk is, mert a topik inditó ebböl mint kiderül már nem sokat érzett, na szóval és ott megcsalna mert elment szórakozni, h kiengedje a gözt vagy kicsit ivott de érzelmileg nem vonzódna a másik nöhöz és továbbra is a mi közös célunk lebegne a szeme elött én túltenném magam rajta. Persze vannak olyanok is akik sportot üznek a megcsalásból de ott bennük van a hiba többnyire ez csak bizonygatás, h kellenek másnak is na de ilyeneknek nem is kéne megházasodni.
17. Kmeli
2009. jún. 30. 21:14
De miért kényszeríted magad egyáltalán arra,hogy érezz valamit,ha egyszer nem így van?Mert az tisztán kitünik a soraidból,hogy baráti érzelmeket táplálsz csupán a "harmadik"iránt,szerelmet nem.Márpedig ha igy van-és nincs ezzel semmi gond,-akkor nagyon "egyszerü"a dolog:fogadd el mint barátot,de őszintén add a tudtára hogy ezenkivül többet nem érzel iránta,és ne áltasd semmiképp.Nem biztos hogy arra van most szükséged hogy férfi legyen melletted,szerintem jobb lenne inkább neked most pasi nélkül,lenyugodni,kitisztulni.Nem kell erőszakkal hajkurászni egy érzést,csak mert úgy gondolod,a másik azt megérdemelné.Ez igy ugysem lenne őszinte.Mert egy picit azt érzem a soraidból,mintha te "hálából"v. "kötelességből" probálkoznál szerelmet érezni ez iránt a harmadik iránt,amiért oly sokszor melléd állt,kitartott melletted,és ő is szerelmes beléd. (de ezt csak én látom igy,lehet h tévedek)Ha viszont netán az anyagi biztonság az,ami motiválna,valahol megértem,de az még nem egyenlő a teljes boldogsággal amit akkor éreznél,ha nem kényszerből hanem ösztönből szeretnél valakit.
16. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Angyal-61)
2009. jún. 30. 20:44
Amit még szeretnék neked javasolni, ismételten elolvasva az írásodat. Nem ártana, ha legalább egy évet hagyod, hogy letisztuljanak az érzelmeidben a régi energiák a kapcsolataid után.A gyermekednek is evvel teszed szerintem a legjobbat, ha most csak vele foglalkozol és magaddal, a lelkeddel.Hidd el sokkal jobb lesz utána az érzelmi életed.
15. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 14. - Angyal-61)
2009. jún. 30. 20:30

Az kevés ha csak az egyik szeret valóban mélyen, mert az nem kölcsönös.

A irásodból egyértelműen az jön le,hogy a rendesebbik srácot te kedveled, de nem szereted, ami kevés ahhoz, hogy ketten boldogok legyetek.

Az ilyen "elfogadós" szeretet egy darabig minimálisan müködik-aztán a lelkimagány veszi át a helyét a szívben.

Ne tedd, mert még ha most biztonságra is vágysz, később keservesen megfogod bánni a döntésedet, mert boldog nem leszel.Ráadásul azt az embert is boldogtalanná teszed, aki viszont valóban szeret.Most kevesebb fájdalommal egyenes és őszinte módón megmondhatod az idősebb férfinak, hogy nem érzel iránta szerelmet, szenvedélyt és ez miatt nem kezdesz vele kapcsolatot. Magaddal szemben is ezerszer jobbat teszel, és vele szemben is egyenes és becsületes vagy.

Nem csaka Te életedet, de az Övét is tönkreteszed, ha most igent mondasz neki.Mert ez semmi más, mint menekülés.Amit irásod alapján Te is érzel.

2009. jún. 30. 20:11

Segítsetek mit tegyek?

Egy néhány sorral szeretném kiegészíteni a kicsit kusza levelemet.Amikor elvesztettem a fejemet és megcsaltam a páromat, akkor a harmadik személy már a háttérben volt. Őt valóban nem engedtem közelebb hozzám, mert ott volt a másik, aki miután a dolog kiderült, csúnyán elbánt velem. Ekkor és még utána kétszer nagyon nagy fájdalmat okoztam a "harmadik"személynek. Belátom én is hibáztam többször, hiszen valószínűleg biztattam is Őt egy kicsit. Mindezek ellenére a mai napig is kitart mellettem, biztat, segít mindenben nagyon korrektül, mindenre talál azonnal megoldást. Azt most is érzem és tudom,hogy mennyire szeret és az is igaz, hogy soha nem engedtem meg neki, hogy ezt bizonyítsa. Egyszer azért már nagyon közel került hozzám érzelmileg, inogtam is rendesem, de akkor még ott volt a másik és sajnos őt választottam. Most már belátom ez nagy hiba volt. Nem akarok soha többet ilyen helyzetbe kerülni, nagyon bánt ami megtörtént, új életet szeretnék kezdeni, a hibákból tanulni és boldogan és biztonságban élni, minden téren. Tudom, hogy nekem kell dönteni,de egy kicsi segítség jól jönne. Igaz a válaszok elég vegyesek, de most úgy érzem kellene még egy esélyt adni magunknak. Őbenne megbízom 100 %-g.

13. 8ee31e318f (válaszként erre: 12. - Crystall)
2009. jún. 30. 18:57

tehat te megbiznal a parodban ha tavol dolgozna toled, es rajonnel megcsalta. igy ertsem?


mert en nem hinnek neki tobbet. aki egyszer megteszi, az maskor is megteszi. tapasztalat. exemnek hittem. csak haromrol tudok, amikor vegleg feladtam, es vege lett

12. Crystall (válaszként erre: 10. - 8ee31e318f)
2009. jún. 30. 18:51
Itt ez egyszeri alkalom volt, ha jól olvastam és lehet a pasi is megtette ott messze csak az sohasem fog kitudódni. Szerintem meg ha közös a cél és erös lenne a kapcsolat ezen akár túl is lehetne lépni.
11. Crystall (válaszként erre: 1. - Angyal-61)
2009. jún. 30. 18:47
Nekem is lenne egy ilyen férfi az életemben de én inkább maradok egyedül a gyerköccel minthogy fiatalon szerelem nélkül éljek. Ismerem magam nálam nem alakulna ki érzelem, söt csak rosszabb lenne idövel. Nem követhetsz el több hibát? Jajj, dehogynem amig élünk ez benne van a pakliban. Szerintem adj idöt magadnak, nem lenne jó belevágni most ebbe a kapcsolatba. Annyi lehetöség van mindig, nem kell elkapkodni, annyira fiatal vagy még, éljetek egy kicsit ketten a gyerköccel és várd ki, hogy alakul tovább, milyen lehetöségeket sodor még feléd az élet, biztos lesz belölük böven.
2009. jún. 30. 18:40
miert van az, ha egy noert megtesz egy pasi barmit, es azon dolgozik hogy jobb legyen neki, es egy kozos jovot epitget, beleszarik a no, es lefekszik a hata mogott fuvel faval. en is igy jartam, es nagyon sok ilyen tortenet van hogy a no nem bir varni, es nem bir a verevel. miert van ez? mondjatok mar el, mert nagyon erdekel.
2009. jún. 30. 18:30
Szerintem hallgass a szívedre! Megpróbálhatod az idősebb férfival, de ha nincs meg az az alapszintű kémia, ami kell egy kapcsolathoz, rosszabbul fogod érezni magad, mint most, és még egy barátot is elveszítesz.
8. 2ac81d25f5 (válaszként erre: 1. - Angyal-61)
2009. jún. 30. 17:40

Ne kezdj senkivel, ahol nincsenek mély érzések a szívedben. Az elfogadás sosem egyenlő a valódi mély érzésekkel.Ne lépj ebbe a csapdába.


Én a helyedben teljesen másfelé mennék.Mindkét férfitől külön.

2009. jún. 30. 17:09

Miért kell minden képpen valamelyik pasi melett dönteni?

Egyedül nem lenne jobb, majd jön a szerelem és vele a tuti pasi, ha itt az idő.

32 éves vagy nem kell leköntni magad egy langyos kapcsolatban, megérteném, ha 50 évesen kérdeznéd ezt.

Ha ketten a gyekőccel nem tudtok megélni a te fizetésedből akkor már más kérdés...

2009. jún. 30. 17:03
Én a helyedben, megpróbálnám a férfival, de megbeszélném Vele, hogy nem ígérsz semmit, de próba szerencse! Lehet idővel beleszeretnél, sosem lehet tudni! Viszont a mai világban nagyon nehéz rendes férfit találni, aki elfogad Téged a gyerekeddel együtt, főleg hogy szeretné is a gyereked! A pároddal meg beszéljétek meg, hogy vége, elveszett a bizalom, és az hogy Te félreléptél, nem biztos, hogy Ő nem-e ment félre kint! Nem könnyű helyzet tudom! Kívánom, hogy jól dönts!
2009. jún. 30. 15:46
Hová lett a fórumnyitónk?
2009. jún. 30. 15:44
Én is úgy indultam az életemnek,hogy -bár nem voltam igazán szerelmes-de éreztem,hogy a párom jó társ lesz,megbízható,lehet vele jövőt tervezni..És hozzámentem!A szívem azt mondta volna,hogy maradjek a szerelmemmel,menjek vissza hozzá,de ő ivott,mindig részeg volt,és az én gyermetegi??(17éves) szívem az okos döntés felé húzott!!Ez 17évvel ezelőtt volt.Lett 3 gyerekünk,éltük az egyszerű,nyugis életünket,és én végig azon agyaltam,hogy milyen lehet egy szerelemmel átszőtt házasság,milyen boldogság lehet az..És a mai napig ez foglalkoztat,és a viszonyunk egyre csak rosszabb lesz..De így döntöttem..És a döntés az mindig a mi kezünkben van!!senki nem mondhatja meg,hogy mit tegyünk!!Ki az eszére hallgat,ki a szívére, de a tévedés-sajnos-mindig benne van a pakliban......
2009. jún. 30. 15:34
csak egy szerintem fontos dolgot nem emlitettél, mit mond a szived, érzelmileg kihez kötödsz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook