Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek ki mivel mossa ki a szines ruhából a vörösbor foltot a só nem vált be fórum

Segítsetek ki mivel mossa ki a szines ruhából a vörösbor foltot a só nem vált be (tudásbázis kérdés)


7. Alexa77 (válaszként erre: 6. - Yulcsy)
2010. febr. 5. 20:30
Azóta, hogy gyerekem van nélkülözhetetlen ez a szer. Semmi más ki nem szedi monduk az alma-sütőtök papit és hasonlókat.:-)
6. Yulcsy (válaszként erre: 2. - Alexa77)
2010. febr. 5. 10:15
Én is erre esküszöm, gyönyörűen kiszedi!!
2010. febr. 4. 22:12

Van már valami hasonló fórum..

Én az Amway folttisztító spray-re esküszöm. Azzal befújni a foltot, majd bedobni a ruhát a mosógépbe.

Ez a szer szinte mindent kihoz. Ha esetleg elsőre nem, másodjára tuti!

4. levendula6 (válaszként erre: 3. - C1e9612cd3)
2010. febr. 4. 22:09
Foltra folt. Ez jó. :)
2010. febr. 4. 21:32
nekem annó a textílipari ismeretek tanár azt mondta, hogy a vörösbor foltot, ha leöntöd (ahhoz monjuk még frissnek kell lenni a foltnak) fehérborral, akkor nem marad meg a plecsni. Volt, mikor borkóstolón teszteltem, és bejött a módszer.
2010. febr. 3. 14:41
vanish oxi action intelligence, színes ruhákhoz való (lila a flakonja) Ha az nem viszi ki, akkor csak az ecetes olló....
2010. febr. 3. 14:40
Segítsetek ki mivel mossa ki a szines ruhából a vörösbor foltot a só nem vált be

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook