Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsetek légyszi! Egy kreatív, vicces, rövid kis történetet kellene írni. fórum

Segítsetek légyszi! Egy kreatív, vicces, rövid kis történetet kellene írni. (beszélgetős fórum)


2010. febr. 20. 12:40
Jó kis történetek, köszönöm szépen nektek is! :D
2010. febr. 19. 15:36

Vannak olyan napok, mikor semmi nem jön össze. Az ember csak ül, töri a fejét, hogy mit is kéne kezdenie önmagával, de nem jön az ihlet hiába várja.

Bámul ki az ablakon. Kinn persze minden könnyebb. A galambok vígan repkednek,nem is sejtik, hogy a macskák árgus szemekkel figyelik őket. Gyerekek labdáznak a füben, s akad olyan is, aki csak bámuja az égen suhanó repülőgépeket a fűben gubbasztva. Pattan a labda, vidáman ugatnak a kutyusok... egyszer csak hatalmas puffanás hallatszik. Hirtelen pattanok fel a székről, szaladok az ajtóhoz, nézem, vajon mi lehet? Kikukucskálok a lyukon, és látom ám, hogy a szomszéd néni egy hatalmas értelmező kéziszótárral püföli a szomszéd bácsi fejét! Aztán előkerül egy cipő is, a néni azt is a férjura után dobja. Becsapódik az ajtó. A bácsi szomorúan bámul maga elé. Felpillant a lépcsőházi üzenőtáblára, amin egy mosolygós politikus ígéri, hogy jövőre jobb lesz.

Hát igen,jövőre talán az ihlet is megjön. Mert bizony, vannak ilyen napok...

27. c7a878c6b5 (válaszként erre: 26. - Sexton)
2010. febr. 19. 14:31
:)))))))
26. Sexton
2010. febr. 19. 14:29

Mikor NAP fel kelt,már kezdett eluralkodni rajtam a félelem. Igaz, egy féléve készültem a mai vizsgára, mégis úgy éreztem nem fog sikerülni. Most azonban nincs visszaút, el kell indulnom. Felöltöztem, aztán irány az AJTÓ! Mikor kiértem az utcára és elindultam a járdán, egy GALAMBOT pillantottam meg a fejem fölött. Azt akartam, hogy minden tökéletes legyen, ezért nagy ívben kikerültem-első a biztonság! Ezután az égre meredtem, egy REPÜLŐGÉP szállt fel éppen;szeretem a repülőket, szabadabbnak érzem magam ha valami repülő dolgot látok. Ez az érzés azonban hamar elmúlt, mikor tompa fájdalmat éreztem a tarkómon. Két gyerek rúgta oda a LABDÁT, "véletlenül". Most nem volt kedvem kiabálni, így egy vállrándítással elintéztem a dolgot. Csak a vizsgára szabad koncentrálnom! Tovább gyalogoltam, még 20 perc, sietnem kell. Megszaporáztam hát a lépteimet, szinte már futottam. Kis idő múlva különös hangra lettem figyelmes, mintha valaki követne. Megálltam hátrafordultam, egy kisebb KUTYA volt az. Vicsorgott rám. Gondoltam odahívom magamhoz hátha megbékél és nem követ tovább. A füttyentésemre megugrott,egyenesen a CIPŐM felé. Belém csimpaszkodott! Legalább öt percbe telt mire sikerült leráznom magamról. Innentől végig sprinteltem a suliig. Végre itt vagyok. Felrohantam a terembe. Kb. 10 percet késtem. legalábbis a TÁBLÁRA írt számok, és a tanár rosszalló pillantása alapján. Levágódtam az első sorban lévő SZÉKEK egyikére. Aztán megkaptam a tesztlapot. Mikor tudatosult bennem hol is vagyok vadul kutatni kezdtem a SZÓTÁRAM után.Hál'istennek ezt nem hagytam otthon! Az írásbeli egészen jól sikerült. Még a szóbeli is ment volna, ha nem szakít félbe az a nyavalyás MACSKA! Az utcáról jött a hang, mint mikor valakit kínoznak. Félelmetes volt,teljesen lefagytam és nem tudtam több szót kinyögni...

Most itthon ülök és az eredményre várok. Drukkoljatok hogy sikerüljön!! ;)

25. marcsix (válaszként erre: 22. - Puritan)
2010. febr. 19. 14:24
:D Nagyon jóó :)
24. andy332488 (válaszként erre: 22. - Puritan)
2010. febr. 19. 14:21
Érdekes! :S :S :S
23. c7a878c6b5 (válaszként erre: 22. - Puritan)
2010. febr. 19. 14:17
Tényleg FELNŐTTESEBB! Gratulálok!
22. puritan (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 19. 14:14
11 unalmas szóval kellett rövid történetet írnom, de semmi értelmes nem jutott eszembe. Elképzeltem, vajon a galambszar megmarad-e a repülőgépen, aztán rájöttem, a galambok nem is repülnek olyan magasra, meg tán lassabbak is, vagy ha felrepülnének, ott a magasban nem is szarnának. Persze még itt lent a kifutópályán is leszarhatják, vagy a hangárban. Már ha bejut oda egyáltalán egy galamb. Ha én lennék a hangár gondnoka, nem felejteném nyitva az ajtót, galamboknak, kutyáknak, macskáknak, de még a szerelőknek sem, ülnek eleget a repülőgép alatt a székükön, bámulják a táblát, mikorra vannak beosztva, közben arról álmodnak, hogy ők a pilóták, repülnek a Nap felé, a szótárukban nem szerepelnének olyan szavak, hogy olajfoltos overall, acélbetétes cipő, csavarkulcs. Nem volna a felhajtóerő magas labda.
21. c7a878c6b5 (válaszként erre: 19. - Marcsix)
2010. febr. 19. 14:13
Ügyi vagy! Lehet ezt sokféleképp!
20. andy332488 (válaszként erre: 19. - Marcsix)
2010. febr. 19. 14:07
Jó kis történet ez is, köszi! :D
2010. febr. 19. 14:03

Bocsánat az ajtó kimaradt:


Nagyon szeretem a kihívások, ezért REPÜLŐGÉPpel elrepültem Németországba egy sakkversenyre. Magasabban repültem mint a GALAMBok. Vittem magammal SZÓTÁRt, mivel nem tudtam németül. Nem is csomagoltam semmit, csak egy nadrágot, egy CIPŐt, és egy felsőt. Ja és a kabala plüss KUTYÁmat, meg a macskámat, ami egy LABDÁt fog a kezébe. Bíztam benne, hogy szerencsét hoznak. Leszállt a gép, és negyed óra alatt odaértem a versenyre. Beléptem az AJTÓN és mikor megláttam a fekete-fehér kockás TÁBLÁt, majdnem rosszul lettem. Hamar rámkerült a sor, leültem a székre és játszottam. Játszottam az ellenféllel. Nagyon erős ellenfélnek bizonyult, de a kabaláim meghozták a szerencsémet. :))

18. marcsix (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 19. 14:02
Nagyon szeretem a kihívások, ezért REPÜLŐGÉPpel elrepültem Németországba egy sakkversenyre. Magasabban repültem mint a GALAMBok. Vittem magammal SZÓTÁRt, mivel nem tudtam németül. Nem is csomagoltam semmit, csak egy nadrágot, egy CIPŐt, és egy felsőt. Ja és a kabala plüss KUTYÁmat, meg a macskámat, ami egy LABDÁt fog a kezébe. Bíztam benne, hogy szerencsét hoznak. Leszállt a gép, és negyed óra alatt odaértem a versenyre. Mikor Megláttam a fekete-fehér kockás TÁBLÁt, majdnem rosszul lettem. Hamar rámkerült a sor, leültem a székre és játszottam. Játszottam az ellenféllel. Nagyon erős ellenfélnek bizonyult, de a kabaláim meghozták a szerencsémet. :))
17. c7a878c6b5 (válaszként erre: 10. - Puritan)
2010. febr. 19. 13:50
Az, mivel olyan szavak vannak összeválogatva. De, ha tudsz FELNŐTTESEBBET akkor várju! Mindenki örülne neki.
16. c7a878c6b5 (válaszként erre: 9. - Andy332488)
2010. febr. 19. 13:49
Szívesen! Örülök neki! A másik is nagyon szép!
15. marcsix (válaszként erre: 14. - Andy332488)
2010. febr. 19. 13:47
nincs mit :))
14. andy332488 (válaszként erre: 13. - Marcsix)
2010. febr. 19. 13:45
Aranyos, köszi szépen! :D
2010. febr. 19. 13:44
Egy reggel, mikor iskolába indultam, ez történt velem. Korán keltem, akár csak a NAP, leültem a asztalhoz a SZÉKre, és megreggeliztem. Ezután elindultam az iskolába. Kiléptem az AJTÓn és eszembe jutott, hogy a papír REPÜLŐmet a párnám alatt felejtettem. Vissza szaladtam érte és betettem a táskámba. Elindultam gyalog az iskolába. GALAMBok repkedtek az égen. Egyszer csak azt látom, hogy szalad egy KUTYA, kerget egy MACSKAt, a macska pedig egy LABDA után szaladt. Vicces volt nagyon. Beértem az iskolába, akkor vettem észre, hogy nem egyforma CIPŐ van rajtam. És még a SZÓTÁRT is elejtettem a nagy csodálkozásnak köszönhetően. Az első órán a tanítónéni azt a feladatot adta, hogy egy mulatságos, vicces történetet rajzoljunk a TÁBLÁRA. Én a ma reggeli történetet rajzoltam le.
2010. febr. 19. 13:43
Még valami ötlet..???
11. andy332488 (válaszként erre: 2. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 13:41

Hát, nagyon úgy néz ki, hogy nem tudom egyedül megoldani, mert hiába gondolkodtam annyit rajta, hogy megfájdult a fejem, akkor se tudtam semmi értelmeset kitalálni!!! :( :( :(

A nyáron írtam egy regényt, erre viszont nem tudok írni egy pár mondatos sztorit. Érdekes, mi? :(

10. puritan (válaszként erre: 5. - C7a878c6b5)
2010. febr. 19. 13:40
Ajjajj. Ez amolyan alsó tagozatos fogalmazásra hasonlít leginkább.
9. andy332488 (válaszként erre: 5. - C7a878c6b5)
2010. febr. 19. 13:39
Köszi, ez tetszik! :D
8. c7a878c6b5 (válaszként erre: 7. - 9925394c3b)
2010. febr. 19. 13:39
Csak rá kelln nézni a szavakra, és adja magát a történet. Köszi!:))
7. 9925394c3b (válaszként erre: 5. - C7a878c6b5)
2010. febr. 19. 13:35
ez, de jó!
2010. febr. 19. 13:34
Ennyi! Hű, micsoda agymunka volt!
2010. febr. 19. 13:34
A tanár néni a tábla előtt feleltetni készül. Székein ülve a sok gyerek feszülten figyel. Nyílik az ajtó, belép Peti, aki repülőgéppel jött haza nemrég. Ekkor egy galamb röppent az ablakpárkányra. Előkerült a szótár, és a pálca. Az első felelő csak a cipőjét bámulta, második a napot. Így megunta a tanító néni a feleltetést, és mivel verőfényes napsütés volt odakint, ínkább kimentek fogócskázni. Úgy játszottak , mint a kutya meg a macska, előkerült a pöttyös labda is.
4. Burkuska (válaszként erre: 1. - Andy332488)
2010. febr. 19. 13:29

Hajrá,mi ebben a nehéz?

Sok sikert!

2010. febr. 19. 13:29
egyedül
2010. febr. 19. 13:28
Kicsit járasd az agyad és szerintem menni fog egyedól is.Bocsi nem sértés csak szerintem egy magad is megtudod oldani.
2010. febr. 19. 13:27

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Egy kreatív, vicces, rövid kis történetet kellene írni, amelyben szerepelnek a következő szavak:

tábla, szék, ajtó, repülőgép, galamb, szótár, cipő, Nap, kutya, macska, labda...

Akinek van kedve kreatívkodni egy kicsit, az nagyon szépen kérem írjon!!! Fontos lenne!!!

Várom az ötleteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook