Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Segítsetek, kétségbe vagyok esve, lehetek terhes? fórum

Segítsetek, kétségbe vagyok esve, lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
147. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 146. - 1ecc381eb1)
2013. jún. 7. 17:38
Köszi,kedves vagy:)
146. 1ecc381eb1 (válaszként erre: 145. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 7. 17:33

Szia!

Voltam már én is hasonló helyzetben, szóval sejtem hogy min mész keresztül... Én egy szimpla haspuffadásból kikombináltam azt fejben, hogy terhes vagyok, majd szépen sorban produkáltam a többi tünetet is, hasszurkálást, mellfájdalmat, hányingert. És persze nem voltam terhes :) Szóval ilyenkor hihetetlen, hogy az emberi agy mire képes, én simán már csak a gondolattól produkáltam a tüneteket.

Szóval ne aggódj, picit próbálj a hétvégére megnyugodni amennyire lehetséges, koncentrálj arra hogy jönnek anyudék és tök jó hogy együtt lehettek!

Aztán majd ha ők hazamentek, majd akkor tesztelj egyet, de reméljük addigra meg is fog jönni :)

2013. jún. 7. 17:11

Én is gondolkodtam rajta hogy veszek,de aztán eszembe jutott hogy vasárnap jönnek anyumék,idén először,és ha rosszul alakul a teszt eredménye,tönkretenném az egészet.

De mit gondoltok,hülyeség amit írtam a beágyazódásról?:(

144. spinneli (válaszként erre: 142. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 7. 17:07

Ha holnap nem jön meg, vegyél egy tesztet és kész.

Ilyenkorra,a legolcsóbb gagyi is kimutatja.

2013. jún. 7. 16:55
Azt tudod,hogy az állandó stressztől is késhet.Szóval én meg sem lepődöm,ha nem jön meg neked holnap. :)
2013. jún. 7. 16:49

Na meg van a következő agyrémem.

Remélem valaki még bírja idegekkel amit művelek,és ír nekem.Lehetőleg a bántó hozzászólásokat mellőzzük.

Szóval csak úgy véletlen eszembe jutott - na jó nem véletlen,hanem azért mert már szuggerálom magam hogy vérezzek - ,hogy ha a beágyazódás a fogantatás után 7-9 nappal történik,akkor az pont akkorra esett,mikor fájtak a melleim és szurkált a hasam :( És ezek a tünetek el is múltak 1-2 nap alatt,azóta se érzek semmit,ami arra utalna hogy holnap megjön :(

Óóóóóóóóóóóó! :(

141. spinneli (válaszként erre: 140. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 7. 10:26
Nincs mit, remélem úgy alakul, ahogy szeretnéd.
140. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 138. - Spinneli)
2013. jún. 7. 09:57

Most már kezd egy kicsit irritáló lenni ez a pszichológus téma.

Nincsenek olyan problémáim,amit egy ilyen orvosnak kellene kideríteni.

Szimplán magányos vagyok,kisebbségi komplexusom van-állítólag ok nélkül-,apakomplexusom,és irtózom az orvosi beavatkozásoktól,pl. tű,szike,csövek az emberbe,stb.

Elmegyek én az orvoshoz,ha csak megvizsgál,vagy esetleg nőgyógyász,EKG,ilyesmi.Csak ne akarjanak semmit belém szúrni,rakni,vágni...

Ennyi a problémám,és ezekkel tisztába is vagyok.

A kiváltó okokkal is.

Szóval ennyi.Köszi!

139. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 137. - Bihter85)
2013. jún. 7. 09:48

Igen,egy kicsit elcseszték a kedvem.

De már jobban vagyok,úgy néz ki,hogy hétvégén jönnek a szüleim :) Egy évben 2-szer látom őket :(

És igen,elvileg holnap,vagy max. vasárnap kellene hogy megjöjjön!

Puszii :)<3

138. spinneli (válaszként erre: 137. - Bihter85)
2013. jún. 7. 09:30

Igen, ezért kéne elmennie egyhez legalább.

:)

137. Bihter85 (válaszként erre: 126. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 7. 07:17

Visszaolvastam a hozzászólásokat, ez nagyon rossz, ami ebben hangzik el Szimye!

Bőgtél és selejtesnek tituláltad magad, nagyon kilehettél! Remélem azóta nyugodtabb vagy!

Ahogy elnézem, addig úgysem tudsz hinni abban, h BIZTOSAN NEM vagy terhes, míg meg nem jön, de az már csak egy-két nap ugye?

A szorongás fokának, miértjének a megítélése meg szakember dolga szerintem, azt itt senki nem boncolgathatja, ez itt nem annak a helye!

2013. jún. 6. 19:32

Jól van na,nem bunkóztam én le senkit!

Csak rosszul estek a "nem éppen vigasztaló" válaszok :)

Nem sokat értek ezekhez a dolgokhoz,nincs benne tapasztalatom,talán ezért is vannak rémképeim.

Jó éjt mindenkinek!

135. youlcsi (válaszként erre: 124. - Spinneli)
2013. jún. 6. 18:23

én sem rosszindulatból írtam. leírtam, hogy sztem mi akármit is mondhatunk, úgyis talál okot, ami miatt terhesnek hiheti magát... és hogy szerintem forduljon orvoshoz.

erre én lettem a bunkó. mindegy.

2013. jún. 6. 18:16
Azért hidd el, teherbe sem ám olyan könnyű esni (na ezt jól megfogalmaztam :D). Szóval tuti ha majd rászánjátok magatokat arra, hogy vállaltok kisbabát, próbálkoznotok kell rendesen.De nyugodj már meg! :-D Az eseményutáni bevétele után 10000%, hogy nem vagy terhes!!
133. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 132. - Spinneli)
2013. jún. 6. 16:32
:) :D
132. spinneli (válaszként erre: 131. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 6. 16:28

0,000000000001 % esély, amit az esemény utáni 0 %-ra redukál.

Mi lenne elég?

Ennél már csak akkor lenne biztosabb az, hogy nem vagy terhes, ha hiányoznának a szaporítószerveid.

131. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 128. - Spinneli)
2013. jún. 6. 16:26

De hát kihagytam egy gyógyszert...szóval van esélyem rá.

Ha tudnám,hogy nem vagyok terhes,nem csinálnám a fesztivált.

130. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 127. - 937a2a883a)
2013. jún. 6. 16:23

Megcsinálnám,de 100% hogy nem merném megnézni.

Csak is a férjem jelenlétében tesztelnék,hogy ő nézze meg,aztán ha olyat mutat,akkor ott legyen ha elájulok...vagy nem is tudom hogy mit reagálnék.

129. spinneli (válaszként erre: 126. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 6. 16:23
Szerintem nem baj, hogy leírod a dolgaidat,erre kapsz xyz meglátást, az enyém speciel az, hogy ezzel a kényszeres dologgal mélyebben kell foglalkozni, ennyi.
128. spinneli (válaszként erre: 125. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 6. 16:20

Az, hogy ennyire rettegsz az orvosi beavatkozástól szintén valaminek a következménye.

Ahogy az ennyire eltúlzott, őszintén szólva józan ésszel ennyire esélytelen dolgon való öntúráztatás is.

Valójában te is tudod, hogy nem vagy terhes, nem lehetsz az-akkor mi az oka annak, hogy ennyire kényszeresen hajtod a semmit?

127. 937a2a883a (válaszként erre: 120. - 9ec83ec2fd)
2013. jún. 6. 16:19

Hát lehet megvenné,de nem csinálná meg. :) Én nagyon ideges voltam kb 3-4 éve.Megijedtem,hogy terhes vagyok.Már 1 hetet késett és elmentem venni egy tesztet.De annyira be voltam parázva,hogy nem mertem megcsinálni.Rettegtem attól,hogy pozitívat fog mutatni.Ezért nem csináltam meg rögtön.Aztán amikor újabb 1 hetet késett,akkor megcsináltam nagy sírás közepette és negatív lett. :) Szerencsére...aztán pár nappal utána meg is jött rendesen.

Tudom,hülye voltam.Azóta simán megcsinálom rögtön,de talán azért,mert most már nem esnék kétségbe,ha pozitív lenne,annak ellenére,hogy még nem szeretnék terhes lenni.

2013. jún. 6. 16:12

A másik meg az,hogy senkivel sem tudom megosztani a problémámat,azért írok ide.

200km-re élek a szüleimtől a férjemmel,egy idegen városban,nincsenek itt ismerőseim.

Se anyumat,se a férjemet nem akarok ezzel nyaggatni,már így is idegesek eléggé.

De remélem ti legalább örültök,hogy most megint marha rossz a kedvem,negatívan látom újra az egészet,pedig már-már meggyőztek itt a lányok.

Egyedül vagyok,bőgök.Ez van,úgy néz ki selejtes példány vagyok.

125. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 124. - Spinneli)
2013. jún. 6. 16:00

Mi lenne a mélyén szerinted?

Azt hiszem már írtam a fórum elején,hogy rettegek az orvosi beavatkozásoktól.

Nem tudom,hogy ez miért van,van egy pár emlékem pici koromból,hogy fájtak a szurik,aztán mikor elkezdtem iskolába járni,már ketten sem tudtak lefogni,hogy beadják az injekciót.

Úgy alakult az életem,hogy azóta szerencsére nem kellett átesnem semmiféle beavatkozáson,még csak egy tűszúráson sem.

Talán ezért félek ennyire.

De ha neked más a meglátásod,örömmel várok tanácsot.

És ezért félek most ennyire,mivel tudom,hogy nem tarthatjuk meg,ezért abortuszra kellene mennem.

Semmiféle lelki betegségem,személyiségzavarom nincs,ha a körülmények engednék,lassan saját magamtól akarnék kisbabát,mert az utóbbi 1-2 évben egyre többet jár a fejemben.

124. spinneli (válaszként erre: 119. - Youlcsi)
2013. jún. 6. 15:39

Én nem rosszindulatból írtam.

Ilyen mértékű szorongás nem természetes, valószínűleg több van a mélyén, mint ami elsőre látszik.

123. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 122. - 9ec83ec2fd)
2013. jún. 6. 14:37
:)
2013. jún. 6. 14:22
3 napos terhességet is kimutatnak a mostani tesztek, nagyon érzékenyek.Szerintem egy teszt nincs 1.000.- forint, bár én 3 éve csináltam utoljára. Azért gyógyszertárbab megkérdezheted mennyi, megvenni meg nem muszáj ha nagyon húzós árban van. Egyet elég venned hidd el.
121. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 120. - 9ec83ec2fd)
2013. jún. 6. 13:13

Á,pont azért írok ide,hogy ne az ő fülét rágjam,meg itt jobban megértenek :)

Tesztet nem akarok venni,mert így is 7000 volt az EllaOne,most kellett a fogamra Chlorhexamed,mert ugye begyulladt az ínyem...amit én rögtön terhességi tünetként állapítottam meg :) Azóta olvastam hogy kb ez a 2. hónaptól jelentkezhet.

Na,szóval így fizu előtt nem akarok még azt is venni a nyűgöm miatt,főleg hogy egy darab ugye nem elég...mert az tuti téved...de ha már 2 ugyanazt mutatja,akkor valószínűleg helyes az eredmény.

Egyébként már most csinálhatnék?Úgy gondoltam,hogy ha hétfő reggelig nem jön meg,akkor veszek mindenképpen.Nem korai?

120. 9ec83ec2fd (válaszként erre: 117. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 6. 13:06
Nem vagy terhes! :-)) De figyi, ha ennyire aggódsz, miért nem csinálsz egy terhességi tesztet? Legalább megnyugodnál. Vegyél ma egyet, reggel csináld meg. Lehet már lassan a férjednek kell az a pszichológus! :-D
119. youlcsi (válaszként erre: 113. - Spinneli)
2013. jún. 6. 12:41

én már burkoltan javasoltam... és még én voltam a bunkó.


tudnék olyat írni, hogy tényleg az legyek... lassan kezdem belelátni minden tünetébe a babát :D

118. Bihter85 (válaszként erre: 117. - B8bf0f8c3a)
2013. jún. 6. 12:05

A fejlettebb országokban a pszichológus olyan természetes az embereknek, mint itt a háziorvos.

Mi még nem értük el ezt a szintet...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook