Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítsetek! Hátba támadott az egyik kolléganőm! fórum

Segítsetek! Hátba támadott az egyik kolléganőm! (beszélgetős fórum)

1 2
42. syria (válaszként erre: 40. - Vordog)
2012. máj. 31. 19:39

Türelem, kitartás, az meg fogja hozni a gyümölcsét.


A leírtak alapján nyilvánvaló: féltékenyek rád. Erre gondolj amikor gáncsoskodnak; ne hagyd, hogy aláássák az önbizalmad.

41. 8e9170fe09 (válaszként erre: 40. - Vordog)
2012. máj. 30. 20:36
Alakul ez! Ha mosolyogsz az már jó...
40. vordog
2012. máj. 30. 20:31
Nagyon apró változás! :) VÉGRE a főnököm elkezdte magyarázni a dolgokat, a másik két kolléganőm (az egyik, aki beolvasott, és a másik, aki adta alá a lovat) fülüket-farkukat behúzva közlekedtek ma. Néha elvörösödtek, amikor olyan témák kerültek szóba a betanítás alatt, amelyeket a fejemhez vágott "kedves" kolléganőm, hogy "ezt neked már rég tudnod kell, biztos 100x mondták, csak nem figyelsz oda!" Aki beolvasott, kerülgetett engem ma, próbált mosolyogni rám. Érzi, hogy rossz dolgot művelt. Olyannak hitt, aki hazugságokat mondott rólam, és ezt készpénznek vette. Miért ne hitte volna, amikor évek óta együtt dolgoznak. Én mosolygok, bár nagyon nehéz, és csinálom a feladatokat, amiket VÉGRE elmagyarázott a főnököm. :)Idővel csak javul a helyzet valamit. #elvira#-t olvasva igazat adok neki. Ott tartottam, hogy felmondok, mert nem bírom, de a pénz nagy úr. Bár ma is történt egy mindennapos eset: Múlt héten képzésen voltam, ami után mindig kiállítanak egy tanúsítványt, hogy elvégezte az ember. Ott mondták nekünk, hogy csak június közepén kapjuk meg a papírokat róla. Negédes kolléganő nem hitte el, hiába mondtam el 3x is. Képzeljétek, felhívta a humánt, hogy leellenőrizze, hogy igazat mondok-e. Igazat mondtam. :)Ilyen viselkedések mindennaposak a részéről. Ebben élni nem kellemes. :S De láttátok volna, hogy vörösödött az arca. Én csak csendben magamban mosolyogtam.
39. 8e9170fe09 (válaszként erre: 33. - Vordog)
2012. máj. 30. 18:43
Az igazságot soha nem nem lehet hosszú távon hazugsággal elnyomni. Az kibukik idővel, és a főnököd, ha van szeme látni fogja.
38. syria (válaszként erre: 11. - Vordog)
2012. máj. 30. 17:52

Ó,ó! A helyzet egyre bonyolultabb.

Ezek szerint nem csak egy ellenlábasod van, hanem kettő?

37. Kis Cidri (válaszként erre: 27. - Vordog)
2012. máj. 30. 09:12
Ha ők nem válaszolnak, akkor kérd a főnök segítségét. Természetesen nem kell részletezni, miért hozzá fordulsz és nem a kolléganőidhez, az legyen az ő gondjuk.
36. image13 (válaszként erre: 1. - Vordog)
2012. máj. 30. 01:40

Semmi dolgod sincs,csak élvezd a győzelmedet!

Tanuld be rendesen azt a területet,amit rád bíznak és mutasd meg annak a picsának,hogy mire vagy képes.

Ha ügyesen csinálod,akkor előbb -utóbb ö keresi a kegyeidet!

2012. máj. 30. 00:50

Én is jártam így, hogy beraktak valaki mellé, akinek nem voltam szimpi, természetesen semmit nem mondott el náluk mi hogy megy és mi a szokás. Ki is raktak ajtón kívülre, amiért 1 hónap után sem tudom, hogy mi a dolgom. De így jártam. Én nem fogok senkinek könyörögni és bizonygatni, hogy de nekem nem mutatták meg.

(És mielőtt letámadnátok, nekem sem a párna alatt terem a pénz és nem tehetem meg, hogy ne legyen munkám, de könyörögni senkinek nem fogok, főleg, hogy már sz.rba se nézik az embert.)

2012. máj. 30. 00:38
Fedezzelek?
33. vordog
2012. máj. 29. 22:01
Az egyik egy nagyon belassult személy, szinte nem érti a kérdéseket. (ő az, aki letámadott), a másik pedig állandó bizonyítási kényszerben él. Tanfolyamra jár, hogyan nevelje tinédzserkorú gyermekeit.
32. vordog
2012. máj. 29. 21:57
Ez a beteg jellemek találó kifejezés. :)
31. 8e9170fe09 (válaszként erre: 27. - Vordog)
2012. máj. 29. 21:35
Kár...marad a Főnök...
2012. máj. 29. 21:33
nagy vonalakban annyi, hogy két nő közé kerültem, akik egymás ellen beszéltek,/főnök-beosztott/ majd mikor megunták akkor összefogtak és engem készítettek ki, majd arra mentem be, hogy már ültek a helyemen. anélkül rúgtak ki, hogy tudtam volna róla. mindegy, nem érdekes :) beteg jellemek voltak, és örülök, hogy már nem kell őket néznem :)
29. vordog (válaszként erre: 28. - Pahet a vadász)
2012. máj. 29. 21:27
Mesélj! :) Minden átélt élmény érdekel! :)
28. Pahet a vadász (válaszként erre: 20. - Vordog)
2012. máj. 29. 21:25
ohh te szegény..átérzem hogy min mész keresztül.. mesélhetnék én is..de hosszú lenne :) Kitartás!
27. vordog (válaszként erre: 26. - 8e9170fe09)
2012. máj. 29. 20:50
Én is azt vallom, hogy inkább legyen az ember 5 percig hülye, mint egy életre. :) Én is kérdeztem, de falakba ütköztem: "Nem érek rá!", "mással foglalkozom!", "majd később!" és sorolhatnám.
26. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:44

Kérdezni kell! Sokat és folyamatosan.

Az nem baj ha valaki nem tud valamit és kérdez, az a baj ha kérdései sincsenek.

25. 8e9170fe09 (válaszként erre: 22. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:40
Megéltem már jópár új felvételist.
24. vordog (válaszként erre: 23. - 7823df1f23)
2012. máj. 29. 20:39
Engem az érdekelne, mindezt lelkileg hogy dolgoztad fel? Biztos, hogy eleinte nagyon rosszul esett, de hogy léptél túl rajta? Hogy kezdtél el rá sz.rni? Már bocsika a kifejezésért. :D
23. 7823df1f23 (válaszként erre: 1. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:35
irigy rád és kész..nekem is volt egy csoport vezetőm,aki elhatározta,hogy kikészít..leste minden mozdulatom..ha hibáztam,akkor azt keményem a tudtomra is adta..na meg máséra is,mármint az én hibámat...mindent kitalált,csakhogy belém köthessen..pont az bántotta a csőrét,hogy én is fiatalabb voltam és fele akkora kilóra is..na és,hogy nem nyaliztam neki..eljöttem,mert nem bírtam elviselni,de azért okoztam neki néhány bosszantó percet azzal,hogy levegőnek sem néztem:DDDD
22. vordog (válaszként erre: 19. - 8e9170fe09)
2012. máj. 29. 20:32
Volt már hasonló tapasztalatod munkahelyen? :)
21. 8e9170fe09 (válaszként erre: 11. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:31
Türelmet és segítőkészséget tanusíts iránta! Majd elfogad.
20. vordog
2012. máj. 29. 20:30
Nagyon igazatok van mindenben!:) Nem szeretnék a szintjükre süllyedni, valamint együtt szeretnék dolgozni, de akkora falakba ütközöm, hogy képtelenség azt elképzelni. Nem gondoltam soha, hogy ilyen munkahely egyáltalán létezik. Meghúzom magam, mert én vagyok az, aki utoljára érkezett, alkalmazkodom mindenhez stb. Ezért hatott rám elképesztően rosszul, hogy letámadott a kolléganő, minden előzmény és minden igazságalap nélkül. Nem szeretem, ha konfliktus adódik, igyekszem hamar megoldani a kényes helyzeteket. Most nagyon nehéz. Nem gondoltam volna, hogy mondvacsinált dolgokkal kikészíthető egy ember. Igaz, támadnak rendesen.:) Hozzászólásaitokból kiderült, hogy miért. Nem vagyok naiv, de bánt, hogy támadnak. Rossz látni, hogy ilyen van manapság a magyar munkahelyeken, és minden egyes nap meg kell küzdenünk az elismerésért, pedig csak dolgozni szeretnénk. Tudom, hogy hosszabb távon rájönnek, hogy én nem azért vagyok ott, hogy kitúrjam őket (állami szféra), egyszerűen a közösnek szeretnék adni, tanulni, segíteni, elfogadni a tanácsokat, a segítséget, ha lenne. :(
19. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:30
Az új kollégát gyakran fogadják rosszindulatúan, de ez elmúlik idővel.
18. clari06 (válaszként erre: 11. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:29
Szia, csak azok csinálnak ilyen dolgokat akik valamilyen oknál fogva féltékenyek irigyek rád.Én is azt javaslóm,néz át rajta, ne foglakoz vele.Ha szól hozzád, válaszolj rendesen és hagyd ott.Hidd el elfog gondolkodni a dolgon, vagy ha nem akkor nagyon buta ember,így még jobban nem érdemli meg hogy foglalkozz vele.
2012. máj. 29. 20:25
Ne foglalkozz vele, csinálj mindent úgy, ahogy a főnök elvárja.
16. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:20

A főnöködnek nem most kellett volna rájönni arra, hogy minden az ő hibája.

Mikor a céghez kerültél egy megbízható és tapasztalt kolléga mellé kellett volna Téged helyeznie aki megtanít mindenre.


Ha ez megtörtént volna nem tudna rajtad senki fogást találni.

15. andi6020 (válaszként erre: 11. - Vordog)
2012. máj. 29. 20:16

Semmit.

Magaddal, meg a munkáddal foglalkozz. Ne süllyedj a színtükre.

14. Kis Cidri (válaszként erre: 8. - Nívea)
2012. máj. 29. 20:15

Én is ugyanezt tanácsolnám.

Mivel idősebb, mint te neki nagy dolog megtartania az állást egy fiatallal szemben. Ezeket a szituációkat a mai világ hozza elő. Az is megeshet, hogy később a te tudásodat és az ő tapasztalatát ötvözve jó kis csapatot alkottok.

2012. máj. 29. 20:14
Semmmit nem kell csinálni.Felnőttként kell viselkedni legalább neked,ha már a másik képtelen rá!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook