Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? fórum

Segítsetek! Kérlek! Miért kért tőlem időt, ha még el sem kezdtünk járni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. Johh (válaszként erre: 29. - Kiskornis)
2013. márc. 17. 21:58

hú azóta már eltelt kis idő mióta ide írtál :)

megmondom őszintén, el is felejtettem nézni ...

eltelt lassan 1-2 hónap és az illetőm nem keresett :).

Ahogy te is írtad az utolsó mondatodban, hát teljesen egyet értek és miután felfogtam, hogy mi is a helyzet hasonlóan vélekedem. Te kivétel vagy szerintem :)


Nagyon sokáig rossz volt, nem mondom, hazudnék ha azt mondanám, hogy még nem vagyok a hatása alatt. Talán nem is ő miatta vagyok rosszul, inkább azt mondanám, hogy hiányzik egy fajta törödés. Ő rá haragszom, mert sunyi!

60. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 59. - Johh)
2013. febr. 3. 12:32
Sok sikert!:)
59. Johh
2013. febr. 2. 01:40

akinél első lehetnék az meg engem nem érdekel és annak úgyanúgy rossz mint most nekem....

Köszönöm szépen mindenkinek! Tényleg nem éri meg magam hitegetni, köszönöm nektek, hogy bár így ismeretlenül is, de időt szántatok rám és elmondtátok véleményeteket amivel segítettek rájönni, hogy mi is a helyzet. Úgy döntöttem, hogy nem keresem egyáltalán... és túl teszem magam ezen, mert már így is könnyeb valamivel hisz nem éri meg más miatt problémázni....

élem a kis életem majd ahogy mindenki más és ezt úgy veszem mint egy lecke...

naív vagyok, de most már az eszemre fogok hallgatni, még ha nehéz is lesz....

ami nem öl meg az megerősít ...:)

2013. febr. 1. 16:29

Miért kért időt? :D Mert nem akar tőled semmit! De semmit! Azt viszont mind!... lépj tovább.

Nem kellessz neki eléggé... Sose állj sorba olyannál, akinél csak második helyen vagy, mikor máshol meg első lehetnél!

Hidd el, tapasztalat! Én is így vagyok most :)

Elsőre rossz, mert az ember szereti mentegetni magát meg a másikat, akit szeret, de csak egyszer kell szembenézni a piszkos valósággal, utána nincs gond. :)

Szóval fel a fejjel, és lépj rajta át! :) ne taposs bele, csak engedd el. :)

2013. febr. 1. 15:53
Szerintem is annyi a dolognak,lépj rajta túl..Mennyi idő kell neki ...hónapok??
56. Castellina (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. febr. 1. 14:23
Megkapta amit akart, nem kellesz neki. Csak nem elég egyenes, hogy kimondja, inkább terel.
2013. febr. 1. 13:44

Az kíváncsi leginkább az exre aki nagyon felejteni akar... Szerintem nincs túl rajta.

Nekem is furi, hogy miért kell neki rögtön idő. Ha valóban ennyire vonzódik hozzád, akkor nem értem. Általában akkor kérnek időhúzást amikor nem akarják a másikat, de nem akarják megbántani. Ezt férfi ismerőseimmel beszéltem és nekem is volt olyan akinél húztam az időt. Ha valami egyértelmű nem kell idő. Szerintem nem akar Téged!

54. B.SZ.Icu (válaszként erre: 53. - Johh)
2013. febr. 1. 13:40

Tudod,én ezzel akkor is úgy vagyok,hogy hátha a következő nem ilyen lesz.:)

Csak nem minden pasi egyforma tán?

53. Johh (válaszként erre: 52. - B.SZ.Icu)
2013. febr. 1. 13:38

nem úgy indúlt, őszintén elmondta mit akar tőlem és többre vágyik...

ezek után nem kell hinni senkinek?? :S ezt dobta a gép

52. B.SZ.Icu (válaszként erre: 35. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 1. 11:34

Az igaz,de sosem azért hagyom magam elcsábítani,hogy egy éjszakás kaland legyek.

Persze,ha a pasi ezt előre tudatja velem akkor eldönthetem,hogy úgy akarom-e.

51. Miss Sárika (válaszként erre: 37. - Johh)
2013. febr. 1. 08:54
Néha bizony ott lapul az a plusz a háttérben, csak kicsit mélyebbre szükséges ásni...:O)
50. Johh (válaszként erre: 49. - Mazsinka)
2013. jan. 31. 23:04

:/ sajnálom

akármi lesz túl lehet lépni rajta és majd mior kiderülnek a dolgok akkor esz a legkönnyebb...

én is voltam már így sokszor, tényleg csak a bizalmam ami ennyire megtréfált vagy elvakított inkább...komolyan, pedig óvatos vagyok, de nem annyira ezek szerint

49. Mazsinka (válaszként erre: 46. - Johh)
2013. jan. 31. 22:59
Utoljára tizenhat voltam, amikor így filóztam egy pasin, hogy mit miért tett. Biztos azért, mert...és elméleteket gyártottam, hogy ne kelljen belátnom, hogy veszett fejsze. Nekem jobb volt így, de mostani fejemmel nézve, csak ringattam magam, filózta, agyaltam, próbáltam megérteni minden agytekervényemmel, miközben ő a haverjaival sörözött "időt kérek" címszó alatt, és fél perc erejéig sem gondolta végig, milyen kínok közt tépelődök. Reméljük, nálatok nem így lesz.
48. Johh (válaszként erre: 47. - 8d6b48d3fa)
2013. jan. 31. 22:54
ha megkérdezné tőlem valaki az mellett, hogy teljesen tanácstalan vagyok, és csak annyit kérne, de gondolj valamire egyáltalán szerinted még is a te érzéseid szerint a legelső amire gondolsz amit miatt talán ez történhetett mi lenne az"? -kérlek szépen, az amit te leírtál, hogy megtörtént aminek nem kellett volna megtörténnie...:/
2013. jan. 31. 22:50

Tán azt hitte, többet érez, aztán kiderült, csak testi vágy volt, ami mégsem volt olyan jó...

Lehet, hogy maradi vagyok, de nem tartom szerencsésnek ha valaki olyannal bújik ágyba, akivel nem is kezd el járni. Miért "kellett meglennie"? Úgy tűnik, hogy inkább megtörtént, aminek nem kellett volna meglennie.

46. Johh (válaszként erre: 44. - Mazsinka)
2013. jan. 31. 22:48

hogy hiányzom e neki egyáltalán? szüksége van e neki erre most, hogy máshogyan él? talán ezért...

én szerintem ő nem érez úgy, ahogy kellene....lehet, hogy vannak emberek akik visszafogják őt, lehet ő saját maga fogja vissza magát...lehet még ő sem tudja mit akar...valami miatt bizonytalan lett az tuti...

45. Johh (válaszként erre: 43. - 6dc05f5e13)
2013. jan. 31. 22:45

Bízom benne, és a bizalmam csak azért van, mert ismerem már pár éve. :)

Igen, van most is aki feszt piszkál és keres és tudom, miért teszik...mert velem lennének más tészta, hogy engem ez cseppet sem érdekel amit közöltem is velük, hogy nincs meg az a valami aminek meg kellene lennie, és kár a gőzért...persze nem így, hanem szépen....

2013. jan. 31. 22:41

De most őszintén, mi a túrót jelent az, hogy időt kér, szüneteltessétek a dolgot, mert rendet kell tenni fejben???


Ez egy süket duma, ami leginkább filmekben hangzik el, hogy kitöltsék a kínos csendet. Volt már egy-két barátom, amelyik szerelmes volt belém, annak egy perc is örökkévalóság volt nélkülem, a küszöbömet rágta, hogy ne hagyjam el. Amelyik szerelmi sztori időkéréssel indul, az már csak filozofálás, rizsa, mellébeszélés, köntörfalazás, elmismasolás, bizonytalan, ködös és még sorolhatnám. Persze mindig vannak kivételek.

2013. jan. 31. 22:29

Bízol benne...úgy érzem.Bízol abban amit e rövid idő alatt mutatott.

Valami miatt nem komfortos neki ez a történet és bizonytalan.

A bizonytalanságát,csak te tudnád szétfoszlatni és nem a köztetek lévő távolság.Viszont egy férfi szerintem,ahol jól érzi magát onnan nem megy el...annál sokkal "önzőbbek."

42. Johh (válaszként erre: 41. - 9f86e86d50)
2013. jan. 31. 22:07

Igen, bármi lehet...bármi lesz...

Én mindig magam adom elsőre! Persze okozok néha meglepetéseket vannak őrültségeim ..de kinek nem..

Én úgy tudom kedvel, mindig nevet a hülyeségeimen szerinte mindig megnevettetem és tényleg, mert nevet és..szóval jól érzi magát velem, láttam is rajta és mondta is...

Azzal nyugtatom most magam, hogy akármi is lesz oka van annak akár hogy is alakul ez az egész. Ha úgy érzi ő, hogy nem szeretné még sem akkor majd más lesz ..lehet nem ő nekem való én meg lehet nem vagyok neki való...Lehet túl nagy falat vagyok neki, lehet túl kis falat vagyok neki. KÖszönöm ....:)

41. 9f86e86d50 (válaszként erre: 40. - Johh)
2013. jan. 31. 21:48

A srác nem viselkedik helyénvalóan. Mi a sok? Aki és ami vagy Te? Akkor hagyd futni. De! :)

Azért mert megnyílsz azzal senki sem tud visszaélni. Ne gondold ezt a butaságot. Ha Magad adod, az csak jó. Hiszen akkor már az elején azt mutatod amire későbbiekben számíthat. Szóval semmi hibát nem követtél el, tehát akkor nem a Te készülékedben van a baj. :) Mellesleg lehet, hogy becsületes, lehet hogy tényleg idő kell Neki, lehet hogy mulya, lehet hogy lelkileg roncs.. lehet, lehet, lehet....

Több választásod van, így a sorsod és a történet alakítása is a Te kezedben van. :)

40. Johh (válaszként erre: 39. - 9f86e86d50)
2013. jan. 31. 21:42
Benne voltam! Nem írtunk, elmondta hogy többet szeretne és hogy anno is többet akart! Beszéltük, hogy már régen is akarta én is közöltem, hogy én csak akkor egyéb más okból nem lehetett. Nem mondtam, hogy szemét húzás, hogy megtörtént aminek meg kellett történnie nem az együttlét miatt sír a szám. Konkrétan megörültünk egymásnak és annyira nyílván valónak tünt számomra, hogy ez tényleg nem csak afféle befűzlek megduglak és jaj de jó lesz! Önzés van bennem igen, mert hiába, de a szavaknak ereje van és amikor valaki érzi a másikon, hogy ez tényleg nemcsak numera, hanem valami tényleg van és én is megnyílok mivel megbízom benne! Igyekszem erősnek lenni köszönöm, de juj de rossz tud lenni. Tényleg a legjobban az zavar,hogy megnyíltam. Azzal érvelt, hogy ez neki kicsit sok, mert régóta nem volt senki és félti a szabadságát avagy egy új életet kezdett és mást szokott meg bevált neki, jöttem én mondott fűt-fát amiben tényleg lehet valami én valahogy érzem, majd megtorpan mint aki fél, hogy nem lesz jó.
39. 9f86e86d50 (válaszként erre: 15. - Johh)
2013. jan. 31. 21:32

Benne voltál vagy nem voltál benne? Írtatok előtte szerződést, hogy ebből több is lesz vagy nem? Beszéltetek előtte arról, hogy egymást kerestétek régóta és ez mekkora beteljesülés? :)

Szóval! Komolyan nem értem miért írod azt, hogy ha már megtörtént aminek meg kellett, tehát Te is akartad, akkor ez szemét húzás? Nem, ez nem az. Csak most nagyobb Benned az önzés, és beindul a kisajátítási effektus.


Viszont amit művel az nem fair. Mihez kér időt? Talán elment aranyat ásni a jegygyűrűhöz? Esetleg megijedt valamitől? Milyen kifogásokkal érvel a megbeszélés ellen? Sokkal jobb stratégiát javaslok. Szerintem közöld Vele, hogy vagy megbeszélitek vagy vége. Ennyi. Légy erős. :)

38. Johh (válaszként erre: 36. - Szürke)
2013. jan. 31. 21:31

köszönöm...

:)

37. Johh (válaszként erre: 33. - Miss Sárika)
2013. jan. 31. 21:30

Tudod van olyan aki szeretne velem lenni, de nincs bennük meg az a valami ami miatt közel engedném őket magamhoz...:)

akkor inkább a több sport, barátok és munka

2013. jan. 31. 19:19
Vedd úgy,mintha vége lenne,s ha netán mégis jelentkezik,akkor kellemesen csalódsz!Ha meg nem,akkor nem kár érte!Azt meg hogy mit mondott,hogy ért hozzád,mit gondolhat,mit érzhet,felejtsd el!Az mindig az adott pillnatnak szól csak,semmit nem jelent,és főleg nem kell messzemenő következtetéseket levonni belőle!Én már rég letettem arról,hogy megfejtsem a pasikat.Te csak úgy tudsz gondolkodni,amilyen te vagy,ezért ne is próbálj meg az ő fejével gondolkodni,hogy esetleg mit miért tesz.Ezek az "időkérős"pasik a leglogikátlanabbak.Szerintem ne is keresd többé,legyen benned büszkeség!És ne aggódj,ilyen minden bokorban terem.Majd jön a következő,hátha azzal nagyobb szerencséd lesz!:-)
35. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 20. - B.SZ.Icu)
2013. jan. 31. 19:07
Azt lehet elcsábítani, aki hagyja magát...
34. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Johh)
2013. jan. 31. 18:57

"Természetesen minden megtörtént aminek meg kell történnie simán ment minden"


Itt van a kutya elásva. Az idő amit kért jó sokág fog tartani.

33. Miss Sárika (válaszként erre: 32. - Johh)
2013. jan. 31. 18:31
Én inkább azzal a személlyel törődnék többet, aki ragaszkodik hozzám..:O)
32. Johh (válaszként erre: 30. - Miss Sárika)
2013. jan. 31. 18:15
ez is igaz....de ki fog ez derülni csak fel kell nyitni a szemem, hogy van ennél rosszabb is...és ne törödjek ennyit vele...köszönöm :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook