Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek, ha tudtok fórum

Segítsetek, ha tudtok (beszélgetős fórum)


12. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 09:02
Annyit mondok, hogy számomra amit leírtál róla, nagyon kiábrándító. Persze biztosa vannak jó tulajdonságai is, amiért megszeretted, és vele vagy, mérlegelni kell.
11. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 19:23

Gátlástalan, hazug, átver, becsap folyamatosan. Nem te vagy számára az igazi.

Tanácsom? Ne pazarold rá az időd. Nem érdemes.

2021. szept. 14. 18:25

Ez nem az igazi. Sehogy sem. Se bizalom, se szerelem, pedig egy év után azért illene egymással legalább lojálisnak lenni, de egyikőtök sem az a másikkal, ti csak elvagytok.

Ha most nem hagyod el, később teszed majd meg és akkor bánni fogod, hogy nem történt meg hamarabb.

Talán, talán esetleg szakítás után kiderülhet, hogy mégis kelletek egymásnak, de ez most tényleg csak egy tengilengi.

9. 92a40235c8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 17:54
0 bizalom, pedig ez a kapcsolat alapja. Mit vársz?
2021. szept. 14. 17:49
Egyébként ő is ugyanúgy nézegeti a telefonomat, sőt a szemem láttára oldja fel, nézi meg az én profiljaimat is, mert biztos az exemmel beszélek. Meg is mondtam, hogy nekem is lett volna lehetőségem titokban megoldani bármit, mégsem tettem, mert nekem a lelkiismeretem nem engedi és a kapcsolatunk fontosabb. Úgy látszik csak nekem.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 17:31
Én nem gondolnám őt rossz embernek, inkább úgy érzem, nem nőtt fel még komoly kapcsolathoz... valószínűleg idővel igen, de ez most téged nem vigasztal. Mivel magyarázta a szükségletét?
2021. szept. 14. 17:05
Itt nem a követés a baj. Szerintem egy 25 éves pasi nézegethet ilyeneket, akár kamu profilból is, mert mindenkinek vannak titkai a világ előtt, de téged nem tisztel, és ha már rendszeresen nézegeted a telefonját, akkor ez a kapcsolat nem tűnik jót igérőnek. Ha nem kér bocsánatot se, illetve az összeköltözés pillanatában megváltozott, akkor komolyan kellene beszélnetek, vagy ha ez nem megy, akkor ideje ennek véget vetni.
5. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 16:51

A párod részéről szerelem nincs. Szeretet se nagyon, ha van is. Nem vagy igazán fontos neki, jól elvan Veled, de nemcsak Veled.

Mindenkivel azt tesz meg a párja, amit ő megenged neki. Ha látja, hogy nem lesz nagy következménye annak, amit csinál, folytatni fogja. Kicsit veszekszel vele, kibékültök, ő pedig folytatja az eddigieket.

A legkomolyabb kommunikáció híve vagyok : üljetek le, beszéljetek a viselkedéséről, arról,hogy Neked mi nem fér bele egy kapcsolatba, mi esik rosszul, mi számít hűtlenségnek, stb.

Ha úgy látod, hogy éretlen, csak csinos legyen a csaj, ő máris gondolatban megcsal vele, meddig vársz, hogy férfi legyen belőle ? Lehet, hogy sosem változik meg !

Nagyon fiatal vagy. Ha úgy érzed, a barátod nem veszi komolyan a problémáidat : " nem nagy ügy, lépjek túl rajta", akkor nincs értelme a kapcsolatnak, ne pocsékold rá a legszebb éveidet !

Azzal fejezem be, amivel kezdtem : a barátod nem szerelmes, de még csak nem is szeret különösebben, főleg nem tisztel Téged.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 16:43
Jah. Pakolj és indulj. Amúgy tönkreteszed öt is, meg magadat is.
2021. szept. 14. 16:42

Hagyd a francba. Nem bízol benne, titkolózik előtted, ebből már nem lesz normális kapcsolat.


A jövőben valahogy próbáld kicsit építeni az önbizalmad. Ne féltékenykedj az instás csajokra meg a csinos kolléganőkre, nem vezet semmi jóra. Ha egy pasi szeret és kellesz neki, akkor ezeket tényleg csak nézi, de esze ágában se lenne semmit csinálni. Ha meg meg akar csalni akkor úgyis megcsal, hiába ellenőrizgeted meg tiltod, meg cseszed le minden twerkelős videóért amit megnéz.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 14. 16:37

Szia!


Azt mondom pakolj össze újra, de most indulj is el!

2021. szept. 14. 16:28

Sziasztok!

20 éves vagyok, a párom 25, 1 éve élünk együtt.

Már együttélés előtt is akadtak apróbb összezörrenéseink de mióta összeköltöztünk rengetegszer veszünk össze. Ezek már régóta nem tartanak olyan sokáig mert rájöttem, hogy hiába várok én a bocsánatkérésre, ha nem érzi magát hibásnak akkor istennek se fog odajönni hozzám.

Konkrét leszek: elég féltékeny típus vagyok, sokszor nézegettem a telefonját hogy kiket néz, mikről beszélget másokkal és sosem találtam jó dolgokat de ezt most csak azért említem meg mert ahogy én, úgy ő is hibás. Már a kapcsolat elején megígérte hogy nem fog olyanokat követni amik engem zavarnak mert fontos vagyok de ez egészen 1 évig tartott. A múlt héten megtaláltam a másik profilját amit nagyon ügyesen rejtegetett majd 1 évig előlem, tele meztelen nőkkel, exekkel, kollégákkal akit miattam nem követett sehol. Ment a haveroknak a sok csajos kép illetve az új kollegina bikinis képein való élvezkedés, valamint azt is innen tudtam meg, hogy a kedves kollegina mutogatta ezeket a képeket neki kettecskén mikor elküldte őt otthonról a pasi.. Már volt egy korábbi esete amikor az előző kollegina twerk videóit küldözgette másoknak de arra mindig azt kaptam hogy 1x megnézett egy videót, nem nagy ügy, lépjek túl rajta. Akkor megmondtam, hogy ha az új csajjal is ezt csinálja akkor költözök.

Amikor ezt a profilt megtaláltam teljesen összetörtem, mintha egy idegennel lennék együtt. Össze is pakoltam a cuccaimat de valahogy lenyugodtam nagy nehezen és már minden a helyén, kivéve engem.

Ilyen nők mellett amikre ő vágyik és folyamatosan ilyen munkatársak társaságában én már nem érzem úgy hogy érnék valamit nőként, csak egy vagyok a sok közül aki "elég" az elvárásainak és így nincs egyedül. Átverve érzem magam és magamra maradtam a problémámmal, senkinek sem tudom elmondani. Ő volt az első akivel el tudtam képzelni közös jövőt és akit szerettem külsőre és belsőre is, de nekem ez már úgy érzem hogy a vége.

Kérlek titeket ne ítéljetek el a "gyerekes" problémáim és a szöveg összeszedetlensége miatt.

Kedves hoxá's nőcik, lássatok el tanácsokkal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook