Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek, hogy hogyan tudok csili-villi szoveget kitenni az adatlapomra, mint a Glittert? fórum

Segítsetek, hogy hogyan tudok csili-villi szoveget kitenni az adatlapomra, mint a Glittert? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 6. 11:38
Én a bemutatkozó részhez töltöttem fel a képeket. Tehát adatlapmódosítás/beállítások->magadról rovat. Lehet feltenni ilyen visszaszámlálókat, vonalzókat, naptárat, órát. . . Az én képeim, visszaszámlálóim alatt is ott vannak a címek, ahonnan szedtem őket, ott tudtok ti is szerkeszteni nektek tetszőket. Pl. válaszd ki a myspace-n az órát, ha kész, alatta találsz egy linket. Arra klikk rá, másolás, és azt a linket illeszd be a magadról rovatba. Ez a html kód, tehát nem a képet töltöd fel, hanem a kódot, s abból lesz a kép. Ugyanígy a színes betűknél is. Bár az nekem nincs fennt, de úgy csinálnám, hogy a glitterfy-n megcsinálom a betűkkel a feliratot, s ha kész, megvan a html kód, s jöhet az adatlapra.
2009. nov. 6. 11:33
glitters.hu nézd meg,ott elég sok mindent találhatsz.Ki kell jelölni amit szeretnél és bemásolni az adatlapodra.
2009. nov. 6. 11:32
Segíthetne valaki, hogyan tehetném fel a csillogó szoveget az adatlapomra??? Tobbeknek láttam már, csináltam is párat a Glitterfly.com on, de egyszeruen nem bírok rájonni, hogy tehetném ki pl: a naplóm fejlécére. Vagy be kell oda is regisztrálnom? Elore is koszi mindenkinek...
2009. nov. 6. 11:30
Segítsetek, hogy hogyan tudok csili-villi szoveget kitenni az adatlapomra, amit a Glittert

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook